Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Jak masz instalację z polifta to zgarniam od razu. Zobacz dokładnie i daj znać
  2. No jak na razie 2DIN kupiłem, muszę jeszcze ogarnąć NAVI i pierdoły. Będziemy rezać za jakieś 2-3 tygodnie I takie pytanie. Bo muszę i tak instalację audi zmienić, to kupić od razu z polifta żeby pod 2 dni była?
  3. Właśnie zabieram się za montowanie. Kupiłem cooler 550x180x65mm taki może być? Z tego co widziałem to mało miejsca jest między zderzakiem a chłodnicą. Da radę to upchać pod zderzak przedliftowy?
  4. A co z tym Digitun? Mam trochę ponad 100 km. Teraz ogarniam FMIC i parę pierdołek. Skończę to chcę program robić. ---------- Post dopisany 31-10-2012 at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2012 at 21:41 ---------- Dzwoniłem do Digitunu dzisiaj i zrobią moje AEB. Po za tym dzisiaj doszedł cooler do FMICa i wpadł 2DIN z grzanymi stołkami. Do tego kupiłem tłumik dwururkę z 2.4 który zastąpi tego 2.5 TDI. Niedługo wrzucę foty z prac nad FMICem
  5. na racingforum duzo mozesz poczytac:wink: mozesz smiało jechac Jak cenowo wychodzi?
  6. Warto Digitun wie co robi To chyba się wybiorę tam. A jeszcze jak się cenią chłopaki?
  7. Panowie jestem w trakcie robienia programu mojemu 1.8T AEB. Chciałem zrobić w Ecu Project lecz odmówili. To zadzwoniłem do Compsportu i także odmówili. Ostatnią deską był Dynosoft lecz powiedzieli że nie. Myślałem także nad Digitun, i pytanie do was czy chłopaki znają się na rzeczy i warto u nich robić program?
  8. Warto w tym digitun? Dynosoft też odmówił
  9. Powoli przygotowuje się do programu. Dzisiaj dzwoniłem do Ecu Project i powiedzieli że nie robią silników AEB bo to się nie opłaca. Oczywiście mogą zrobić ale będzie kosztować spore pieniądze do tego nie dają gwarancji ile to pociągnie. Co polecacie dalej? Myślałem nad Digitun bądź Dynosoft. ---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ---------- CompSport także nie robi
  10. Może na mikołaja jaki spocik pany?
  11. Prawda Niedługo do ecu pojadę to zobaczę ile tej serii zostało
  12. Gadałem z kolegą co tam ma praktykę i powiedział że nic mu nie wiadomo na ten temat
  13. No tak coś słyszałem że na bal jędro zrobili. Pomiar niby stówkę kosztuje. Serwis Renault | BAL-JENDRO - Autoryzowany Partner Renault Trzeba to sprawdzić
  14. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. tyle to oleju wciąga:grin: :polew:
  16. Czy u Ciebie się wszystko musi wokół jedzenia kręcić
  17. Patelnia jakaś dobrze by wyglądała
  18. Ja bym samemu zrobił. I ta satysfakcja
  19. Kompletuje ubytki w aucie Jeden pieron czy tłumik 1.8T, 2.4 etc. Ważne że dwururka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.