Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jak masz instalację z polifta to zgarniam od razu. Zobacz dokładnie i daj znać
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
No jak na razie 2DIN kupiłem, muszę jeszcze ogarnąć NAVI i pierdoły. Będziemy rezać za jakieś 2-3 tygodnie I takie pytanie. Bo muszę i tak instalację audi zmienić, to kupić od razu z polifta żeby pod 2 dni była?
-
[B5 AEB] Montaż Fmic A4 1.8T AEB
Właśnie zabieram się za montowanie. Kupiłem cooler 550x180x65mm taki może być? Z tego co widziałem to mało miejsca jest między zderzakiem a chłodnicą. Da radę to upchać pod zderzak przedliftowy?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
A co z tym Digitun? Mam trochę ponad 100 km. Teraz ogarniam FMIC i parę pierdołek. Skończę to chcę program robić. ---------- Post dopisany 31-10-2012 at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2012 at 21:41 ---------- Dzwoniłem do Digitunu dzisiaj i zrobią moje AEB. Po za tym dzisiaj doszedł cooler do FMICa i wpadł 2DIN z grzanymi stołkami. Do tego kupiłem tłumik dwururkę z 2.4 który zastąpi tego 2.5 TDI. Niedługo wrzucę foty z prac nad FMICem
-
Muzyka w naszych autkach
Kozak
-
Dobrzy chiptunerzy
na racingforum duzo mozesz poczytac:wink: mozesz smiało jechac Jak cenowo wychodzi?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Warto Digitun wie co robi To chyba się wybiorę tam. A jeszcze jak się cenią chłopaki?
-
Dobrzy chiptunerzy
Panowie jestem w trakcie robienia programu mojemu 1.8T AEB. Chciałem zrobić w Ecu Project lecz odmówili. To zadzwoniłem do Compsportu i także odmówili. Ostatnią deską był Dynosoft lecz powiedzieli że nie. Myślałem także nad Digitun, i pytanie do was czy chłopaki znają się na rzeczy i warto u nich robić program?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Warto w tym digitun? Dynosoft też odmówił
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Powoli przygotowuje się do programu. Dzisiaj dzwoniłem do Ecu Project i powiedzieli że nie robią silników AEB bo to się nie opłaca. Oczywiście mogą zrobić ale będzie kosztować spore pieniądze do tego nie dają gwarancji ile to pociągnie. Co polecacie dalej? Myślałem nad Digitun bądź Dynosoft. ---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ---------- CompSport także nie robi
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Chyba że panią mikołaj
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Może na mikołaja jaki spocik pany?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Prawda Niedługo do ecu pojadę to zobaczę ile tej serii zostało
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Gadałem z kolegą co tam ma praktykę i powiedział że nic mu nie wiadomo na ten temat
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No tak coś słyszałem że na bal jędro zrobili. Pomiar niby stówkę kosztuje. Serwis Renault | BAL-JENDRO - Autoryzowany Partner Renault Trzeba to sprawdzić
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
W Lublińcu zrobili hamownie
-
B6 DIVISION
- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
tyle to oleju wciąga:grin: :polew:- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
5l 100 km- [B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
:kox:- [B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Czy u Ciebie się wszystko musi wokół jedzenia kręcić- [B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
chyba w łeb Nie. Z tefala- [B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Patelnia jakaś dobrze by wyglądała- Custom'owe wnętrze w busie
Ja bym samemu zrobił. I ta satysfakcja- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Kompletuje ubytki w aucie Jeden pieron czy tłumik 1.8T, 2.4 etc. Ważne że dwururka - [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków