Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Pilna Prośba o ocenę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem po wymianie rozrzadu niby wszystko dziala ok ale sa dwie rzeczy ktore mnie martwia. Gdy jest zimny kopci nienaturalnie intensywnie na bialo i stojac na biegu jalowym zostawia mokra plame pod wydechem.

Zamieszczam komplet Logów

Logi Statyczne BS

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mati101086_64462.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mati101086_64464.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mati101086_64465.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mati101086_64466.html

Logi Statyczne MB

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mati101086_64467.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/mati101086_64468.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mati101086_64469.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mati101086_64471.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/mati101086_64470.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/mati101086_64472.html

Logi dynamiczne

Grupy: 001,004 - http://vaglog.rtnet.pl/mati101086_64473.html

Grupy: 008,010 - http://vaglog.rtnet.pl/mati101086_64475.html

Grupy: 003,011 - http://vaglog.rtnet.pl/mati101086_64474.html

[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 16:42_________________________________________________panowie poradzcie cos :dontknow:

Opublikowano

co do dymienia to może dlatego że teraz jest zimno i są przymrozki gdzie różnica temperatury spalin i otoczenia wytrąca więcej pary wodnej z wydechu , musiałbyś sprawdzić jak będzie cieplej.

Posprawdzaj czy nie ubywa płynu chłodniczego -jeśli nie to bym się tym nie przejmował.

Co do logów to dawkę bym trochę zwiększył do 3,0-4,0 będzie ładniej zapalał rano a poza tym przepływka na początku do wyczyszczenia i zrób ponownie logi

Opublikowano
  • Autor

a jak sytauacja ma sie z katem wtrysku ?[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 11:44_________________________________________________glupie pytanie ale dawke oczywiscie na nastawniku :>

kto jeszcze obeznany niech napisze co jeszcze poprawic :)

Opublikowano

kąt oki

Opublikowano

Jak dla mnie LOGI wyglądają dobrze :cool1: a jeśli chodzi o dymienie na biało i tą mokrą plamę to moim zdaniem również to będzie para - u mnie jest tak samo... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale panowie wydaje mi sie ze troche za duzo pali moze zmniejszyc dawke na nastawniku pompy i w jaki sposob moglbym usprawnic poranne odpalanie ? Dzieki wszystkim za zainteresowanie :notworthy:

Opublikowano

sprwadzic napiecie na listawie swiec i wszystkie swiece i kat wtr,

Opublikowano
  • Autor

ktos napisal ze kat wtrysku ok :confused4:

Opublikowano

bo jest ok, spr jeszcz dwie opcje ;)

Opublikowano
  • Autor

jak sprawdzic napiecie na listwie świec? a co myslisz o duzym spalaniu, czy da cos zmniejszenie dawki paliwa na nastawniku pompy?

Opublikowano

multinmetrem

ile to pali?

Opublikowano
  • Autor

no w granicach 8 litrow

Opublikowano

miasto trasa ? korki ? grzejesz na postoju czy jedziesz od razu ?

Opublikowano
  • Autor

trasa najczesciej smochod stoi z 10min zapalony zanim rusze w trase

Opublikowano

No to rzeczywiście dużo. Zakorkowane miasto + zima + grzanie na postoju to mi właśnie 8-8,5 łyknie.

Teraz tak w logach nic niepokojącego nie widać. Jedyne co bym się czepiał to niska dawka - zmienił bym na około 3 - 3.5 a na pewno bym nie zmniejszał bo dynamika poleci całkiem a na dodatek przy małej dawce paradoksalnie auto może więcej palić.

Druga sprawa to przepływomierz delikatnie tnie dawki - jeżeli masz stary filtr powietrza to wymień, jeżeli nowy to może się zastanów nad przeczyszczeniem przepływki, choć tragedii nie ma :), a na pewno nie wpływa to na spalanie.

Opublikowano
  • Autor

a tutaj http://vaglog.rtnet.pl/mati101086_64468.html dawka 5.8 nie jes czasami duzo za duza moze zmienic ustawienie nastawnika na mniejsza dawke ? A o jaka dawe chodzi wam by zwiekszyc i jak bo nie wiem :gwizdanie:

Opublikowano

chodzi właśnie o tą dawkę - im większe wskazanie na VAG'u tym dawka mniejsza :gwizdanie:

P.s. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10316.0;all chociaż wątpię żeby udało Ci się zmienić VAG'iem aż o tyle :decayed:

Opublikowano
  • Autor

czyli nastawnik pompy mam tak ustawic zeby wskazania byly jak najwieksze czyly w tym przypadku max 9.0 ?

Opublikowano

broń boże :kox: Przecież wtedy odciąłbyś prawie całe paliwo :evil:

IM WIĘKSZE WSKAZANIE NA WAGU TYM DAWKA MNIEJSZA :gwizdanie:

Tak jak pisał wiktorsam ustaw w granicach 3,5

Opublikowano
  • Autor

czyli jak ustawie mniejsza to teoretycznie wiecej bedzie palil ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.