Treść opublikowana przez mati101086
-
[ALL] Zamarzła ropa w a4
ja mam problem jak autor nie mam mozliwosci wstawienia auta do cieplego garazu. Jest jakas realna szansa zapalic w jakis sposob?
-
[ALL TDI] Zamarznięte paliwo ? Czy odpalaniem można je rozmrozić ?
no tak tylko jak go odpalic
-
[ALL TDI] Zamarznięte paliwo ? Czy odpalaniem można je rozmrozić ?
nic w takim razie pozostaje czekac do wiosny i tyle
-
[ALL TDI] Zamarznięte paliwo ? Czy odpalaniem można je rozmrozić ?
a moze urzadzenie do rozruchu byloby dobrym rozwiazaniem ? ale czy to cos pomoze ?
-
[ALL TDI] Zamarznięte paliwo ? Czy odpalaniem można je rozmrozić ?
u mnie napewno takiego podgrzewacza nie ma
-
[B5 1Z] Audi nie chce odpalić :/ Zgasł w czsie jazdy. kontynuacja wątku o Leonie
kurde no to swietnie musze czekac do kwietnia :/
-
[ALL TDI] Zamarznięte paliwo ? Czy odpalaniem można je rozmrozić ?
dolaczam sie do pytania bo akurat jest u mnie kkolega ktory ma beeme i nie wiem czy jest sens probowac
-
[B5 1Z] Audi nie chce odpalić :/ Zgasł w czsie jazdy. kontynuacja wątku o Leonie
po czym sadzisz ze lodowisko w baku moze gdzies w przewodzie przylapalo ?
-
[B5 1Z] Audi nie chce odpalić :/ Zgasł w czsie jazdy. kontynuacja wątku o Leonie
ja zrobilem tak wyciagnolem filtr paliwa trzymalem go jakis czas w domu wylalem z niego wszystko i zalozylem. Kolejny problem to taki ze chyba na wtryski paliwa nie podaje bo luzowalem je i nic
-
[B5 1Z] Audi nie chce odpalić :/ Zgasł w czsie jazdy. kontynuacja wątku o Leonie
panowie a co zrobic gdy auto juz wogole nie chce zapalic a nie mam mozliwosci wstawienia go w cieple miejsce :/
-
Odp: [B5 1Z] Analiza błędów
aha no ok nie problem jest to zrobic. Ale czy jest jakis blod wsrod tych zamieszczonych ktory moze miec wplyw na poranne odpalanie ?
-
Odp: [B5 1Z] Analiza błędów
witam i ja sie podepne pod temat zapiolem dzisiaj vag i takie bledy wyskoczyly co to ? Wednesday, 04 January 2012, 00:49:44 VAG-COM Version: Release 409.1-S Control Module Part Number: 028 906 021 F Component and/or Version: 1,9l R4 EDC SG D2I Software Coding: 00000 Work Shop Code: WSC 01117 2 Faults Found: 01117 - Generator Terminal DF Load Signal 27-10 -- Implausible Signal - Intermittent 00576 - Terminal 15 17-10 -- Control Difference - Intermittent --------------------------------------------------------------------------- Saturday, 04 February 2012, 12:19:25 VAG-COM Version: Release 409.1-S Control Module Part Number: 028 906 021 F Component and/or Version: 1,9l R4 EDC SG D2I Software Coding: 00000 Work Shop Code: WSC 01117 5 Faults Found: 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 -- Control Difference - Intermittent 65534 - Unknown Error Code 00-00 -- - 00526 - Brake Light Switch-F 03-10 -- No Signal - Intermittent 00557 - Pressure Switch: Power Steering (F88) 27-10 -- Implausible Signal - Intermittent 01131 - Control Circuit for Turn Signals 27-10 -- Implausible Signal - Intermittent ---------------------------------------------------------------------------
-
[B5 AFN] Dziurawy Cooler?
u mnie pojawil sie problem identyczny jak u junior_tdi tez kopci nienaturalnie mocno jak mu przycisne oczywiscie slychac tez jakies syczenie. A jak stoje na jalowym i mu ostro wcisne gaz to zakopci ze nic dookola nie widac lecz syczenia nie slycahc ma ktos jakis pomysł ?
