Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myślałem też na benzyną. Jedyna którą bym chciał to 3.2 FSI w B7 Wandej co to za motor jest? ---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ---------- O to chodzi
  2. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czasem jak przeglądam niektóre aukcje to nóż w kieszenie się otwiera Nie mam ciśnienia na kupno, także sporadycznie przeglądam auta. Założenie było kupić auto po nowym roku, chyba że się trafi wcześniej coś fajnego Auto Laguny bym z pocałowaniem kupił jak by jeszcze raz sprzedawał
  3. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    30k chciałbym się zamknąć. Chyba że było by coś godnego trochę drożej
  4. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tez zaczales poszukiwania B6 Wiem jestem wymagający, ale mi się nie pali z autem i będę tak długo szukał jak tylko będzie to potrzebne
  5. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józek najlepiej czarne kombii AVF. Skórka, bixy, rnse dobrze jak by było na pokładzie
  6. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rozglądam się
  7. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurde to ze mnie zdarł kasę, trzeba wyjaśnić tą sytuację!!111!1onon! Tutaj zgłoś - http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/czytaj-to-zanim-cos-kupisz-forum-lista-nierzetelnych-sprzedawcow-216962/ Czego tu bez krawatowozu? Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Już niedługo
  8. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurde to ze mnie zdarł kasę, trzeba wyjaśnić tą sytuację!!111!1onon! Tutaj zgłoś - http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/czytaj-to-zanim-cos-kupisz-forum-lista-nierzetelnych-sprzedawcow-216962/
  9. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U Domina nic nie płacisz
  10. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    graty koloru tylko wilicza mi za przesyłkę 34 zł jak zaznacze ze w streczu jest przesyłka To zależy co tam wysyłasz Dziękować
  11. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jozek bierz kuriera z sendit.pl
  12. Tobie się musi podobać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.