Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dzisiaj zaliczony pierwszy spot w mojej okolicy. Przy okazji miałem szansę zmierzyć się z kolegą "tomaszem" Pablo co ty chcesz ładnie wyglądał
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
To ile was tam będzie bo nie wiem czy obstawy nie brać
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Panowie spokojnie, nie będzie żadnego wieś tuningu. Jak będziecie doradzać tak zrobię
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja tylko żartuję Wiem że wy świry macie po 300 KM i 6 sek. do 100 km/h Ps. Tu nie ma gdzie się ścigać bo nasza lubliniecka obwodnica to się robi katastrofa powoli..
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jutro powinny przyjść moje lampi więc jak zamontuje to zaraz jakieś fotki wrzucę. Dzisiaj auto porządnie umyłem i wysprzątałem
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mam rozumieć że ktoś dzisiaj chce przegrać na 1/4 z moją audi
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Też tam myślałem, to lepiej się wstrzymam do zakupu lamp po lifcie. Jak ma to wyglądać wieśniacko i nic nie dawać to lepiej zaczekać, dzięki chłopaki )
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Koledzy powiedźcie mi jak będzie się zachowywał ksenon założony na zwykłych lampach valeo z audi? Czy światło nie będzie się rozpraszać i będzie równo świecić? Bo dzisiaj dostałem taki zestaw i zastanawiam się czy montować teraz czy dopiero jak zakupię lampy na soczewce
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Czyli jutro o 17:30 podjadę pod MC. Już się boję normalnie ;p
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Każdy komentarz biorę na klatę ale niestety jak czytam niektóre to nóż mi się w kieszeni otwiera ;p
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
PUMA to wiem jakie. Audi A4 B6 AVANT taki ładny szary kolorek, szyby z tyłu lekko przyciemnione, a tablice SLU 7 lub 8 F coś tam chyba. Wiem zwróciłem uwagę na twoją audiczkę naprawdę robi wrażenie
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Panowie wszystko powoli a do celu. Prawdopodobnie w czerwcu wyjeżdżam na stałe do Niemiec ale projekt będzie szedł dalej
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
PUMA tak byłem auto opłukać na BP i runda przez miasto
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
To fajnie, akurat po pracy będę to mogę wpaść pogadać na fajeczkę. Tylko proszę się nie śmiać z mojego dupowozu
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Witam was. Kiedy teraz robicie spota i gdzie? Coś mi pisał "MAGIC" że ma być jutro w Lublińcu. Dajcie więcej informacji na ten temat a chętnie się zjawię
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
MAGIC87 co za spot? Kiedy, gdzie itd. Daj jakieś info na pw
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Hehe, rozbawiło mnie to ale w pozytywnym sensie. Co się dało to zmieniłem
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Wiadomo że mam duże plany do auta nie chcę robić wiochy tylko zrobić ładną A4. Na wszystko przyjdzie czas, tylko trochę na luz dajcie bo zaczynam się denerwować
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nie rozumiem niektórych ludzi jak obrażają mnie i mój samochód głupim komentarzem a jak wejdę w ich garaż to za głowę się złapałem.. Patrzcie swoich aut, czego im brakuje a nie jeździcie po mnie. Nie jest to miłe dostawać ciągle nie miłe komentarze, lepiej by było jak bym kupił 1.6 w gazie z szybami na korbkę, co? Wiem że część z was piszę to po prostu z zazdrości. Nigdy nikomu niczego nie zazdrościłem i starałem się dojść do wszystkiego w życiu sam.. Macie głupio komentować to usunę temat i będzie koniec. Szczyt chamstwa!
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jedna jest, ale widzę że raczej nie oryginalna
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jak doradził kolega Spartan_Wroc poszedłem do auta i koło koła zapasowego była nalepka. Z tego co odczytałem to oznaczenie silnika to AEB
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Z tym silnikiem to powiem wam szczerze że wpisałem APU bo sam nie wiem jaki tam jest. Nie znam się dobrze na mechanice i nie wiem jak sprawdzić te oznaczenie. Aktualnie wpisałem tak żeby było, jak koledzy podpowiecie to sprawdzę i to zmienię. Lampy zamówione powinny przyjść około środy
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Poliftowe na tył dzisiaj zamówiłem, teraz polifcie na przód jakiś bixenon i będzie ładnie
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Lampy aktualne stoją na allegro i do wtorku chcę zamówić nowe. Zastanawiam się nad jakimi wsadzić, czy przed faceliftingiem czy po. Wiadomo wszystko w swoim czasie teraz zmienię te lampy i biorę się za rejestrację auta. Wszystko wpadnie z czasem
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Przedstawiam wam moją B5tkę, bez szału ale daje radę. Stary przedlift trochę odbudowany i przywrócony do jakiegoś stanu. Przewijamy w dół i oglądamy Aktualnie lato 2013 jest tak: GALERIA MODYFIKACJE