-
[ALL] Sytuacja na parkingu
ale musze tez jakos udokumentowac im naprawe szkody czy cos w tym stylu ?
-
[ALL] Sytuacja na parkingu
oki czyli rozumiem ze rzeczoznawca okresli zniszczenie i co zwrot bedzie dopiero po kosztach naprawy ?
-
[ALL] Sytuacja na parkingu
Wczoraj moja dziewczyna miala dziwna przygode na parkingu pod sklepem mianowicie czekala na mnie w samochodzie gdy udezyl w nia inny kierowca lecz sie nie zatrzymal tylko uciekl. Ale dziewczyna byla na tyle madra ze spisala numery. Zglosilismy na policje powiedzieli ze namierza sprawce i tak tez sie stalo dzwonil wieczorem policjant i powiedzial ze sprawca sie przyznal. Powiedzial tez ze jesli chce zglosic szkode mam udac sie do swojego ubezpieczyciela i zglosic to a PZU ma wystapic z wnioskiem do policji o wszystkie dane sprawcy. I teraz pytanie jak to wyglada z usuwaniem szkody. Jakis rzeczoznawca czy cos. Dodam ze uszkodzenie nie jest jakies wielkie ale troche szpeci
-
[B5 1Z] Prośba o ocenę logów dynamicznych
sprawdzalem ten map sensor niby wpieta. Ale jak sprawdzic ecu ?
-
[B5 1Z] Prośba o ocenę logów dynamicznych
nie mam mozliwosci podmienic A co moglo sie spalic hmm. I gdzie szukac wezyka od Map Sensor ?
-
[B5 1Z] Prośba o ocenę logów dynamicznych
witam pokawil mi sie maly problem mianowicie zaczal troche kopcic na czarno i w grupie 11 podczas obciazenia Actual MAP pokazuje niezmiennie 1009 a chyba powinno byc inaczej. Gdzie moze tkwic problem ? Jak zrobie log to wrzuce[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 17:37_________________________________________________oto log Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mati101086_66930.html i błędy Control Module Part Number: 028 906 021 F Component and/or Version: 1,9l R4 EDC SG D2I Software Coding: 00000 Work Shop Code: WSC 01117 2 Faults Found: 01117 - Generator Terminal DF Load Signal 27-10 -- Implausible Signal - Intermittent 00576 - Terminal 15 17-10 -- Control Difference - Intermittent ---------------------------------------------------------------------------
-
[B5 1Z] Dymienie....
taki jakby nie wiem moze cos w stylu naszych polskich autosanow
-
[B5 1Z] Dymienie....
a ten nieznosny zapach ?
-
[B5 1Z] Dymienie....
u mnie tez kopci bardzo na bialo do momentu az sie nagrzeje pozniej jest spokoj. Tylko niepokoi mnie to ze pluje z wydechu jakas woda czy cos i dodatkowo dziwnie smierdza spaliny
-
[B5 1Z] Coś się tłucze ? Tylko co
no wlasnie nie bardzo wiem jak to dobrze zdiagnozowac robilem tak jak jest opisane na forum i nic niiby nie stuka co prawda gdy skrece kierownica obojetnie czy w lewo czy w prawo praktycznie do oporu i zaczne ruszac energicznie w lewo i prawo cos stuka i to dosyc glosno tylko nie jestem w stanie okreslic gdzie.
-
[B5 1Z] Coś się tłucze ? Tylko co
Witam dzisiaj bedac w trasie zauwazylem dwie sprawi pierwsza mianowicie to taka ze cos mi sie tlucze nie wiem czy to zawieszenie czy gdzies w kolumnie kierownicy oczywiscie z wiekszym wskazaniem na kolumne. Ale istotnym faktem chyba bedzie to ze powoli czyli w przeciagu kilku miesiecy kierownica skosila mi sie o kilka moze kilkanascie stopni. Co to moze oznaczac ?
-
[B5 1Z] Głośna praca silnika
Oki wielki dzieki za rady. Pozdrawiam[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 18:16_________________________________________________Olej wymieniony praca silnika taka jakby bardziej miekka i troche jakby ciszej Wlac oki ale ile razy powtorzyc ten zabiege ? Wtryska to raczej nie zaszkodzi a moze pomoc ? i jaki preparat bedzie najlepszy