Treść opublikowana przez mati101086
-
Dołożenie zamykania centralnego zamka z oryginalnego pilota
no wlasnie a ja mam przedlifta i mam dwie kostki z czego jedna jest duza a druga mala. Co prawda mam cala instalacje z polifta tylko nie wiem czy jest to wykonalne chodzi mi oczywiscie o podlaczenie I druga sprawa mam Pilot (433,92 Mhz) a przegladajac ten temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka/domniemam ze jedyne pompki jakie beda dzialc to 8L0.862.257 oraz z literkami D i G pozostale nie beda sie nadawaly do tego kluczyka. Niech ktos mnie poprawi jesli sie myle
-
Dołożenie zamykania centralnego zamka z oryginalnego pilota
No to cos juz wiem ale moze ktos jeszcze wie jak wyglada sprawa z vagiem
-
Dołożenie zamykania centralnego zamka z oryginalnego pilota
Witam moje audi 1995r w oznaczeniu pompki na koncu literka A czyli nie obsluguje pilota ale chcialbym zamontowac pompke z literka D lub G obslugujaca pilot scyzoryk ori abym mogl go uzywac tylko jedna sprawa mnie zastanawia. Bo w mojej a4 z 1995 nie ma mozliwosci polaczenia sie z pompka za pomoca VAG a wiem ze w tych z obsluga radiowa jest tylko ja zmieniajac na taka pompke musze ja jakos podlaczyc tak aby ja vag widzial czy to wogole mozliwe ?. I jeszcze jedno pytanie czy pompka centralnego ma jakies powiazanie z szybami elektrycznymi ?
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Kolego też tak miałem winna okazała się pompa wtryskowa Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Pęknięta manetka od kierunkowskazów ..
nie kolego nie da rady
-
Pęknięta manetka od kierunkowskazów ..
numer części z ETKI to 4DO 953 413 D do polifta. Nie wiem ile nowa kosztuje ale rynek czesci uzywanych jest ich pelen. Sam mam na zbyciu przedliftowa tempomatem ale w polifcie trzeba by robic modyfikacje eletryki pod manetke z przedlifta wie najlepiej poszukaj poliftowej
-
Pęknięta manetka od kierunkowskazów ..
Kolego co do manetki kierunkowskazów musisz kupić wraz z wlacznikem świateł. Co do ściągnięcia kierownicy dwiema srubkami typu torx odkreca się poduszkę następnie jedna śruba kierownicy i po sprawie. A co chcesz robić z okablowaniem ? Po prostu kupujesz nową manetke i podmieniasz Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Biały dym podczas ruszania
Kąt wtrysku ponad rok temu ustawialem i też nic to nie dało Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Nie pamiętam czy pisalem co się okazało u mnie ale była pompa do wymiany Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Biały dym podczas ruszania
U mnie silnik rowno pracuje ale fakt czuc taki zapach jak przy 50letniej ciezarowce. a filtr paliwa wymieniany w zeszlym roku
-
Biały dym podczas ruszania
Sorry ze odkopuje teraz ten temat ale sprawa wciaz nie zalatwiona. Wygalda to nastepujaco samochod jak odpalam to kopci na bialo moze bialo niebiesko troche a moze jestem juz przewraliwiony na ten temat i teraz tak plyn chlodniczy ubywa bbardzoo powoli, olej nie prybywa nie robi sie majonez a samochod jak odpale to kopci przejade 10km nie kopci ale jak postoje 2min na jalowym i rusze to znowu pokopci przez 2min i tak w kolko
-
Błędy Airbag
Witam mam takie bledy na Airbagu VAG-COM Version: Release 409.1-US Control Module Part Number: 8A0 959 655 C Component and/or Version: Airbag V AUDI D01 Software Coding: 01022 Work Shop Code: WSC 77976 4 Faults Found: 00655 - Seat Belt Tensioner Igniter: Passenger Side (N154) 32-00 - Resistance too High 00589 - Airbag Igniter 1: Passenger Side (N131) 32-00 - Resistance too High 00654 - Seat Belt Tensioner Igniter: Driver Side (N153) 32-00 - Resistance too High 00588 - Airbag Igniter: Driver Side (N95) 32-00 - Resistance too High Co to za błędy
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Aha czyli czerwony kabel nie ma wplywu na dzialanie kierunkow. A u mnie nie dzialaja bo chyba nie ma na to wplywu ze wymienilem manetke od kierunkow na poliftowa
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
