Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Spartan_Wroc. znaczek zostanie usunięty, po prostu brak czasu. Auto odebrałem zaledwie w piątek wieczorem bo stało prawie 2 tygodnie u mechanika. Weekend się edukuje i uwierz że to nie tak prosto. Przewiduję parę małych modyfikacji na czwartek więc spokojnie
  2. Adrianie pewno nie tak szybko. Chcę w tym roku a jak wyjdzie się okaże
  3. Mam bazę to teraz mogę kłaść kapuchę
  4. Teraz jeszcze remontowałem silnik. Zrobiłem zawieszenie, rozrząd, oleje + filtry i takie tam brakujące pierdoły jak (zbiornik spryskiwaczy, nadkole itd.) Kolejnym krokiem coś bliżej wakacji jest program na 180/200 KM
  5. Ten komplet zostawię sobie na zimę a będę przy okazji polował na jakąś 18 tkę
  6. Opony zimowe niestety jak na razie. Profil z 60 chyba.
  7. Tego jeszcze nie widziałem żeby się upominać o zjebe Tymczasem sesja przewidziana na jutro, fotki wrzucę bez obawy Osobiście już mi się podoba teraz tylko felga ---------- Post dopisany 14-05-2012 at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2012 at 16:36 ---------- Dzisiaj parę zdjęć zrobiłem. Takie lepsze zdjęcia koło weekendu jak dorwę lepszy aparat
  8. Ja również chętnie Przy okazji mogę was oficjalnie zaprosić na forum swojego autorstwa vag-lubliniec.pl
  9. Mechanik zapomniał sprawdzić. Ja do tego w poniedziałek przysiądę bo teraz weekend edukuję się
  10. Progi cud malina
  11. Auto odebrałem nie dawno od mechanika. Pierwszym krokiem było wysprzątanie go w środku i na zewnątrz. Jutro na 90% wrzucę jakieś parę fotek Zmiana lamp to był dobry pomysł, auto o 5 lat odmłodzone
  12. Chodziło mi że może się nie zgodzić gościu od którego kupiliśmy coś i ma wysłać towar
  13. Dokładnie jak kolega wyżej, tylko nie jeden nie pójdzie na taki układ jak otworzenie paczki przy odbiorze
  14. Sam jestem ciekawy. W sobotę wszystkiego się dowiem
  15. Zamontuję i zobaczymy jak wygląda. Będzie słabo świecił wrzucę zwykłe i poczekam na bixy ---------- Post dopisany 10-05-2012 at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2012 at 23:29 ---------- Jutro audi będzie gotowe. Tymczasem u mechanika wymienione zostały klocki przód i tył, rozrząd, łączniki w zawieszeniu i takie tam pierdoły jak nadkole, zbiornik płynu do spryskiwaczy. Oczywiście obowiązkowo wymiana oleju i filtrów Dzisiaj doszło resztę gratów jak lampy, kable itd. Jutro odbieram blachy czyli mogę swobodnie śmigać. Mile zaskoczony dzisiaj zostałem. Bo jak kupiłem audi to myślałem że mam tylko sprężyny obniżające, a mechanik dzisiaj mnie uświadomił że to nie sprężyny a gwint nie wiem jeszcze jakiej firmy ale jak przyjadę do domu to wszystko obadam na spokojnie. Mogę przy okazji trochę jeszcze na dół pójść. W sobotę wrzucę fotki z prac
  16. dziadek może dlatego że to było szybko szybko. Jest nauczka na przyszłość
  17. To nie wszystko. Najgorsze jest to że kupiłem to po za allegro Pierwszy i ostatni raz tak zrobiłem. Nie wiem czy w tym momencie mogę o coś walczyć. Zresztą już odpuszczam to bo bez sensu się sprzeczać z pajacem. Nie jeden by walczył o swoje a ja taki nie jestem nie wiem czemu. Przestroga dla innych użytkowników jest przynajmniej
  18. Witam was. Odradzam kupowania części na allegro od tego pana - http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=13868227 Koleś zakręcony jak radio, nie ogarnia niczego. Na wkłady do lamp czekałem 3,5 tygodnia kurierem. Po tym czasie zamiast wkładów do lamp dostałem 2 kostki i 5 kabli. Zapłaciłem za to 70 zł. Od kolejnych 2 tygodni dzień w dzień wydzwaniam do gościa żeby dosłał mi do tego panel. Dziennie kończymy rozmowę na słowach "Proszę wysłać SMS z adresem i zaraz wysyłam" rzekomo wysłał już 5 razy, do dzisiaj nic nie przyszło. Czuję się oszukany bo kupiłem za 70 zł 2 kostki wartości 5 zł. Dlatego piszę wam forumowicze żeby omijać tego pana z daleka
  19. My się połapiemy ale jak ktoś nowy przyjedzie to tragedia. Ostatnio jadę ul. Mickiewicza prawym pasem, a na lewym pasie baba pod górę ciśnie
  20. Na ładny metaliczny srebrny bym malował
  21. Z tym xenonem to jest tak że kupiłem go od znajomego co miał go zamontowanego zaledwie tydzień w passacie i leży mu już od roku. Z czasem wiadomo że go zmienię jak już to na bixenon coś koło K6000. Teraz fundusze są ograniczone więc nie chcę szaleć Ps. Na weekend planuje wszystko skończyć więc będzie sesja
  22. No tak liczyłem koło 3000 zł. Wiadomo najpierw chcę program na 200 km i później podtlenek LPG
  23. Witam was. Zastanawiam się żeby pod koniec roku zagazować audi. Piszę już bo chcę się dowiedzieć co nie co. Jaka jest cena takiego gazu do 1.8T? Jaki spadek na osiągach? I oczywiście jakie spalanie? Pozdrawiam
  24. Myślę że na poliftach z przodu będzie wyglądał o wiele lepiej. Kolejnym większym krokiem będzie felga i oczywiście gwint
  25. Dzięki Pucek za dobre słowo. Postaram się od teraz nie robić żadnych głupich pomysłów. Jak będę chciał coś kupić to zapytam o radę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.