Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Są plany ale nie wiem czy warto inwestować w te auto. Mam spory fundusz do wykorzystania tylko kwestia co kupić A rolkę można zawsze zrobić Tylko że ruszaliśmy z ronda i ja szybciej ruszyłem bo byłem pierwszy W takim razie to nie była kreska Musiałem mieć jakieś szanse Trzeba było na czerwonym ruszyć Z ronda? Dokładnie. Wiem że trochę trup ale człowiek się napalił Coś tam ciekawego w tym aucie wypatrzył?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tylko że ruszaliśmy z ronda i ja szybciej ruszyłem bo byłem pierwszy W takim razie to nie była kreska Musiałem mieć jakieś szanse
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tylko że ruszaliśmy z ronda i ja szybciej ruszyłem bo byłem pierwszy
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Co jest Tomasz jak się heimat widzi to się takie oczy robi:decayed: Co to jest heimat? to jest to za czym tęsknisz jak Cię ktoś od kogoś wezwie a nie wiesz o czym oni gadają to chyba ten Twój kolega to d*pa, a nie kierowca.. nie dość, że A3 miało więcej mocy to i moment wyższy więc gdyby chciał to by Cię zrobił.. no chyba, że rzeczywiście masz coś podłubane Ruszyliśmy z ronda, on był za mną. Siedział nie wiele na zderzaku ale z tego co mi mówił to miał ciągle pedał w podłodze
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Co jest Tomasz jak się heimat widzi to się takie oczy robi:decayed: Co to jest heimat?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Co jest Tomasz
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
---------- Post dopisany 10-10-2012 at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany 30-08-2012 at 00:34 ---------- Trzeba by coś odświeżyć. Autko sprawuje się jak na razie bez zarzutu, stukanie ustało jakiś miesiąc temu, cicho jak makiem zasiał. Za 3 dni wracam do PL to podjadę do mechanika żeby zobaczyć co się tam dzieje. Sprawdzę ciśnienie oleju jak kierownik PUCEK podpowiadał. Przy okazji zmiana płynów i przygotowanie do zimy. Do tego przewiduję wymianę przedniego zawieszenia i lewy przegub stuka. Przydały by się nowe papcie zimowe bo aktualnie całe lato przejeździłem na zimówkach Na zimę przewiduję spore rezanie wnętrza, a na wiosnę przyjdzie reszta. Tymczasem aktualne zdjęcie Do tego ostatnio miałem kreseczkę z kolegą z pracy, jechał nową audi A3 2.0 TDI 170 KM i powiem że siedział na zderzaku ale wyprzedzić nie umiał. Na drugi dzień stwierdził że te 1.8T na pewno nie jest w serii Nie ma to jak niemiecka benzyna
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Bo można piwko urodzinowe wypić, no chyba że nie chcesz to inna sprawa
-
No to sie najezdziłem... Audi b7
No kolego ta fajnie wyszedłeś. Tak zwane szczęście w nieszczęściu Ostatnimi czasy mam ochotę komuś zahamować to ciekawe ile wypłacą za starą B5
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Młyn ---------- Post dopisany 09-10-2012 at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany 08-10-2012 at 17:17 ---------- Puma robisz co w sobotę?
-
A4-KLUB.GERMANY
Ja jestem Arek. Mieszkam w Neuburgu Można się w ingolstadt spotkać jakoś teraz, w piątek lecę do PL. Będę w czwartek w Ingol
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ładna A4 Kolego masz jakiś filmik jak to jedzie?
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Co chcesz wsadzić?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Rozmawiałem dzisiaj z fazim i powiedział że zbierze jeszcze parę osób i wpadną na pewno. Będzie wesoło
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Dasz za starą B5 28 tysięcy? Co z tego że ma 400 ps. Mistrzostwem jest sprzedać takie auto
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
pewnie masz racje, wrazie co rozbiore na czesci I oto chodzi. Bo tej kasy nie odzyskasz
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
28 ciężko będzie
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Mi by C6 3.0 TDI starczyło
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Bardzo ładne B8
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Wiemy że o 15 w niedzielę chodzisz na Różaniec ale raz możesz chyba odpuścić i nie iść Obiecałem że pójdę. Sorry chłopaki może innym razem wpadnę
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie lepiej sobota? Jakoś sobota bardziej przemawia A hui tam niech będzie niedziela
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Ja tu widzę piękną kreseczkę puma
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Sobota też była by dobra. To na młyn można uderzyć
-
[B5 AJM+] Black and white... aVant
Mi się podoba
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Pitol studia zostań ninja