Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mati101086

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mati101086

  1. Bede dzialal z tym zobaczymy co mi z tego wyjdzie
  2. i wlasnie o taką odpowiedz mi chodzilo z tym ze pewnie najlepszy bylby kanal ale moze cos wymysle
  3. Witam ma ma moze ktos z was doswiadczenie w wymianie tylnej belki w audi ? Bo moja zostla skrzywiona przez mojego dziadka podczas kolizji i musze ja wymienic cala lecz zastanawia mnie to jak duzo roboty z tym jest i czy bede musial ustawiac geometrie po wymianie ?
  4. Dzieki wszystkim za pomoc lecz juz pompe kupilem z rozbitego passata sam ja dzisiaj sobie wykrecalem wiec zdazylem zobaczyc czy wszystko jest ok. Zalozylem u siebie wszystko ustawilem jak ma byc i mam nadzieje ze bedzie dobrze
  5. A skad jestes ?
  6. wiem wlasnie chyba tak bede musial zrobic
  7. Szukam pompy w okolicy za ta dalem 400zl oczywiscie gwarancja lecz zaden ze sprzedajacych w moim regionie nie jest mi w stanie zagwarantowac ze pompa bedzie dzialac w 100%. Zastanawiam sie tez nad oddaniem mojej starej pompy do pompiarza bo moze sie okazac ze naprawa mojej bedzie kosztowac mniej niz kupno uzywanej
  8. Dobra nie bede sie głowił kombinowal itp. zwracam ten szrot i szukam innej Oddalem tamta pompe kupilem inna i oto jaki tym razem problem, czy to swiadczy o tym ze pompa tez jest zajechana ?
  9. nO W 1z jest troszke inaczej niz w twoim przypadku daminan. Poprawilem rozrzad auto odpalilo silnik pracuje rowno lecz wciaz max obroty na jakie sie wkreca przy wcisnietym gazie w podloge to 1500obr :/ ---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ---------- Ustawilem kąt wacha sie miedzy 48-53 lecz dalej osiaga tylko 1500obr i strasznie kopci na bialo no moze bardziej niebiesko
  10. Dobra panowie nie wiem o co chodzi ale samochod na chwile odpala i gasnie. I teraz mam pytanie w ktorym miejcu dokladnie powinno sie znajdowac to zero z tylu silnika podczas ustawiania rozrządu w 1z ?
  11. kupilem uzywke. Dobra ustawwie kat wtrysku i dawke i wtedy napisze czy cos sie zmienilo
  12. w koncu udalo sie doprowadzic paliwo do wtryskow ba nawet udalo sie odpalic. Lecz silnik nie wkreca sie wogole na obroty trzymam gaz w podlodze a obroty max 1500 ? co tym razem jest nie tak ? Czy to problem z dawka lub kątem wtrysku ?
  13. Witam przeszukalem juz wszystko co dostepne odnosnie mojego problemu lecz odpowiedzi nie znalazlem. Mam nastepujacy problem wymienilem pompe w swoim zetorze ustawilem rozrzad co prawda pewnie kat wtrysku sie rozjechal i samochod nie zapali lecz nurtuje mnie problem taki ze krece rozrusznikiem krece a ropa pod poluzowanymi nakretkami na wtryskach sie nie pojawia. Sprawdzalem czy dostaje napiecie pompa i wychodzi ze dostaje gdyz jak na wlaczonym zaplonie wypinam kostke i wpinam slychac jakies dzwiek dochodzacy z pompy. Oczywiscie zalalem filtr paliwa i pompe wtryskowa w miejscu gdzie doprowadza jest ropa z filtra i krece rozrusznikiem ale bez efektow. Moze ktos jest w stanie cos mi podpowiedziec ?
  14. witam nie moge znalezc nigdzie info odnosnie zmiany dawki rozruchowej ktora dotyczylaby mojego 1z nie wiem czy logowac mam sie 12233 i w 1 czy 5 grupie przeprowadzic zmiane
  15. dam sobie rade ze zwiekszeniem dawki tylko zastanawiam sie czy jest sens paprac sie z nastawnikiem
  16. aha bo myslalem ze dawke rozruchowa mozna zmienic poprzez regulacje nastawnikiem. No to dobra pobawie sie vagiem zmianic to. I jeszcze pytanko co daje czyszczenie nastawnika oprocz tego co mozna znalezc w necie tj. szarpanie buda.
  17. a tak sie zastanawiam moze by zwiekszyc dawke na nastawniku pompy ?
  18. czujnik to oczywiscie zamiennik z tym ze nie taki najtanszy a pompe polewalem i bez wiekszych zmian odpalal
  19. czujnik temperatury cieczy juz wymienilem w piatek bo na desce rozdzielczej nie pokazywalo mi wogole temperatury
  20. czujnik temperatury paliwa mam rozumiec ?
  21. tak pali
  22. grupa 7 BS VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  23. Jaki czujnik ? kat wtrysku wyglada tak VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM W sumie o sprawdzeniu przewodow nie pomyslalem zrobie to jutro.
  24. Czyli jeśli schlodze pompe woda i latwiej odpali będzie świadczyło ze pompa do roboty ? Z tym ze w zimie nawet jeśli samochód się zagrzal to i tak dobrze palił
  25. Kiedyś pisałem o moim problemie z odpala niem lecz po zimie zaobserwowalem ze gdy temperatury spadly poniżej zera i wynosiły około -10 stopni samochód odpalal od strzala gdy temperatury podskoczyly do 5stopni na plusie i wyżej problem powrócił. Czy ktoś wie z czym to może być problem ? Pewnie ktoś napisze ze problem z pompa ale czy gdyby to był problem z pompa samochód miałby problemy z odpaleniem bez względu na temperature ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.