panowie co to za przewod czerwony przy podlaczaniu awaryjnych w starej kostce bylo 6 kabli a gosc podlaczyl 7 skad ten 7
-
Ogólne pytania i problemy z elektryka
Witam Jestem w trakcie przekladania elementow elektrycznych wnetrza do przedlifta 1995 z polifta 2000 juz sporo rzeczy ogarnalem miedzy innymi tempomat i innych mniejszych ale wciaz troche pozostalo a nie moge znalezc rozwiaania moich problemow w necie. 1. Przekladalem tempomat wraz z manetka (tempamat juz polaczony lecz druga polowa manetki od wycieraczek ma inna kostke i mam problem z przerobieniem jej czesc kabli polaczylem lecz wcia nie dziala: czasowe wlaczanie sie wycieraczek jak sie pstryknie w dol to wycieraczki nie przesowaja sie same i wracaja tylko trzeba trymac manetke w dol caly czas a jak sie pusci to odrazu sie zatrymaja. 2. Mam rowniez problem z prerobieniem kostki swiatel awaryjnych 3 Co to za dwa przekazniki w komorze silnika o nr 370 bo jeden z nich po wlaczeniu cyka dodam ze nic nie dala podmiana przeaznika na inny
-
Schemat
W sumie doszedlem juz prawie z tym wszystim ladu lecz nie do konca bo pstryka mi jeden z przekanikow nr 370 znajdujacy sie pod maska
-
Vag nie łączy sie z Engine
Sprawdzilem te piny i 9 i 10 to zielone z paskami jeden z czerwonym drugi z czanrym
-
Vag nie łączy sie z Engine
Kolego zdjecie kostki puszki immo
-
Vag nie łączy sie z Engine
Jakby co to juz sa
-
Vag nie łączy sie z Engine
Mam ta puszke. Za chwile dodam zdjecia tej pobabbranej instalacji 1 Na zdjeciu kostka do puszki immo i wyrwane kable 2 Niebieskie kable szly do przekaznika srebrnego na ostatnim zdjeciu i do czrnego grubego kabla od kostki stacyjki którego polącznie jest przerwane. Dodatkowa mala kostka z dwoma kabelkami ktora wychodzi z wiazki kabli od stacyjki 3 Dwie takie same wtyczki do?? i duza kostka z jednym kablem ? 4 I Srebrna tajemnicza kostka Noz sie w kieszeni otwiera na takie modyfikacje. Ewidentnie cos bylo kombinowane z immo tylko teraz nie wiem jak dojsc tu ladu. Mam ewentualnie ECU z golfa3 bez immo ale jak w tej instalacji polaczyc wsystko zeby bylo ok
-
Vag nie łączy sie z Engine
No wlasnie mam problem z immo ale chcialem je wywalic przekladaja ECU z golfa bez immo. Poza tym u mnie cos bylo przerabiane w immo bo wisi jakas poizolowana kostka ktorej kabel idzie np do grubego czarnego kabla ktory idzie to kostki stacyjki
-
Vag nie łączy sie z Engine
Witam mam problem ze swoim audi mianowicie vag nie laczy sie z silnikiem. Sprawdzalem w golfie 3 tam polaczyl sie bez problemu
-
Ogólne problemy z połączniami elektrycznymi,immo, nie łączy z Vag(em)
Witam mam problem bo robiłem porządek w kablach nad nogami kierowcy z racji ze poprzedni właściciel cos przerabiał w instalacji w sensie multum pocietych kabli podorabianych itp. A problem jest taki ze odkrecilem kable od skrzynki przekaznikow i teraz nie wiem jak to ogarnac. Jest tam chyba z 7 czerownych kabli i o te najbarzdziej mi chodzi kolejna sprawa to immo cos bylo kombinowane i przerabiane dodatkowo sam namieszalem bo nie moglem jakies kabelki prze przypadek oberwac :/ Dolaczam zdjecia moze ktos powie o co w tym wszyskim chodzi 1 Kostka do puszki immo jeden pin z kostki wyjety 2 Jakaś kolejna kostka niewiadomego pochodzenia 3 Tu spodób montażu kabli do tej kostki 4 Tu kolejne dwa kable nie wiem gdzie maja isc 5 Tu kolejna kostka z jednym kabelkiem 6 Tu odkręcone kable które nie bardzo wiem gdzie były 7 A tu ogólny widok na przekżniki Najprawdopodobniej jest problem z immo ale mam drugi komputer z golfa 3 bez immo ale po przekladce dalej odpala i gasnie. Druga sprawa nie moge sie polaczyc z silnikiem przez vag pisze brak kontrolera :/
-
Licznik VDO zamiast JAEGER w Audi A4 B5
Sprobuje je sprzedac a jesli sie nie uda to sprobuje je wlozyc do mojej a4
-
Licznik VDO zamiast JAEGER w Audi A4 B5
Mysle ze tak bedzie lepiej ale pierw te musze w takim razie sprzedać chociaz szkoda bo ciekawie sie prezentuja z bialym podswietleniem. A tak na marginesie jesli bym sie uparl to dałoby sie wlozyc te zegary do mojego przedlifta ?