Treść opublikowana przez pawullonn
-
[B5 AJM] Błędne wskazania obrotomierza i prędkościomierza po zmianie licznika
ehhh a powiedzcie wgranie wsadu w już zamontowanym liczniku długo trwa i wiąże z programowaniem kluczyków na nowo itd??
-
[B5 AJM] Błędne wskazania obrotomierza i prędkościomierza po zmianie licznika
Witam dziś elektryk wymienił mi licznik, licznik jest z anglika poliftowy benzyna VDO (tarcze zmienione na diesla EU), wszystko chodzi, tylko problem jest z wyżej wymienionymi wskazaniami, licznik zaniża prędkość i obroty, na luzie obroty mają wartość według licznika 500, a w kompie 905, i prędkości też się nie zgadzają tzn im szybciej tym większe odchyły np jadąc 80 na liczniku to w kompie jest 110. Z czego musze wspomnieć że komputer wskazuje naprawdę prawidłowe wartości. Kodowanie licznika Software coding 00140 WorkShop Code 00000 zrobiłem test vagiem i wskazówki równomiernie lecą od 0 do maxa ale nie stają równo pionowo tylko obroty i prędkość są obniżone równomiernie. Pomóżcie
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
popieram kolege Kowi87, jeśli się chce mieć super dźwięk już na fabryce, trzeba zmienić jednostkę na nieoryginalną, plusem oryginalnych radyjek jest wygląd, sam jestem po przeróbce konsoli przez qwerty i zamontowałem symphony = wygląd super szczególnie wieczorem (mamy choinke w samochodzie ). Ale już niebawem zamierzam zmieniać sprzęt na coś podobnego jak ma Piotrek, Pioneer Alpine ta są sprzęty ale warto zobaczyć sobie sprzęt JVC z serii KW-AVX740, ma wielki plus zdejmowany panel a to oznacza że złodziej nie zaciekawi się naszym sprzęcikiem
-
[B5 AJM] Numer zaworu n239
Tak jak w temacie, proszę o numer bo nigdzie nie widzę takie zaworu do kupienia
-
[B5 AJM] Trzęsie samochodem przy gaszeniu i zapalaniu
a może być przyczyną drgań na postoju??
-
[B5 AJM] Trzęsie samochodem przy gaszeniu i zapalaniu
witam koledzy ja od jakiegoś czasu mam problem ze swoim AJM mianowicie, podczas odpalania i gaszenia trzęsie samochodem i są drgania podczas postoju na luzie, ale czasami bywa że stoje na wzniesieniu i jest ok. podczas jazdy nie ma drgań tylko jak stoi na luzie. Czytając ten temat zobaczyłem wzmiankę o klapie gaszącej, posłużę się zdjęciem kolegi Krzyniek u mnie ten siłownik nie porusza się, nie drgnie nawet podczas odpalania i gaszenia silnika. wyczytałem z tego tematu że mogą być przewodziki ciśnienia uszkodzone i zawór sterujący tą klapą, co może być jeszcze winne za brak ruchu tej dźwigni?? Czy ta usterka może być przyczyną mojego problemu z drganiami??
-
Przerobienie tunelu 1DIN na 2DIN w Audi A4 B5
mi przerabiał założyciel tego tematu i muszę powiedzieć, że robota pierwsza klasa, wszystko pasuje idealnie, nie skrzypi, nie puka. Jak ktoś się obawia robić to samemu to pisać do kolegi Gwerty
-
[ALL B5] Skrócony drążek zmiany biegów, ciął ktoś ?????
