Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Dzisiaj zaliczony pierwszy spot w mojej okolicy. Przy okazji miałem szansę zmierzyć się z kolegą "tomaszem" Pablo co ty chcesz ładnie wyglądał
  2. To ile was tam będzie bo nie wiem czy obstawy nie brać
  3. Panowie spokojnie, nie będzie żadnego wieś tuningu. Jak będziecie doradzać tak zrobię
  4. Ja tylko żartuję Wiem że wy świry macie po 300 KM i 6 sek. do 100 km/h Ps. Tu nie ma gdzie się ścigać bo nasza lubliniecka obwodnica to się robi katastrofa powoli..
  5. Jutro powinny przyjść moje lampi więc jak zamontuje to zaraz jakieś fotki wrzucę. Dzisiaj auto porządnie umyłem i wysprzątałem
  6. Mam rozumieć że ktoś dzisiaj chce przegrać na 1/4 z moją audi
  7. Też tam myślałem, to lepiej się wstrzymam do zakupu lamp po lifcie. Jak ma to wyglądać wieśniacko i nic nie dawać to lepiej zaczekać, dzięki chłopaki )
  8. Koledzy powiedźcie mi jak będzie się zachowywał ksenon założony na zwykłych lampach valeo z audi? Czy światło nie będzie się rozpraszać i będzie równo świecić? Bo dzisiaj dostałem taki zestaw i zastanawiam się czy montować teraz czy dopiero jak zakupię lampy na soczewce
  9. Czyli jutro o 17:30 podjadę pod MC. Już się boję normalnie ;p
  10. Każdy komentarz biorę na klatę ale niestety jak czytam niektóre to nóż mi się w kieszeni otwiera ;p
  11. PUMA to wiem jakie. Audi A4 B6 AVANT taki ładny szary kolorek, szyby z tyłu lekko przyciemnione, a tablice SLU 7 lub 8 F coś tam chyba. Wiem zwróciłem uwagę na twoją audiczkę naprawdę robi wrażenie
  12. Panowie wszystko powoli a do celu. Prawdopodobnie w czerwcu wyjeżdżam na stałe do Niemiec ale projekt będzie szedł dalej
  13. PUMA tak byłem auto opłukać na BP i runda przez miasto
  14. To fajnie, akurat po pracy będę to mogę wpaść pogadać na fajeczkę. Tylko proszę się nie śmiać z mojego dupowozu
  15. Witam was. Kiedy teraz robicie spota i gdzie? Coś mi pisał "MAGIC" że ma być jutro w Lublińcu. Dajcie więcej informacji na ten temat a chętnie się zjawię
  16. MAGIC87 co za spot? Kiedy, gdzie itd. Daj jakieś info na pw
  17. Hehe, rozbawiło mnie to ale w pozytywnym sensie. Co się dało to zmieniłem
  18. Wiadomo że mam duże plany do auta nie chcę robić wiochy tylko zrobić ładną A4. Na wszystko przyjdzie czas, tylko trochę na luz dajcie bo zaczynam się denerwować
  19. Nie rozumiem niektórych ludzi jak obrażają mnie i mój samochód głupim komentarzem a jak wejdę w ich garaż to za głowę się złapałem.. Patrzcie swoich aut, czego im brakuje a nie jeździcie po mnie. Nie jest to miłe dostawać ciągle nie miłe komentarze, lepiej by było jak bym kupił 1.6 w gazie z szybami na korbkę, co? Wiem że część z was piszę to po prostu z zazdrości. Nigdy nikomu niczego nie zazdrościłem i starałem się dojść do wszystkiego w życiu sam.. Macie głupio komentować to usunę temat i będzie koniec. Szczyt chamstwa!
  20. Jedna jest, ale widzę że raczej nie oryginalna
  21. Jak doradził kolega Spartan_Wroc poszedłem do auta i koło koła zapasowego była nalepka. Z tego co odczytałem to oznaczenie silnika to AEB
  22. Z tym silnikiem to powiem wam szczerze że wpisałem APU bo sam nie wiem jaki tam jest. Nie znam się dobrze na mechanice i nie wiem jak sprawdzić te oznaczenie. Aktualnie wpisałem tak żeby było, jak koledzy podpowiecie to sprawdzę i to zmienię. Lampy zamówione powinny przyjść około środy
  23. Poliftowe na tył dzisiaj zamówiłem, teraz polifcie na przód jakiś bixenon i będzie ładnie
  24. Lampy aktualne stoją na allegro i do wtorku chcę zamówić nowe. Zastanawiam się nad jakimi wsadzić, czy przed faceliftingiem czy po. Wiadomo wszystko w swoim czasie teraz zmienię te lampy i biorę się za rejestrację auta. Wszystko wpadnie z czasem
  25. Przedstawiam wam moją B5tkę, bez szału ale daje radę. Stary przedlift trochę odbudowany i przywrócony do jakiegoś stanu. Przewijamy w dół i oglądamy Aktualnie lato 2013 jest tak: GALERIA MODYFIKACJE

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.