Treść opublikowana przez mati101086
-
[B5 1Z] Głośna praca silnika
Nie no u mnie silnik tak nie pracuje na wolnych obrotach pracuje jak pracowal przed wymiana rozrzadu tylko podczas jazdy (przyspieszania) pracuje glosniej. Olej zalejechyba taki jak mialem czyli mobil super 10w40
-
[B5 1Z] Głośna praca silnika
Koledze Coldfire28 nie musisz chyba juz pisac gdyz ten temat jest troche stary ja go odkopalem :> Rozrzad wymienialem sobie sam. Wszystko poskladalem niby jak na forum radzili zadne kolo pasowe mi sie nie przestawilo, no poza jednym przestawilo mi sie kolo walu posredniego. A na oleju bedzie juz gdzies okolo 10tys
-
[B5 1Z] Głośna praca silnika
czyli glosna praca moze bycc spowodowana tym ze musze olej juz wymienic?
-
[B5 1Z] Głośna praca silnika
kolezanko Danu ja tylko napisalem swoje objawy w tym temacie gdyz nie chcialem zakladac kolejnego ja mam wlany mobile super s 10w40.
-
[B5 1Z] Głośna praca silnika
rozumiem tylko glosna praca ujawnila sie po wymianie rozrzadu. Zapomnialem dodac ze silnik nie pracuje na biegu jalowym na wolnych obrotach lecz podczasz obciażenia
-
[B5 1Z] Głośna praca silnika
U mnie głośna praca ujawniła sie po wymianie rozrzadu ale chyba dobrze jest zalozony bo chlopaki z dzialu VAG napisali ze logi ok. Dodam ze musze wymienic olej czy glosna praca moze byc spowodowana wlasnie tym ze musze olej wymienic
-
[ALL B5] Elektryka w mojej 1z
Panowie krótkie pytanie czy jest możliwość sprawdzenia połączeń układu elektrycznego poprzez vag bo nie dość ze mam problem z dźwiękiem rezerwy to dodatkowo okazało się dzisiaj ze klakson nie działa a może istnieją jakieś schematy całego układu elektrycznego w a4 Sent from my GT-I5700 using Tapatalk[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 20:15_________________________________________________podnosze temat gdyz wczoraj spedzilem caly dzien na szukaniu przyczyny niedzialajacego klaksonu i dalej nic
-
[B5 1Z] Nowa stacyjka
panowie dzieki za pomoc udalo sie przelozyc transponder kluczyk fakt nierozbieralny ale powoli zyletką dokopalem sie i przelozylem :> Teraz mam takie dwa pytani: 1 Czy uda mi sie zaprogramowac ten pilot z klucza do mojego centralnego jakis ''meta system'' domyslam sie ze nieorginalny probowalem juz sposobami na forum 2 Czy moge podpiac poduszke bez odpinania akumlatora ? 3 Pozostal mi jeden kabelek z taka sama wtyka jak ten co idzie do immo obok stacyjki a najgorsze ze nie moge zlokalizowac gdzie to wpiac[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 17:10_________________________________________________kolejnyproblem to taki ze vagiem tez nie zaprogramuje gdyz nie ma modulu komfortu ma ktos pomysl ?
-
[B5 1Z] Nowa stacyjka
pal licho ze stara stacyjka mam nowo z kluczykiem nowym tyllko nie wiem jak zaprogrmowac immo zeby samochod dzialal z nowa stacyjka i kluczem
-
[B5 1Z] Nowa stacyjka
to w jaki sposob dziala sam grot gdzie tu sie znajduje transponder [br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 14:44_________________________________________________mala poprawka teraz to juz nawet kluczyki i stara stacyjka nie dzialaja
-
[B5 1Z] Nowa stacyjka
mam rozumiec plastikowa obudowe grotu ? Bo posiadam tez sapasowy klucz w postaci samego grotu
-
[B5 1Z] Nowa stacyjka
nie bardzo rozumiem jak mam otworzyc stary kluczyk ?
