Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. :polew: Chyba Ty:grin: Wchodziłem na serwery za Tobą to uciekałeś :grin: To trzeba było pisać bo nie widziałem
  2. Jutro to rozbiorę to będę w stanie się określić jakie mam te kości. A co z tym immo trzeba robić?
  3. Witam panowie. Czytam temat od tygodnia i tak na prawdę nic nie wiem Ogromny temat i trochę namieszane. Opiszę teraz swój problem. Jutro chciałem zabrać się za zmianę licznika. Aktualnie mam licznik FIS z analogowym zegarkiem i czerwonym podświetleniem. Dorwałem licznik także FIS ale z polifta z zegarkiem cyfrowym i białym podświetleniem. Mam do nowego licznika kości itd. I teraz nie wiem od czego zacząć. Uciąć przy starym liczniku kości i polutować z nowymi kościami? Co bym musiał zrobić. Naprawdę czytałem dużo, coś o pinach itd. Ale dla mnie to czarna magia bo taki ze mnie elektryk jak z koziej d*py trąba
  4. Mi pasuje ja i tak dzisiaj posiedzę troszeczkę. Ci co mają steam to zapraszam Steam Community :: ID :: Why Me ? | VAG
  5. Również pykam Podrzuć ktoś serwer a chętnie postrzelam
  6. kto tu schudnie:polew: Schludnie miało być
  7. Ładnie i schudnie
  8. Teraz się kapłem że ja do ciebie mówię cały czas Maks bo masz awatar ten sam co Maxster z forum :polew:
  9. :polew: Maks dowaliłeś do pieca Kup sobie na magnesie i zakładaj kiedy potrzebujesz, bo chyba ciągle tras nie robisz Sirio AS 100 przyjemna antenka tylko malutka. Ja bym stawiał na ml 145.
  10. Nie rozumiem po co łamana? Chowasz bata do bagażnika na spokojnie. Jedziesz gdzieś to wyciągasz i po problemie. Ty chcesz magnesówkę na stałe? Kup krótszą np. sirio as 100
  11. Bez sensu wiercić dziury. Bat na dach i hui Tą bierz - 100% ORYGINALNE SIRIO ML-145 MADE IN ITALY Łódź (2817905445) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  12. Maks bierz sirio ml 145. Nie zastanawiaj się bo mieści się w bagażniku bez problemu i kiedy będziesz chciał wyciągniesz i jedziesz.
  13. Tak tylko temat skupia się nie tylko na modyfikacjach a rozmowach tak na prawdę o wszystkim. Po za tym jest przeznaczony dla posiadaczy variantów
  14. Zastanawiałem się nad zrobieniem takie tematu od dawna. Myślę że się przyjmie i wpadnie klubowiczom w gust. Zapraszam wszystkich posiadaczy AUDI A4 w wersji Avant (kombi) do rozmowy o wszystkim i o niczym Zdjęcia, modyfikacje i komentarze mile widziane
  15. Panowie wybiera się ktoś w Niedzielę na spot mikołajkowy?
  16. Maksiu miałem sirio turbo na sprzedaż za 100 zł. 2 tygodnie wisiała w dziale sprzedam aż ktoś kupił A jak na magnesie to bierz sirio ml 145, teraz mam taki sam i jestem super zadowolony. Żadne presidenty tylko poczciwe i tanie sirio
  17. whyme po modach:decayed: :naughty: No gratulację auta
  18. Wybiera się ktoś w Niedzielę na spot Mikołajkowy do Katowic?
  19. Tak jest najlepiej. Mam w bagażniku schowaną, bez problemu się mieści, potrzebuje gdzieś dalej jechać, bat na dach i w drogę. Wcześniej dużo po de jeździłem a sirio turbo tylko dyndało bez potrzeby. Jak bym w hui dużo jeździł to tylko do relingu
  20. Tak robię u kolegi w sporym garażu. Sporo narzędzi także niczego nie brakuje Dorwałem DIN w drewnie także drewno na razie zostaje. Z czasem się pomyśli
  21. Teraz latam na Sirio ML 145 i jestem jeszcze bardziej zadowolony. Kiedy potrzebuje, wyciągam bat i jadę
  22. Ale jak zrobię to wreszcie będę mógł posłuchać normalnie muzyki bo od kupna auta jeszcze nie miałem takiej okazji
  23. Śmiejcie się śmiejcie
  24. Wrzucałem zdjęcia zamontowanej tej anteny na relingu. Jeszcze raz wam pokażę jak turbo wyglądało u mnie na relingu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.