Treść opublikowana przez mati101086
-
Schemat
Dokladnie tak te ktore są przykrecane
-
Licznik VDO zamiast JAEGER w Audi A4 B5
pytam bo taki licznik posiadam na stanie a w mojej b5 jest licznik z poczatku produkcjiwiec pomyslalem ze uzyje tego
-
Licznik VDO zamiast JAEGER w Audi A4 B5
Dwa pytania bo posiadam licznik jaeger 1/2 FIS z a4 lift 2000r czy moge go zalozyc do przedlifta z 1995r oczywiscie po przerobieniu kostek ? I czy rzeczywiscie jest znacznie wiecej problemow z licznikiem jaeger niz VDO ?
-
Schemat
Witam nie bede zakladal nowego tematu tylko napisze tutaj mianowicie mam problem z kablami ktore sa przykrecone sruba na klucz 10 i jedna na 8. Odkręcilem te kable bo chcialem zrobic porzadek i niby zrobilem sobie zdjecie jak to bylo przykrecone jednak nie przewidzialem ze kabli czerwonych jest 7 i a na zdjeciu nie widac z ktorych dokladnie wiazek wychodza. I teraz nie wiem jak sobie z tym poradziec
-
Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em
Panowie tak porownywalem sobie piny moich zegarow i tych po lifcie no to fakt ze kostki sie roznia ale porownywalem tez rozpis pinow i tak sie zastanawiam czy nie daloby sie przerobic jakos kostek i czy by to nie dzialalo. Tylko zastanawia mnie sprawa co z immo
-
Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em
Jak będę w domu to sprawdzę. A ile chcesz za niego?
-
Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em
Interesuje mnie cena no i oczywiście czy podejdzie do mojej a4 z 1995. Oczywiście jeśli ktoś zainteresowany wymiana oferuje 1/2 FIS oo lifcie z białym podswietleniem
-
Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em
Ile chcesz? Pełny fis czy 1/2? Lecz pierw musze sprzedać swój poliftowy licznik
-
Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em
Czyli generalnie nie opłaci się tego przerabiać?. To z mila chęcią się wymienie się licznikami
-
Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em
Witam czy mogę do swojego audi a4 b5 1.9tdi z 1995 zamontować licznik z pełnym fisem albo 1/2 FIS? Bo aktualnie posiadam zegary 1/2 FIS z audi po lifcie z 2000 lecz wtyczki się różnią. I nie wiem czy lepiej sprzedać te zegary lub wymienić na inne o ile w ogóle istnieją zegary z Fis które będą pasowały do mojej a4
-
swap silnika 2.5 na 1.9
Sorry ze odkopuje stary temat ale mam bardzo podobny problem z tymi wlasnie roznymi kostkami z tym ze u mnie to troche inna bajka ale problem ten sam dodam ze silnik mam wraz z ecu i wiazka elektryczna silnika 1z zas instalacja w kabinie pochodzi od silnika AJM czy da sie jakos przerobic te kostki ? Matus94 poradziles sobie z tym jakos ?
-
Wymiana wnętrza wraz z wiązkami elektrycznymi
Witam posiadam audi a4 b5 1.9tdi 1z z 1995 roku w którym chciałbym odświeżyć wnętrze które chce przeszczepic z b5 1.9tdi chyba 130konny silnik w niej był z 2000r w samochodzie brakuje silnika wraz z osprzętem o oraz ECU i skrzyni poza tym wszystko jest i teraz tak chciałbym przełożyć cały środek wraz z wiązkami elektrycznymi żeby nie było problemów z różnymi kostkami itp. Tylko zastanawia mnie sprawa czy nie wyniknie jakiś problem między ECU a nowym wyposażeniem auta i immobilizer. Jestem w trakcie przekładania wszystkiego wraz oczywiście niemiłe zaskoczenie tzn inne kostki wpiecia komputera ale przekladam wciąż bo myślę że da się je jakoś przerobić w ostateczności kupie nowy komputer z rocznika 2000. Może ktoś mi powiedzieć czy jest możliwość przerobienia tego?