w poprzednim golfie IV skróciłem około 10 cm ale w audi przy 1 din nie widzę potrzeby skracać bo i tak jest fajnie ale jeśli masz 2 din to bym się skusił ( sam teraz będę to robił)
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Jestem kolejnym zadowolonym klientem Paczka dotarła towar zgodny z zamówieniem. Jestem zadowolony i polecam tego sprzedawce każdemu kto chce mieś super części w super cenach
-
[ALL B5] Problem z tylnimi głośnikami
Witam byłem w podobnej sytuacji, kupiłem już 3 adaptery jesden od znajomego i 2 z allegro i nie chodziło nagłośnienie, a ostatnio przerobiłem deske na 2-din i zamontowałem Symphony, jakie było moje zdziwienie jak usłyszałęm że gra tył (myślałem że uszkodzony sub który oczywiście wymieniłem dla pewności) w dziale warsztat masz pare tematów jak ogarnąć to
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Fifa to jest to warto kupić konsole dla tej gry
-
Audi A4 1.8T quattro by Jony88
ładniutki, a te felgi
-
[B5 AFN] Srebrna Hybryda by e9matic
foteli tylko pozazdrościć samochodzik
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
nie martw się, kabel jest izolowany więc bez obaw
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
Ja miałem tak samo poprowadzony kabel w poprzednim samochodzie, i było to bardzo dobre rozwiązanie
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Witam Ja zakupiłem do mojego akumulator Varty, w sklepie odradzili mi Centre z powodu dużej ilości reklamacji na te aku, co nie znaczy że są to złe akumulatory bo znajomi używają takie akumulatorki już pare lat i jest super Ile osób tyle opinii ja kupiłem Varte dobrze się sprawuje więc ją polecam
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
wiesz co raz na tydzień jak (to takie minimum) myję samochód to zdejmuje i przecieram dokładnie gumę od magnesu do sucha i stawiam na nowo, nie martw się napewno nie stracisz właściwości odbiorczo-nadawczych jeśli postawisz znowu na to samo miejsce antene, a o te wgniecenia się nie martw, to normalne jak przewód się styka z uszczelkami i ruchomymi elementami nadwozia zobacz na moich zdjęciach konkretnie na 3 jak kabel jest pościskany to normalne. Nie martw się i używaj CB
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
ja nie ściągam magnesu, jeśli stawiasz w tym samym miejscu w którym stał to nie musisz stroić szczerze to nie wiem o co Ci chodzi w tej wypowiedzi "co zauważyłem to jak bagażnik jest dłużej zamknięty to robią się takie leciutkie dwa wciśnięcia leciutkie prosze o odp" w którym miejscu się to tworzy ??
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
ja umieściłem radyjko w mojej audi tak jak na zdjęciu tylko w moim avancie kabel pociągnąłem przy podsufitce pod odginaną listwa i mam problem tylko przy uszczelce bagażnika, mianowicie kabel trochę odcisnął uszczelke i podczas deszczu trochę przechodzą kropelki i nie wiem jak przeprowadzić ten kabel na zewnątrz :/
-
[B6 AWX] System YANOSIK lepsze niż sibi
zdecydowanie wolę CB, ale jest problem mało JANOSIKA jest i trzeba czekać aż się to przyjmie, ale ciekawe czy się przyjmie ale z ciekawości wrzuce sobie to do komórki zobacze jak chodzi. Ale wielkim plusem CB jest to że płacimy za sprzęt i używamy go bez dodatkowych opłat
-
[B5 AJM] Dziwne odgłosy z okolicy EGR-u ??
nic więcej nie było zatykane tylko ten przewodzik, mój zaprzyjaźniony mechanik mówił że nie mam co się martwić nic więcej tylko jeździć
-
Garwolin i okolice spot........
Dzięki raz jeszcze za super spędzony czas i dawajcie znać kiedy zorganizujecie coś nowego, przyjadę na 100%
-
[B5 AJM] Dziwne odgłosy z okolicy EGR-u ??
u mnie nie było wycieków z egr, w poprzednim wozie egr przeciekał i było to widoczne, u mnie tego nie było a dźwięki były to co pokazałem na zdjęciach pomogło w moim przypadku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
RTL SCHWEIZ dokładnie jak ktoś ma N 109 kanał
-
[B5 AJM] Dziwne odgłosy z okolicy EGR-u ??
u mnie podobne odgłosy były w egr po pewnym czasie dostał czkawki podczas przyspieszania w okolicy 1800-1900 mechanik zdjął jeden przewodzik z egr i go zatkał = efekt zero pierdzenia i czkawki a oto moja nie profesjonalna przeróbka ale skuteczna