Treść opublikowana przez mati101086
-
Centralny Zamek Na Pilota
tak ok z tym ze kolego nie wiem dokad on ma isc bo ja w moim przedlifcie musialem puscic dodatkowe przewody wiec nie mialem kostki B
-
Centralny Zamek Na Pilota
w aucie kolego. Ta rozpiske pinow mam i w sumie dzieki niej udalo mi sie podpiac pompke z tym ze nie wiem gdzie mam wpiac kabel idacy od pompki do zlacza diagnostycznego
-
Centralny Zamek Na Pilota
panowie potrzebuje szybkiej pomocy mianowicie potrzebuje informacji jak podpiac pompke do zlacza diagnostycznego tak abym mogl zaprogramowac kluczyk
-
Błędy nie załączajacej sie klimatyzacji oraz błędy silnika
Witam mam problem z niezałączjącą sie klima oraz przy okazji błędy silnika : Control Module Part Number: 8D0 820 043 M Component and/or Version: A4 KLIMAAUTOMAT D57 Software Coding: 00040 Work Shop Code: WSC 06325 6 Faults Found: 00787 - Temperature Sensor in Fresh Air intake duct (G89) 30-00 - Open or Short to B+ 00603 - Footwell/defroster Flap Positioning Motor (V85) 41-00 - Blocked or No Voltage 00792 - A/C Pressure Switch (F129) 31-00 - Open or Short to Ground 00797 - Sunlight Photo Sensor (G107) 30-00 - Open or Short to B+ 01297 - Sensor for Vent Temperature: Footwell (G192) 30-00 - Open or Short to B+ 01296 - Sensor for Vent Temperature: Center (G191) 30-00 - Open or Short to B+ VAG-COM Version: Release 409.1-S Control Module Part Number: 028 906 021 C Component and/or Version: 1,9l R4 EDC SG D60 Software Coding: 00000 Work Shop Code: WSC 00000 2 Faults Found: 00528 - Barometric Pressure (Altitude) Sensor (F96) 31-00 - Open or Short to Ground 00741 - Brake Pedal Monitoring 27-00 - Implausible Signal PS. Może orientujecie sie jak podpiąć pompke centralnego zamka do złącza diagnostycznego tak aby vag ją widział ?
-
Podłączenie pompki centralnego zamka do VAG
Witam panowie dzisiaj przeszczepiałem pompke w mojej a4 na taka ktora działa z ori pilotem od audi tj.8L0 862 257 zajelo mi to caly dzien gdyz musialem do bagaznika wpuscic dodatkowo kilka zyl ale jakos dalem rade przy pomocy schematów lecz zastanawia mnie jedna rzecz jak mam ja podpiac do VAG abym mogł zaprogramowac kluczyk przy pomocy vag-com ?
-
Dołożenie zamykania centralnego zamka z oryginalnego pilota
Panowie odswiezam zakupilem pompke bez zadnej literki od a8 ale pisalo ze taka sama jak a4 tylko ze porównując kolory kabli z kostek ze schematami sa troche inne kolory. Moze ktos sie orientuje czy one powinny sie roznic czy powinny byc takie same w a8 i a4 Moze wiecie o co chodzi w tym wszystkim bo tak z opisu kostek z postu #15 i porownaniu schematow z autodaty wychodzi na to ze roznia sie od siebie kable w sensie funkcji jakie pelnia
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
no bezposrednio plusem od akumulatora
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Ale jak daje przewod sprezarki bezposrednio do plusa akumulatora to klima działa
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Nie kolego nie dzialala
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
czyli miedzy przekaznikiem a panelem wychodzi ze polaczenie jest ok tylko problem jest miedzy prekaznikiem a sprezarka
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Witam nie mialem ostatnio czasu i teraz tak niestety podlaczenie kabla brazowo/bialego niestety niesprawilo ze klima ruszyla. Nie wiem czy to wina jakiegos przekaznika bo przy probie wlaczania lub wylaczania pstryka jakis przekaznik ale nic wiecej sie nie dzieje
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
No tak tak zmienilem bo to chodzilo o podswietlenie
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Aha i powinno sie obejsc bez zmiany zyl w kostkach klimatronika i nie powinno byc problemow tym ze klimatronik z tego i z tego rocznika tylko ma dzialac
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Ok wiem orientuje sie bo wczoraj sprawdzalem miernikiem cale okablowanie wiec wiem gdzie jest czujnik i z tego co pamietam ida do niego 4 kable. PS. W którym poscie bylo opisane co trzeba zrobic aby klima działała poprawnie
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
