Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mati101086

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mati101086

  1. mati101086 odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
    ja mam takie luzy jak ty lukaseq1 i turbo jak na 90 KM fajnie daje rade. Posprawdzalem wszystko troche podociskalem wszystko zobaczymy czy olej bedzie sie gdzies saczyl. Tylko teraz troche mnie martwi to ze jak depne mocno na pedal gazu na biegu jalowym to czarny dymek z wydechu idzie czego wczesniej nie zaobserwowalem
  2. mati101086 odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
    Witam, Wyciągnąłem ten wąż: , w środku było sporo oleju na ściankach ale nie przesadnie dużo. A w tej rurce też trochę oleju: Dodaję dwa zdjęcia do waszej oceny: PS. Gdzie szukać odmy w silniku.
  3. mati101086 odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
    ale jakby byla walnieta turbina to chyba problem bylby z moca ?
  4. mati101086 odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
    miala wskazywac wlasnie ten waz ponizej i wlasnie w tym miejscu jest najwiecej oleju wo okolicach metalowego zacisku znalazlem to zdjecie w necie dlatego troche pokreslone http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/18eed84420f7b379.html
  5. mati101086 odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
    chodzi mi o ten gumowy waz co do turbiny idzie na ktorym jest zacisk tam jest najwiecej oleju tak jakby sie pocil czy cos. Studiowalem wczoraj forum do drugiej w nocy i nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie a z racji tej ze jestem laikiem nie wiem nawet do czego sluzy ten waz
  6. mati101086 odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
    Witam nie zakladalem nowego tematu gdyz nie chce zasmiecac forum. Mam pytanie a mianowicie mam wyciek oleju z turbiny badz z pod opaski trzymajacej jakis gumowy waz. Czy ten wyciek oznacza cos powaznego z turbina ? Dodam tylko ze turbina nie wydaje zadnego gwizdu i ladnie auto wkreca sie na obroty tylko dopiero po przekroczeniu 2000 tys. Mam dzis zamiar sprawdzic tego weza ale chcialbym wiedziec czy czeka mnie regeneracju turbo http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f23d9c289dd685ca.html
  7. Witam wszystkich nosze się z zamiarem kupna a4 a zarejestrowałem się na forum aby zasięgnąć opinii pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.