Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Zmotywowało Cię to do działania? Jeśli nie to muszę się bardziej postarać Zdecydowanie. Muszę kiedyś twoją audi na żywo zobaczyć
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ja mam jakąś przeglądarkę chińską i nie mam.. Wracając do tematu za tydzień na 99% wyjeżdżam za granicę więc projekt staje. Jeżeli przyjdzie mi tłumik w tygodniu i będę miał czas to jeszcze zamontuje. Po powrocie będzie wielkie rezanie
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Cały temat przeczytałem i naprawdę jestem w podziwie. Pierwsze zdjęcia strasznie odbiegają od aktualnego wyglądu naprawdę dobra robota. Air wskoczy i jednym słowem bajka
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nie mogę edytować tematu nie wiem czemu. Nie mam takiej opcji jak "edycja zaawansowana" napisałem do HUGO z prośbą o zmianę nazwy tematu. A ty tomasz się poprostu nabijasz ze mnie, jak sprawia ci to wielką przyjemność rób tak dalej. A to że się kogoś zapytam jaka felga by pasowała itd. To nie jest robienie piany a zbieranie informacji. Może fakt nie teraz chcę kupować felgi ale jak przyjdzie na to czas to będę wiedział czego chce.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Coś ci nie pasuje? To nie wypowiadaj się w moim temacie jak masz jakiś żal
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Gwint jakiś NN, nie ma nic napisane. Nie umiem edytować tytułu..
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Właśnie rezam to u siebie, wkrótce dam foto
-
[ALL] Jaki kolor samochodu_ Propozycje
Ja bym osobiście pomalował na jakiś ciemny kolor, najbardziej mi się podoba brązowy coś takiego jak na zdjęciu poniżej
-
Jakie felgi 17 czy 18??
Bierz 18 bo będzie żałował jak kupisz 17
-
Rezanko Podświetlania zewnętrzynch klamek by Magicbattle
Będę pierwszy, przydatna modyfikacja w nocy
-
Dobrzy chiptunerzy
Dziękuję
-
Dobrzy chiptunerzy
Ktoś mi poleci kogoś ze śląska?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Wpadajcie wpadajcie- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jasne, dzięki za radę- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie będzie to dobre? AUDI A4 B5 95-01 1.8T TŁUMIK KOŃCOWY WYDECH (2364483809) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Bo mam u siebie końcówkę z 1.8 i bym to kupił i od razu z allegro taki fant KOŃCÓWKA WYDECHU, TŁUMIKA - KWASÓWKA PROMOCJA (2384343329) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy ewentualnie tamto wypolerować i wsio, jak myślicie?- Strefa Śmiechu
- Podswietlane klamki zewnetrzne
Na zewnątrz białe a do środka bym dał czerwone i to by było wypaśne- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Powoli się coś dzieje- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Hyhy no ba- Podswietlane klamki zewnetrzne
Najlepiej zrobić na zewnątrz i wewnątrz jednocześnie. Muszę coś wyszperać jutro- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Sysek za ten zderzaczek to bym jej już do MC nie zabierał- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Kaśka to był PUMA Dzięki za spota- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Do teraz mnie ciarki przechodzą, było dziś gorąco- Podswietlane klamki zewnetrzne
Najlepiej jak autor tematu by zrobił teraz podświetlenie wewnątrz klamki - Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!