Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Są plany ale nie wiem czy warto inwestować w te auto. Mam spory fundusz do wykorzystania tylko kwestia co kupić A rolkę można zawsze zrobić Tylko że ruszaliśmy z ronda i ja szybciej ruszyłem bo byłem pierwszy W takim razie to nie była kreska Musiałem mieć jakieś szanse Trzeba było na czerwonym ruszyć Z ronda? Dokładnie. Wiem że trochę trup ale człowiek się napalił Coś tam ciekawego w tym aucie wypatrzył?
  2. Tylko że ruszaliśmy z ronda i ja szybciej ruszyłem bo byłem pierwszy W takim razie to nie była kreska Musiałem mieć jakieś szanse
  3. Tylko że ruszaliśmy z ronda i ja szybciej ruszyłem bo byłem pierwszy
  4. Co jest Tomasz jak się heimat widzi to się takie oczy robi:decayed: Co to jest heimat? to jest to za czym tęsknisz jak Cię ktoś od kogoś wezwie a nie wiesz o czym oni gadają to chyba ten Twój kolega to d*pa, a nie kierowca.. nie dość, że A3 miało więcej mocy to i moment wyższy więc gdyby chciał to by Cię zrobił.. no chyba, że rzeczywiście masz coś podłubane Ruszyliśmy z ronda, on był za mną. Siedział nie wiele na zderzaku ale z tego co mi mówił to miał ciągle pedał w podłodze
  5. Co jest Tomasz jak się heimat widzi to się takie oczy robi:decayed: Co to jest heimat?
  6. Co jest Tomasz
  7. ---------- Post dopisany 10-10-2012 at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany 30-08-2012 at 00:34 ---------- Trzeba by coś odświeżyć. Autko sprawuje się jak na razie bez zarzutu, stukanie ustało jakiś miesiąc temu, cicho jak makiem zasiał. Za 3 dni wracam do PL to podjadę do mechanika żeby zobaczyć co się tam dzieje. Sprawdzę ciśnienie oleju jak kierownik PUCEK podpowiadał. Przy okazji zmiana płynów i przygotowanie do zimy. Do tego przewiduję wymianę przedniego zawieszenia i lewy przegub stuka. Przydały by się nowe papcie zimowe bo aktualnie całe lato przejeździłem na zimówkach Na zimę przewiduję spore rezanie wnętrza, a na wiosnę przyjdzie reszta. Tymczasem aktualne zdjęcie Do tego ostatnio miałem kreseczkę z kolegą z pracy, jechał nową audi A3 2.0 TDI 170 KM i powiem że siedział na zderzaku ale wyprzedzić nie umiał. Na drugi dzień stwierdził że te 1.8T na pewno nie jest w serii Nie ma to jak niemiecka benzyna
  8. Bo można piwko urodzinowe wypić, no chyba że nie chcesz to inna sprawa
  9. No kolego ta fajnie wyszedłeś. Tak zwane szczęście w nieszczęściu Ostatnimi czasy mam ochotę komuś zahamować to ciekawe ile wypłacą za starą B5
  10. Młyn ---------- Post dopisany 09-10-2012 at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany 08-10-2012 at 17:17 ---------- Puma robisz co w sobotę?
  11. WhyMe? odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja jestem Arek. Mieszkam w Neuburgu Można się w ingolstadt spotkać jakoś teraz, w piątek lecę do PL. Będę w czwartek w Ingol
  12. Ładna A4 Kolego masz jakiś filmik jak to jedzie?
  13. Rozmawiałem dzisiaj z fazim i powiedział że zbierze jeszcze parę osób i wpadną na pewno. Będzie wesoło
  14. Dasz za starą B5 28 tysięcy? Co z tego że ma 400 ps. Mistrzostwem jest sprzedać takie auto
  15. pewnie masz racje, wrazie co rozbiore na czesci I oto chodzi. Bo tej kasy nie odzyskasz
  16. Mi by C6 3.0 TDI starczyło
  17. Bardzo ładne B8
  18. Wiemy że o 15 w niedzielę chodzisz na Różaniec ale raz możesz chyba odpuścić i nie iść Obiecałem że pójdę. Sorry chłopaki może innym razem wpadnę
  19. Nie lepiej sobota? Jakoś sobota bardziej przemawia A hui tam niech będzie niedziela
  20. Ja tu widzę piękną kreseczkę puma
  21. Sobota też była by dobra. To na młyn można uderzyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.