o kurcze może i u mnie taki zabieg pomoże. Możesz dokładnie opisać który kabel obciąć i gdzie dokładnie dołożyć tego plusa
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
spoko wiesz da sie zyc bez obiegu zamknietego bardziej zalezy mi na dzialajacej klimie w takim razie musze porownac schematy Bawie sie z tym caly dzien i aczynam w to watpic ze komukolwiek udalo sie wystartowac klimatyzacje poinstalacji panelu poliftowego do przedlifta
-
Ciągły problem z klimatyzacja
Witam mam probblem klimatyzacja po krotce opisze moj problem: Pacjent audi a4 b5 1z 1995r kupilem go z klimatyzacja niby nie nabita po czasie sie okazalo ze wogole kompresor ma odciety kabel dlatego nie dziala po podpieciu niestety klimatyacja wciaz nie dziala jedynie na krotko. Po jakims czasie kupilem tunel z audi po lifcie 2000r zalozylem lecz klima i tak nie dziala wczoraj przegladalem caly schemat elektryczny niby wszystko wyglada ok ale kompresor sie nie zalacza . moze ktos jest mi w stanie pomoc z tym probblemem
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Panowie ja mam problem mam a4 z 1995 zmienilem tunel na poliftowy z 2000r wraz z klimatronikiem wszystko zrobilem tak jak w poradniku dodatkowo z pomoca schematow sprawdzilem instalacje niby wszystko wyglada ok a jedna klima nie zalacza sie dodam rowniez ze na starym klimatroniku tez sie nie zalaczala z panelu z tym ze ja podpinalem na krotko kompresor do akumulatora to chociaz wiatrak od klimatyzacji sie zalaczal a teraz sie nie zalacza
-
Problemy z dopiero co wyrezaną klimą.
Kolego masz może jakiś schemat połączeń elektrycznych dla klimatyzacji ? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Silniczek klapy od otwierania/zamykania obiegu wewnetrznego
Witam ja mam pytanie odnośnie silniczka który kieruje powietrze na nogi wyciągnąłem go dzisiaj by sprawdzić czy działa podłączyłem go do prostownika 6v i niby działa w obie strony lecz gdy go włożyłem na miejsce nie chce działać porusza się tylko delikatnie Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja gdzie
Kolego tez mam problem z kablem idącym od sprężarki klimatyzacji od początku nie był nigdzie wpiety może ktoś pomoże Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
nie działa klimatyzacja
Panowie trochę z innej beczki gdzie powinien być podłączony żółto biały przewód idący bezpośrednio od kompresora klimatyzacji bo odkąd kupiłem auto klimatyzacja nie działa Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Błędy w ENGINE i Klimatroniku
Witam mam błędy w Engine i Klimatroniku byloby miło gdyby ktoś pomógł mi w pobyciu sie ich. ENGINE: Control Module Part Number: 028 906 021 C Component and/or Version: 1,9l R4 EDC SG D60 Software Coding: 00000 Work Shop Code: WSC 00000 2 Faults Found: 00528 - Barometric Pressure (Altitude) Sensor (F96) 31-00 - Open or Short to Ground 00741 - Shareware Version. To Decode all DTCs 27-10 - Please Register/Activate - Intermittent I Klimatronik: Control Module Part Number: 8D0 820 043 M Component and/or Version: A4 KLIMAAUTOMAT D57 Software Coding: 00043 Work Shop Code: WSC 06325 9 Faults Found: 00787 - Temperature Sensor in Fresh Air intake duct (G89) 30-00 - Open or Short to B+ 00603 - Footwell/defroster Flap Positioning Motor (V85) 41-00 - Blocked or No Voltage 00602 - Potentiometer On Positioning Motor for Footwell/Defroster Flap (G114) 09-00 - Adaptation Limit Surpassed 00601 - Potentiometer On Positioning Motor for Central Flap (G112) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent 00792 - A/C Pressure Switch (F129) 31-00 - Open or Short to Ground 00797 - Sunlight Photo Sensor (G107) 30-00 - Open or Short to B+ 01297 - Sensor for Vent Temperature: Footwell (G192) 30-00 - Open or Short to B+ 01296 - Sensor for Vent Temperature: Center (G191) 30-00 - Open or Short to B+ 01582 - Signal for Coolant Temperature 30-00 - Open or Short to B+ --------------------------------------
-
Dołożenie zamykania centralnego zamka z oryginalnego pilota
Dzięki za info. W takim razie kupie nowa pompke i będę się bawił w przerabianie elektryki. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Dołożenie zamykania centralnego zamka z oryginalnego pilota
Wciaz pozostaje kwestia polacznia z postu #6