-
wymiana wnętrza przedliftowego na poliftowe
Znaczy się tak poduszki to można pominąć a jak z reszta. Dodam że chce przekładać wszystko łącznie z wiązkami elektrycznymi itp. Bo jedyne czego mi brakuje z tego avanta to to silnika skrzyni ECU i osprzętu silnika a tak to pozostałe wyposażenie posiadam
-
wymiana wnętrza przedliftowego na poliftowe
Witam mam pytanie bo posiadam b5 z 1995 r ale posiadam tez poliftowego avanta i mam pytanie czy da sie przelozyc wnetrze praktycznie w calosci wraz z fotelami w ktorych sa airbagi itp. tak zeby to działało ? Czy to wiąże sie np z wymiana komputera ?
-
Biały dym podczas ruszania
czyli vag ?
-
Biały dym podczas ruszania
zbliza sie wymiana oleju ale zawsze wymieniam olej w terminie co 10tys km. A moze to problem z jakims uszczelnienie w silniku a moze pierscienie albo jakies uszczelniacze zaworowe czy cos ?
-
Biały dym podczas ruszania
Nie bo ten problem wystepuje nawet w lecie i gdy silnik osiagnie 90C
-
Biały dym podczas ruszania
Witam mam pytanie odnosnie bialego dymu ktory pojawia sie zawsze rano po zapaleniu samochodu lub zawsze po tym jak samochod postoi zapalony na jalowym biegu. Ta dolegliwosc znika jak samochod przegonie np przez 10km ale jak wjade do miasta i stoje na swiatlach np 30sek to podczas ruszania znowu sie pojawia z czym to moze byc problem ? Bo uszczelka pod glowica sprawdzona i wydaje sie byc ok
-
Buczenie podczas jazdy oraz drgania nadwozia przy 140km/h w A4 B5
Ale wibracje które przenoszą się na całą karoserie? Dlaczego? ---------- Post dopisany 18-04-2014 at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2014 at 22:08 ---------- Bo z tego co ja czytam i szukam na necie to moze to byc problem z przegubami wewnętrznymi
-
Buczenie podczas jazdy oraz drgania nadwozia przy 140km/h w A4 B5
A co to ma do wibracji i buczenia
-
Buczenie podczas jazdy oraz drgania nadwozia przy 140km/h w A4 B5
Układ wtryskowy?
-
Buczenie podczas jazdy oraz drgania nadwozia przy 140km/h w A4 B5
Buczy cały czas gdy przyspieszam lub gdy ściągnie nogę z gazu na biegu jalowym trochę tak jakby mniej buczy a jeśli chodzi o wibracje to do 110km/h nie ma problemu nie ważne czy przyspieszam czy jadę na tempomacie zaś powyżej 120 całą buda telepie przy przyspieszaniu a gdy włączę tempomat i jadę dajmy na to 140 to telepie buda przez 5sek i przez 5sek jest spokój i tak w kółko
-
Buczenie podczas jazdy oraz drgania nadwozia przy 140km/h w A4 B5
Witam ponownie. Szukalem na forum lecz zaden temat nie odpowiadał mojemu problemowi mianowicie podczas jazdy na autostradzie przy predkosci 140km/h slychac buczenie z tym ze ciezko mi powiedziec czy dochodzi ono z przodu czy z tylu i przy tym telepie karoseria cala z tym ze nie caly czas tylko przez 5sekund telepie po czym 10sek spokoju i tak w kolko wydaje mi sie ze opony mozna wykluczyc bo gdyby byl to problem z oponami lub zle wywazonymi felgami wibracje nie ustawalyby tylko bylyby ciagle. Moze ktos cos podpowie
-
Wymiana całej tylnej belki
Na szczescie belka juz wymieniona co prawda nie obylo sie bez problemow bo jak zwykle zapieczone sruby daly sie we znaki ale warto bylo sie pomordowac troche bo roznica w prowadzeniu kolosalna w stosunku do mojej starej krzywej belki
-
Wymiana całej tylnej belki
No myślę że to nie problem. Martwiłem się tylko tym ze będę miał problem z ustawieniem jej