Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Też mi się tak wydaje. Od razu na zapas sobie pociągnę kable jak bym podłączał wzmacniacz. ---------- Post dopisany 26-12-2012 at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany 13-12-2012 at 16:23 ---------- No tak środek poskładany. Zostało jeszcze obszycie kierownicy i pakiet LED. Zdjęcia niebawem jak wszystko skończę. Myślałem nad zmianą felg na lato. Aktualnie leżą RS6 ale wpadł pomysł na takie Zostawić RS czy takie coś pakować?
  2. Nie daleko mnie mieszka gościu i na domowym się z chinami łączy:naughty: :decayed:
  3. Sprzęt masakra jednym słowem. Ale to trzeba być miłośnikiem CB żeby takie coś robić
  4. Z Wałbrzychu do Londynu
  5. Na dobrym zestawie domowym możesz porozmawiać z kolegą w Londynie. Czytałem kiedyś o tym i to wyższa szkoła jazdy
  6. A jak rozmowa o Szybexie to powie mi ktoś ile biorą za wymianę przedniej szyby? Samą wymianę bo szybę już mam.
  7. Szybex powiedział co wiedział, sysek o szybexie wiedział jak Ty do przedszkola chodziłeś Możliwe że jeszcze w pieluchy robiłem, tylko odpowiedziałem na jego pytanie
  8. Z lewej strony pod kierownicę?
  9. Bo jesteś mało wymagający Zmieniając antenę możesz dwukrotnie zwiększyć zasięg działania radia. Niektórym to starczy.
  10. Nie no jasne rozumiem. Chciałem tylko się dowiedzieć. Wesołych
  11. Również wszystkiego dobrego
  12. Dzisiaj coś ogarniemy po kolacji
  13. Wchodzi w miarę ciężko i trzyma się stabilnie. Sztywnie porusza się razem ze zmianą położenia fotela. Na moje oko bym zabrał AS 100.
  14. Ja mam między siedzeniem pasażera a tunelem. Dobrze słychać i w miarę wygodnie się operuje. Możesz zamontować pod duży schowek bądź z lewej strony pod kierownicę. Kwestia gustu
  15. To będzie dobry wybór. Ewentualnie jak nie jesteś wymagający to President Georgia
  16. Na zlotach za 5 dyszek hamują dlatego myślałem że normalnie stówkę będzie kosztować. Poczekam do programu
  17. Koledzy powiedźcie mi gdzie w Czewie mogę wskoczyć na rolki i w jakich pieniądzach
  18. Mówię o radiu nie antenie. Anten nie testowałem ale wydaje mi się że sirio i tak wypada lepsze od midlanda
  19. Jechałem z kolegą z Austri i jeszcze w Czechach ten Midland zbierał dość wyraźnie rozmowy z Raciborza. Jakieś 20 km. Teraz jeździ z Sirio SG 1400 i jest podobny zasięg. SG jest nieco krótszy ale siedzi na stałe w dachu. Co jest w tym Midlandzie nie tak ? Stare midlandy chodzą jak złoto, ten kto go ma nie sprzeda ci go a zarazem takiego już nie kupisz. Przepracowałem już 2 midlandy i dziękuję bardzo z tą firmą. Szumołapy i tyle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.