Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Kolego gdzie to jest? Warszawa ul. Młodnicka 31 KreatorMocy CHIPTUNING Warszawa - chip tuning - modyfikacje - usuwanie fap - serwis - hamownie Warto było by się przejechać. Dziękuje i pozdrawiam
  2. Kolego gdzie to jest?
  3. Mi się bardzo podoba. Super kolorek i mody na "+"
  4. Chodzi mi o coś takiego: Fakt źle zinterpretowałem swoje pytanie
  5. Panowie ma ktoś końcówkę wydechu ori. 1.8T? Chętnie odkupię
  6. Ładna sztuka, i mody na "plusik" miliona kilometrów życzę
  7. Pakiet S4, lepsza felga i go na dół i będzie okej. Jak na razie kolorowo trochę
  8. Wpadnę kiedyś do was
  9. Według mnie to możemy sie co tydzień gdzieś na mieście spotykać. Good idea
  10. Magic szykuj się na lanie
  11. Oczywiście od razu zestaw. Koła + SS Nie wkur@!aj mnie nawet Mając 17lat wyprowadziłem się z domu...mimo tego skończyłem normalnie szkołę i pracowałem jednocześnie! Żeby coś mieć trzeba zapie@dalać... mi nigdy niczego nie brakowało mimo trudności Kiedyś też liczyłem na szybki zarobek za zachodnią granicą...zobaczyłem jak się tam traktuje polaków i wróciłem szybciej do kraju niż wyjechałem... Może jestem uprzedzony przez to Ale nic..życzę powodzenia i jak najmniej nieprzyjemności ze strony germańca Widzisz że sam miałeś pod górkę, ale tak czasami gadasz jak by ci wszystko z nieba spadło. Również ci życzę sukcesów w życiu ---------- Post dopisany 09-07-2012 at 01:35 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2012 at 09:16 ---------- Tymczasem wrzucam parę zdjęć z wczorajszego spota w Lublińcu. Praktycznie nic do tego czasu się nie zmieniło, w tygodniu odbieram od kolegi PUMA orurowanie pod FMIC, z czasem będzie zamontowane. http://img838.imageshack.us/img838/772/72859174.jpg http://img831.imageshack.us/img831/3999/29207650.jpg http://img854.imageshack.us/img854/5484/14185617.jpg http://img685.imageshack.us/img685/1030/31455056.jpg i moje ujeba... autko się załapało :decayed: I tak ładny variat Dzisiaj miałem okazję sprawdzić jak auto pali przy większych dystansach po wymianie turbo. Ku mojemu zdziwieniu na dystansie 300 km średnie spalanie 7,7
  12. Koła będę mieć od kolegi PUMA ale to dopiero na nowy sezon założę bo pod koniec roku nie warto już. Myślę że na początek felga RS6 będzie dobrze wyglądać
  13. No chłopaki fajne autka mają, jest czego pozazdrościć
  14. Zależy co tam kryjesz pod maską
  15. Pewnie tak, a mogliśmy pójść
  16. Wszystko będzie ale na nowy sezon
  17. Nie wkur@!aj mnie nawet Mając 17lat wyprowadziłem się z domu...mimo tego skończyłem normalnie szkołę i pracowałem jednocześnie! Żeby coś mieć trzeba zapie@dalać... mi nigdy niczego nie brakowało mimo trudności Kiedyś też liczyłem na szybki zarobek za zachodnią granicą...zobaczyłem jak się tam traktuje polaków i wróciłem szybciej do kraju niż wyjechałem... Może jestem uprzedzony przez to Ale nic..życzę powodzenia i jak najmniej nieprzyjemności ze strony germańca Widzisz że sam miałeś pod górkę, ale tak czasami gadasz jak by ci wszystko z nieba spadło. Również ci życzę sukcesów w życiu ---------- Post dopisany 09-07-2012 at 01:35 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2012 at 09:16 ---------- Tymczasem wrzucam parę zdjęć z wczorajszego spota w Lublińcu. Praktycznie nic do tego czasu się nie zmieniło, w tygodniu odbieram od kolegi PUMA orurowanie pod FMIC, z czasem będzie zamontowane.
  18. Dzięki Ty to wszędzie fajki jarasz:D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.