Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Ja tam do was się dostosuje
  2. Mój Harry poszedł, więc szukam czegoś nowego
  3. WhyMe? odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Każdy silnik ma jakieś wady i zalety, kwestia kto na co patrzy. Dowiesz się, ale są dwa rodzaje 8V i 16V a reszta to już kosmetyczne zmiany. Powiedź mi jak sprawdzić oznaczenie silnika? W kole nie ma wlepki, mam tylko VIN. Wlepa jest w książce serwisowej albo pod tylną kanapą. ---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ---------- Albo na osłonie paska rozrządu. Dzięki Tomek
  4. WhyMe? odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Każdy silnik ma jakieś wady i zalety, kwestia kto na co patrzy. Dowiesz się, ale są dwa rodzaje 8V i 16V a reszta to już kosmetyczne zmiany. Powiedź mi jak sprawdzić oznaczenie silnika? W kole nie ma wlepki, mam tylko VIN.
  5. WhyMe? odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Koledzy jak możecie mi powiedzieć na jakie oznaczenie silnika uważać w 2.0TDI? Kolejna sprawa czy po VINie dowiem się oznaczenia silnika?
  6. jak jechał to brawo bili Ta, dziwki brawo biły
  7. Kowi jaką publiczność miałeś
  8. Sprinter pod plandeką. Nie wiem dokładnie jaka to jest antenka. Wiem tyle że to metrowa sirio
  9. Krzysiu liftowe lampy bo dostaniesz po d*pie
  10. To jak już się wtrancasz to może podasz godziny urzędowania tych radarów:grin::grin: zapewne nie mają tych samych godzin ustawionych Oczywiście że nie. Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa ale tak jak mówiłem że żółte radary mają określony czas pracy w ciągu dnia. Zresztą ostatnimi czasy robię sporo kilometrów. W aucie firmowym zamontowany antyradar za 2,5 k. Jadę zakładając na Poznań, po drodze mijam żółte radary. Jak się antyradar nie odezwie nie spuszczam z gazu, czy w nocy czy w dzień nic nie strzeliło. Wracasz po paru godzinach w tym samym miejscu co wcześniej przeleciałeś 100 km/h odzywa się antyradar bo nasz żółty przyjaciel został włączony
  11. Ja w sprinterze firmowym mam taki zestaw. Uniden 510 xl + antenka montażowa sirio (metrowa). Radio proste jak budowa cepa. Zaledwie 3 pokrętła, bez asc itd. A powiem że działa naprawdę przyjemnie. Zawsze to co chcę się dowiedzieć to bez najmniejszego problemu, szumu itd. można uzyskać informacje
  12. Co do fotoradarów jeszcze się wtrącę. Nowe żółte radary nie działają 24h. One mają wydzielony czas pracy w ciągu dnia. Śmieszna sprawa trochę ale prawdziwa
  13. Ładnie. Tylko czemu siwa?
  14. no widzisz a kurna niechciales przekroczyc progu,kur....trzeba bylo cie namawiac :grin: nie chciał się wpraszać Kultura musi być
  15. Te te przyjemnie się spało na tym fotelu
  16. Krzysiek czytaj pw czasem
  17. WhyMe? odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
  18. WhyMe? odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Ładnie Edward
  19. + folia na siedzeniach
  20. Liczysz że coś ci dam?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.