-
[B5 1Z] Nowa stacyjka
oki bede szukal. W jaki sposob mam go przelozyc
-
[B5 1Z] Nowa stacyjka
niewiem jak wyglada ta pestka ale nie widze jej Moze jest jakis sposob zrobienia tego posiadam vag
-
[B5 1Z] Nowa stacyjka
ale ja w poprzedniej stacyjce miale zwykly prosty klucz nie scyzoryk
-
[B5 1Z] Nowa stacyjka
chodzi o to ze nie posiadam do nowej stacyjki stary chyba trzeba jakos przeprogramowac
-
[B5 1Z] Nowa stacyjka
gdzie tego transpondera szukac ? [br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 13:59_________________________________________________jesli chodzi ci o immo to nie posiadam
-
[B5 1Z] Nowa stacyjka
Witam mam problem ze stacyjka mianowicie kupilem stacyjke z kluczykiem scyzorykiem zalozylem niby ale samochod zapala i gasnie. Czy istnieje jakas mozliwosc zaprogramowania samego kluczyka ?
-
[B5 AFN] Za wysokie spalanie.
u mnie tez nie tak kolorowo ze spalaniem ostatnio weszlo prawie 8 litrow po 104km wiekszosc 60% miasto 40% poza to chyba oki
-
[B5 AFN] Za wysokie spalanie.
Kolego Moriemo skad jestes ? Ja z okolic Tarnobrzega i posiadam Kabelek i interfejs
-
[B5 AJM] Rozrząd-zrób to sam?
tylko takie zdjecie znalazlem miejsca zaznaczone strzałka powinny byc naprzeciwko siebie Bynajmniej ja tak zrobilem chociaz nie wiem czy dobrze Jakby ktos znal odpowiedzi na zadane pytania przeze mnie 2 posty wyzej bylbym wdzieczny za odpowiedz [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 21:10_________________________________________________chociaz ty masz AJM a tam jest inny napinacz niz w 1z
-
[B5 1Z] Dziwny problem z klimą
Wiem ze teraz nie bede w stanie sprawdzic klimy z powodu niskich temperatur ale opisze jaki problem mialem w lecie. Mianowicie mam klimatronik ladnie pieknie wszystko wyswietla chociaz pomijam fakt ze przez okolo 2 min po starcie panel miga. Do czego zmierzam klimatyzacji uzywalem w lecie tylko w sposob taki ze muszialem poprowadzic kabelek z przelacznikiem od sprezarki aby moc na krotko zalaczyc sprezarke gdyz sniezka na panelu nie zalaczala sprezarki i tu pytanie co moze byc przyczyna takiego stanu rzeczy ? Czy wystarczy zaprogramowac panel ? Dodam ze nawiewy kazdy z osobna dzialaja.
-
[B5 AJM] Rozrząd-zrób to sam?
podobno 20 Nm znaki musza ci sie na napinaczu zgrac. Ja osobiscie dociagnolem napinacz na wyczucie gdyz 20Nm to duzo i balem sie ze zerwe srube[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 20:30_________________________________________________Tak sobie przegladam forum i neta odnosnie mojej wymiany rozrzadu i tak sobie mysle ze po wymianie auto pravuje jakby glosniej wyczytalem tez ze moze to byc spowodowane zle ustawiontm rozrzadem i tak sie zastanawiam jak moge sprawdzic czy dobrze wszystko zlozylem [br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 23:54_________________________________________________pozwole sobie wkleic z innego forum odnosnie problemu z rozradem gdyz u mnie sa podobne objawy jak u autora tematu http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=196477[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 00:00_________________________________________________aaa i jeszcze jedno podczas montazu jedyne kolo ktore mi si przestawilo to ''kolo walu posredniego''[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 00:19_________________________________________________wlasnie na liczniku wybilo 104 km weszlo do baku pod korek 7.94 l czy to duze spalanie ?[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 13:24_________________________________________________panowie napiszcie co i jak
-
[B5 1Z] Pilna Prośba o ocenę logów
i co zobacze po zdjeciu pokryywy ? walek rozrzadu ale jak sprawdze ze wszystko ok
-
[B5 1Z] Pilna Prośba o ocenę logów
manualnie czyli jak