Treść opublikowana przez mati101086
-
Wymiana całej tylnej belki
Bede dzialal z tym zobaczymy co mi z tego wyjdzie
-
Wymiana całej tylnej belki
i wlasnie o taką odpowiedz mi chodzilo z tym ze pewnie najlepszy bylby kanal ale moze cos wymysle
-
Wymiana całej tylnej belki
Witam ma ma moze ktos z was doswiadczenie w wymianie tylnej belki w audi ? Bo moja zostla skrzywiona przez mojego dziadka podczas kolizji i musze ja wymienic cala lecz zastanawia mnie to jak duzo roboty z tym jest i czy bede musial ustawiac geometrie po wymianie ?
-
Dziwne zachowanie po wymianie pompy
Dzieki wszystkim za pomoc lecz juz pompe kupilem z rozbitego passata sam ja dzisiaj sobie wykrecalem wiec zdazylem zobaczyc czy wszystko jest ok. Zalozylem u siebie wszystko ustawilem jak ma byc i mam nadzieje ze bedzie dobrze
-
Dziwne zachowanie po wymianie pompy
A skad jestes ?
-
Dziwne zachowanie po wymianie pompy
wiem wlasnie chyba tak bede musial zrobic
-
Dziwne zachowanie po wymianie pompy
Szukam pompy w okolicy za ta dalem 400zl oczywiscie gwarancja lecz zaden ze sprzedajacych w moim regionie nie jest mi w stanie zagwarantowac ze pompa bedzie dzialac w 100%. Zastanawiam sie tez nad oddaniem mojej starej pompy do pompiarza bo moze sie okazac ze naprawa mojej bedzie kosztowac mniej niz kupno uzywanej
-
Dziwne zachowanie po wymianie pompy
Dobra nie bede sie głowił kombinowal itp. zwracam ten szrot i szukam innej Oddalem tamta pompe kupilem inna i oto jaki tym razem problem, czy to swiadczy o tym ze pompa tez jest zajechana ?
-
Dziwne zachowanie po wymianie pompy
nO W 1z jest troszke inaczej niz w twoim przypadku daminan. Poprawilem rozrzad auto odpalilo silnik pracuje rowno lecz wciaz max obroty na jakie sie wkreca przy wcisnietym gazie w podloge to 1500obr :/ ---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ---------- Ustawilem kąt wacha sie miedzy 48-53 lecz dalej osiaga tylko 1500obr i strasznie kopci na bialo no moze bardziej niebiesko
-
Dziwne zachowanie po wymianie pompy
Dobra panowie nie wiem o co chodzi ale samochod na chwile odpala i gasnie. I teraz mam pytanie w ktorym miejcu dokladnie powinno sie znajdowac to zero z tylu silnika podczas ustawiania rozrządu w 1z ?
-
Dziwne zachowanie po wymianie pompy
kupilem uzywke. Dobra ustawwie kat wtrysku i dawke i wtedy napisze czy cos sie zmienilo
-
Dziwne zachowanie po wymianie pompy
w koncu udalo sie doprowadzic paliwo do wtryskow ba nawet udalo sie odpalic. Lecz silnik nie wkreca sie wogole na obroty trzymam gaz w podlodze a obroty max 1500 ? co tym razem jest nie tak ? Czy to problem z dawka lub kątem wtrysku ?
-
Dziwne zachowanie po wymianie pompy
Witam przeszukalem juz wszystko co dostepne odnosnie mojego problemu lecz odpowiedzi nie znalazlem. Mam nastepujacy problem wymienilem pompe w swoim zetorze ustawilem rozrzad co prawda pewnie kat wtrysku sie rozjechal i samochod nie zapali lecz nurtuje mnie problem taki ze krece rozrusznikiem krece a ropa pod poluzowanymi nakretkami na wtryskach sie nie pojawia. Sprawdzalem czy dostaje napiecie pompa i wychodzi ze dostaje gdyz jak na wlaczonym zaplonie wypinam kostke i wpinam slychac jakies dzwiek dochodzacy z pompy. Oczywiscie zalalem filtr paliwa i pompe wtryskowa w miejscu gdzie doprowadza jest ropa z filtra i krece rozrusznikiem ale bez efektow. Moze ktos jest w stanie cos mi podpowiedziec ?
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
witam nie moge znalezc nigdzie info odnosnie zmiany dawki rozruchowej ktora dotyczylaby mojego 1z nie wiem czy logowac mam sie 12233 i w 1 czy 5 grupie przeprowadzic zmiane
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
dam sobie rade ze zwiekszeniem dawki tylko zastanawiam sie czy jest sens paprac sie z nastawnikiem
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
aha bo myslalem ze dawke rozruchowa mozna zmienic poprzez regulacje nastawnikiem. No to dobra pobawie sie vagiem zmianic to. I jeszcze pytanko co daje czyszczenie nastawnika oprocz tego co mozna znalezc w necie tj. szarpanie buda.
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
a tak sie zastanawiam moze by zwiekszyc dawke na nastawniku pompy ?
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
czujnik to oczywiscie zamiennik z tym ze nie taki najtanszy a pompe polewalem i bez wiekszych zmian odpalal
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
czujnik temperatury cieczy juz wymienilem w piatek bo na desce rozdzielczej nie pokazywalo mi wogole temperatury
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
czujnik temperatury paliwa mam rozumiec ?
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
tak pali
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
grupa 7 BS VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Jaki czujnik ? kat wtrysku wyglada tak VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM W sumie o sprawdzeniu przewodow nie pomyslalem zrobie to jutro.
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Czyli jeśli schlodze pompe woda i latwiej odpali będzie świadczyło ze pompa do roboty ? Z tym ze w zimie nawet jeśli samochód się zagrzal to i tak dobrze palił
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Kiedyś pisałem o moim problemie z odpala niem lecz po zimie zaobserwowalem ze gdy temperatury spadly poniżej zera i wynosiły około -10 stopni samochód odpalal od strzala gdy temperatury podskoczyly do 5stopni na plusie i wyżej problem powrócił. Czy ktoś wie z czym to może być problem ? Pewnie ktoś napisze ze problem z pompa ale czy gdyby to był problem z pompa samochód miałby problemy z odpaleniem bez względu na temperature ?