Treść opublikowana przez WhyMe?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
:polew: Chyba Ty:grin: Wchodziłem na serwery za Tobą to uciekałeś :grin: To trzeba było pisać bo nie widziałem
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Staty 2:12
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jutro to rozbiorę to będę w stanie się określić jakie mam te kości. A co z tym immo trzeba robić?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam panowie. Czytam temat od tygodnia i tak na prawdę nic nie wiem Ogromny temat i trochę namieszane. Opiszę teraz swój problem. Jutro chciałem zabrać się za zmianę licznika. Aktualnie mam licznik FIS z analogowym zegarkiem i czerwonym podświetleniem. Dorwałem licznik także FIS ale z polifta z zegarkiem cyfrowym i białym podświetleniem. Mam do nowego licznika kości itd. I teraz nie wiem od czego zacząć. Uciąć przy starym liczniku kości i polutować z nowymi kościami? Co bym musiał zrobić. Naprawdę czytałem dużo, coś o pinach itd. Ale dla mnie to czarna magia bo taki ze mnie elektryk jak z koziej d*py trąba
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Mi pasuje ja i tak dzisiaj posiedzę troszeczkę. Ci co mają steam to zapraszam Steam Community :: ID :: Why Me ? | VAG
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Również pykam Podrzuć ktoś serwer a chętnie postrzelam
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
kto tu schudnie:polew: Schludnie miało być
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Ładnie i schudnie
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Teraz się kapłem że ja do ciebie mówię cały czas Maks bo masz awatar ten sam co Maxster z forum :polew:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
:polew: Maks dowaliłeś do pieca Kup sobie na magnesie i zakładaj kiedy potrzebujesz, bo chyba ciągle tras nie robisz Sirio AS 100 przyjemna antenka tylko malutka. Ja bym stawiał na ml 145.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Nie rozumiem po co łamana? Chowasz bata do bagażnika na spokojnie. Jedziesz gdzieś to wyciągasz i po problemie. Ty chcesz magnesówkę na stałe? Kup krótszą np. sirio as 100
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Bez sensu wiercić dziury. Bat na dach i hui Tą bierz - 100% ORYGINALNE SIRIO ML-145 MADE IN ITALY Łódź (2817905445) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Maks bierz sirio ml 145. Nie zastanawiaj się bo mieści się w bagażniku bez problemu i kiedy będziesz chciał wyciągniesz i jedziesz.
-
Kącik posiadaczy avantów
Tak tylko temat skupia się nie tylko na modyfikacjach a rozmowach tak na prawdę o wszystkim. Po za tym jest przeznaczony dla posiadaczy variantów
-
Kącik posiadaczy avantów
Zastanawiałem się nad zrobieniem takie tematu od dawna. Myślę że się przyjmie i wpadnie klubowiczom w gust. Zapraszam wszystkich posiadaczy AUDI A4 w wersji Avant (kombi) do rozmowy o wszystkim i o niczym Zdjęcia, modyfikacje i komentarze mile widziane
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie wybiera się ktoś w Niedzielę na spot mikołajkowy?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Maksiu miałem sirio turbo na sprzedaż za 100 zł. 2 tygodnie wisiała w dziale sprzedam aż ktoś kupił A jak na magnesie to bierz sirio ml 145, teraz mam taki sam i jestem super zadowolony. Żadne presidenty tylko poczciwe i tanie sirio
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
whyme po modach:decayed: :naughty: No gratulację auta
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Wybiera się ktoś w Niedzielę na spot Mikołajkowy do Katowic?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Tak jest najlepiej. Mam w bagażniku schowaną, bez problemu się mieści, potrzebuje gdzieś dalej jechać, bat na dach i w drogę. Wcześniej dużo po de jeździłem a sirio turbo tylko dyndało bez potrzeby. Jak bym w hui dużo jeździł to tylko do relingu
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tak robię u kolegi w sporym garażu. Sporo narzędzi także niczego nie brakuje Dorwałem DIN w drewnie także drewno na razie zostaje. Z czasem się pomyśli
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Teraz latam na Sirio ML 145 i jestem jeszcze bardziej zadowolony. Kiedy potrzebuje, wyciągam bat i jadę
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ale jak zrobię to wreszcie będę mógł posłuchać normalnie muzyki bo od kupna auta jeszcze nie miałem takiej okazji
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Śmiejcie się śmiejcie
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Wrzucałem zdjęcia zamontowanej tej anteny na relingu. Jeszcze raz wam pokażę jak turbo wyglądało u mnie na relingu