Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mati101086

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mati101086

  1. ja mam problem jak autor nie mam mozliwosci wstawienia auta do cieplego garazu. Jest jakas realna szansa zapalic w jakis sposob?
  2. nic w takim razie pozostaje czekac do wiosny i tyle
  3. a moze urzadzenie do rozruchu byloby dobrym rozwiazaniem ? ale czy to cos pomoze ?
  4. kurde no to swietnie musze czekac do kwietnia :/
  5. dolaczam sie do pytania bo akurat jest u mnie kkolega ktory ma beeme i nie wiem czy jest sens probowac
  6. po czym sadzisz ze lodowisko w baku moze gdzies w przewodzie przylapalo ?
  7. ja zrobilem tak wyciagnolem filtr paliwa trzymalem go jakis czas w domu wylalem z niego wszystko i zalozylem. Kolejny problem to taki ze chyba na wtryski paliwa nie podaje bo luzowalem je i nic
  8. panowie a co zrobic gdy auto juz wogole nie chce zapalic a nie mam mozliwosci wstawienia go w cieple miejsce :/
  9. aha no ok nie problem jest to zrobic. Ale czy jest jakis blod wsrod tych zamieszczonych ktory moze miec wplyw na poranne odpalanie ?
  10. witam i ja sie podepne pod temat zapiolem dzisiaj vag i takie bledy wyskoczyly co to ? Wednesday, 04 January 2012, 00:49:44 VAG-COM Version: Release 409.1-S Control Module Part Number: 028 906 021 F Component and/or Version: 1,9l R4 EDC SG D2I Software Coding: 00000 Work Shop Code: WSC 01117 2 Faults Found: 01117 - Generator Terminal DF Load Signal 27-10 -- Implausible Signal - Intermittent 00576 - Terminal 15 17-10 -- Control Difference - Intermittent --------------------------------------------------------------------------- Saturday, 04 February 2012, 12:19:25 VAG-COM Version: Release 409.1-S Control Module Part Number: 028 906 021 F Component and/or Version: 1,9l R4 EDC SG D2I Software Coding: 00000 Work Shop Code: WSC 01117 5 Faults Found: 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 -- Control Difference - Intermittent 65534 - Unknown Error Code 00-00 -- - 00526 - Brake Light Switch-F 03-10 -- No Signal - Intermittent 00557 - Pressure Switch: Power Steering (F88) 27-10 -- Implausible Signal - Intermittent 01131 - Control Circuit for Turn Signals 27-10 -- Implausible Signal - Intermittent ---------------------------------------------------------------------------
  11. u mnie pojawil sie problem identyczny jak u junior_tdi tez kopci nienaturalnie mocno jak mu przycisne oczywiscie slychac tez jakies syczenie. A jak stoje na jalowym i mu ostro wcisne gaz to zakopci ze nic dookola nie widac lecz syczenia nie slycahc ma ktos jakis pomysł ?
  12. ale musze tez jakos udokumentowac im naprawe szkody czy cos w tym stylu ?
  13. oki czyli rozumiem ze rzeczoznawca okresli zniszczenie i co zwrot bedzie dopiero po kosztach naprawy ?
  14. Wczoraj moja dziewczyna miala dziwna przygode na parkingu pod sklepem mianowicie czekala na mnie w samochodzie gdy udezyl w nia inny kierowca lecz sie nie zatrzymal tylko uciekl. Ale dziewczyna byla na tyle madra ze spisala numery. Zglosilismy na policje powiedzieli ze namierza sprawce i tak tez sie stalo dzwonil wieczorem policjant i powiedzial ze sprawca sie przyznal. Powiedzial tez ze jesli chce zglosic szkode mam udac sie do swojego ubezpieczyciela i zglosic to a PZU ma wystapic z wnioskiem do policji o wszystkie dane sprawcy. I teraz pytanie jak to wyglada z usuwaniem szkody. Jakis rzeczoznawca czy cos. Dodam ze uszkodzenie nie jest jakies wielkie ale troche szpeci
  15. sprawdzalem ten map sensor niby wpieta. Ale jak sprawdzic ecu ?
  16. nie mam mozliwosci podmienic A co moglo sie spalic hmm. I gdzie szukac wezyka od Map Sensor ?
  17. witam pokawil mi sie maly problem mianowicie zaczal troche kopcic na czarno i w grupie 11 podczas obciazenia Actual MAP pokazuje niezmiennie 1009 a chyba powinno byc inaczej. Gdzie moze tkwic problem ? Jak zrobie log to wrzuce[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 17:37_________________________________________________oto log Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mati101086_66930.html i błędy Control Module Part Number: 028 906 021 F Component and/or Version: 1,9l R4 EDC SG D2I Software Coding: 00000 Work Shop Code: WSC 01117 2 Faults Found: 01117 - Generator Terminal DF Load Signal 27-10 -- Implausible Signal - Intermittent 00576 - Terminal 15 17-10 -- Control Difference - Intermittent ---------------------------------------------------------------------------
  18. taki jakby nie wiem moze cos w stylu naszych polskich autosanow
  19. a ten nieznosny zapach ?
  20. u mnie tez kopci bardzo na bialo do momentu az sie nagrzeje pozniej jest spokoj. Tylko niepokoi mnie to ze pluje z wydechu jakas woda czy cos i dodatkowo dziwnie smierdza spaliny
  21. no wlasnie nie bardzo wiem jak to dobrze zdiagnozowac robilem tak jak jest opisane na forum i nic niiby nie stuka co prawda gdy skrece kierownica obojetnie czy w lewo czy w prawo praktycznie do oporu i zaczne ruszac energicznie w lewo i prawo cos stuka i to dosyc glosno tylko nie jestem w stanie okreslic gdzie.
  22. Witam dzisiaj bedac w trasie zauwazylem dwie sprawi pierwsza mianowicie to taka ze cos mi sie tlucze nie wiem czy to zawieszenie czy gdzies w kolumnie kierownicy oczywiscie z wiekszym wskazaniem na kolumne. Ale istotnym faktem chyba bedzie to ze powoli czyli w przeciagu kilku miesiecy kierownica skosila mi sie o kilka moze kilkanascie stopni. Co to moze oznaczac ?
  23. Oki wielki dzieki za rady. Pozdrawiam[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 18:16_________________________________________________Olej wymieniony praca silnika taka jakby bardziej miekka i troche jakby ciszej Wlac oki ale ile razy powtorzyc ten zabiege ? Wtryska to raczej nie zaszkodzi a moze pomoc ? i jaki preparat bedzie najlepszy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.