Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Dudsowi trzeba powiedzieć jeszcze. Może by tak na pomarańczę uderzyć
  2. Zrobisz 2.5 cala to będzie go słychać
  3. Sysek ale najlepiej za 2 tygodnie kiedy będę już w pl
  4. No trzeba, trzeba. Adam kreska na zakończenie sezonu to dobra opcja
  5. ---------- Post dopisany 28-09-2012 at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 17:43 ---------- Panowie proponuję zrobić spota 14 października w niedzielę. 3 miechy temu ostatnio spot był
  6. Ładna sztuka. Kolego jak ci się wydech sprawuje? Zostawiłeś jakieś puchy czy wszystko out + dp? Pokaż filmik jak to chodzi bo jestem ciekawy
  7. będzie pierwsze Audi A4 B5 Cabrio? w dodatku 4 drzwiowe Okej. A d*py muszą być
  8. Gracjan dzięki za pomoc :hi:Także na wiosnę odstawiam auto pumie który zrobi korektę lakieru ludwikiem do naczyń
  9. A jak cenowo taka korekta wychodzi? Bo mój lakier ostatnio trochę zaniedbany a na nowy sezon przydało by się odświeżyć
  10. Gracjan powiedź mi dużo dało odświeżenie lakieru? Bo mam ten sam kolorek i przydał by się na nowy sezon taki zabieg. Jak cenowo to wygląda i gdzie bym takie coś mógł ogarnąć?
  11. Dupeczka piękna Kiedy chcesz malować?
  12. 500-1000, mało jest dedykowanych do b5 Dziękować
  13. Hehe W jakiej cenie dorwę taką navi? Bo tak po allegro szukałem to nie bardzo widzę.
  14. stare foto co dekory jeszcze były w folii : http://imageshack.us/a/img220/4692/45144661.jpg Sprawdza się? Bo przez zimę bym powalczył z środkiem auta i wtedy by 2din wpadł najlepiej z navi. A jak z mapami?
  15. Tomasz pokaż mi jakieś zdjęcia jak ta twoja navi wygląda bo nie mogę się odszukać w temacie
  16. takie masz doładowanie ? U Buby jedna turbina tyle dmucha:decayed:
  17. ojoj, muszę Ci się przyznać że jak w piątek popłynąłem tak w niedzielę wytrzeźwiałem, żeby móc wrócić na chatę No widziałem że grubo mieliście
  18. Przywiozę parę brzydkich Niemek, może puma coś wybierze dla siebie
  19. Już nazbierałem na dwie A tak poważnie to wracam 12 października i można jakiego spota ogarnąć
  20. Junior teraz się kapłem że na vag nysa byłem u was zamienić 2 zdania Kojarzysz?
  21. najlepszy kurier w mieście Częstochowa kamikadze hardcor - YouTube
  22. To nawet dobrego łokitoki nie kupisz Chcesz dobry zestaw CB kupić to uzbieraj trochę kasy. Bo kupisz tanią tandetę i się będziesz ciągle denerwował bo szumi bo to.
  23. Moim pierwszym radiem był alan 199A i większego szumołapa nie widziałem. Lubisz szumy to radio ci podpasuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.