Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Do Małyski się nie pokaże Miałem tak przez chwilę praktykę i było nie ciekawie. A do partkitnego muszę kiedyś spróbować fakt co fakt dobrze robi samochody. Zostało mi to stukanie jeszcze to może przejadę się do niego teraz i ciekawe co mi powie.
  2. Z pawonkowa. Wylatujesz z pawonkowa i po lewej stronie masz taki niebieski budynek i pełno aut. Nie mogę powiedzieć szybko i sprawnie, cenowo też nie ma źle.
  3. Za tego mechanika bym nie był pewny bo tak ostatni raz auto dawałem Teraz mam nowego który bez problemu wszystko ogarnął. Zastanawiam się nad zmianą jeszcze raz oleju. Jaki polecacie zapodać?
  4. Ludzie jak wy pier**licie Organizujcie coś bo niedługo wyjeżdżam a chętnie bym zostawił na obwodnicy Tomasza z tyłu
  5. Olej wymieniał mi mechanik i wlał Mobila, osobiście bym Motula wlał.
  6. Chłopaki robimy co? Można by tak zrobić coś na początku przyszłego tygodnia albo teraz na weekend. Wakacje idą ciepło jest to czemu nie
  7. No właśnie patrzałem na itg i cena trochę powala, ponad 400 zł. Napisz mi pw ze zdjęciem i ceną, czekam
  8. Kiedy finish będzie?
  9. Takiego trupa masz że nawet tam nie dojechał Dokładnie tak Pożartować trzeba
  10. Olej wymieniany 500 km temu. Koleś mi na początku powiedział że coś w katalizatorze lata, przepchał go i coś pomogło ale to nie to. Kolejnym kosztem remontu doszedł nowy alternator. Stary się posypał. Czytałem na różnych forach ale nie bardzo mi coś to pomogło, do silnika się nie wejdzie trzeba rozebrać i kawa na ladę
  11. Koledzy jaki najlepiej wsadzić filtr? Gąbkowy czy stożkowy? Jaka firma etc. Podajcie coś godnego uwagi bo mam w planie zmienić. Chciał bym filtr gąbkowy ITG ale cena poraża. Zastanawiałem się także nad stożkowym K&N. Polećcie coś
  12. Teraz na prawdę delikatnie stuka. Jak odpaliłem na zimnym to cisza jak makiem zasiał znów przejechałem 20 km i znów było słychać stukanie, postał 2 minuty i się wyciszyło. Umówiłem się mechanikiem na kolejną wizytę ale na razie on nie ma czasu a ja wyjeżdżam. Prawdopodobnie auto zostanie w polsce więc będzie miał czas na zabawę, ale jest wszystko w dobrym kierunku bo jedną ważną rzecz naprawiłem.
  13. Takiego trupa masz że nawet tam nie dojechał Dokładnie tak
  14. powiedział najbardziej zdystansowany człowiek na forum :grin::polew: A tam wypominasz ---------- Post dopisany 19-06-2012 at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2012 at 23:50 ---------- Dzisiaj auto odebrane od mechanika. Jedyna uwaga to dalej stukanie w silniku na które zabrakło czasu. Turbo już nie pierdzi, chodzi jak masełko. Od razu lepiej się jeździ i czuć że auto jedzie. Jutro mam zamiar jakiś filtr powietrza wrzucić i to na tyle by było. Mam również do zamontowania końcówkę ori 1.8T
  15. PUMA jedź na wierzbie tam każdy dostaje przegląd Ja zrobiłem przegląd a audi na placu stał
  16. takich usług nie świadczymy:whistling:
  17. Już wszystko wiem na temat montażu. Dzięki jeszcze raz
  18. Widziałem ten temat, a szukałem konkretnie licznika poliftowego a ten to chyba nie polift
  19. Szukałem i nic sensownego nie znalazłem. Dlatego napisałem mistrzu
  20. Czyli praktycznie tylko licznik i wtyczka potrzebna. Dzięki kolego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.