Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Jakie sprzedam?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Raczej złodzieje nie chwytają się cb.
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Cud miód
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Relingi czarne mówisz? Nie lepiej chromowane?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tak patrzę na grzesia auto i normalnie chęć na flaty coraz bardziej Ale tak myślę że zostawię RSy żeby nie kombinować. Na sezon powalczę trochę z mocą i pakietem S4. Sezon przelatam i będzie git, a na kolejny się pomyśli nad kołem
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ciężka decyzja. Bo znów polerka odpada bo za dużo trzeba to cackać i dbać o to. A tak felgi przemyje i wsio No nie wiem nie wiem sam. Chyba na razie odpuszczę ten temat i będę myślał bliżej sezonu. Bo znów mi się odmieni później dlatego na spokojnie.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mnie znowu kuszą te flaty od Kajaka
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Przeglądam właśnie i robi robotę te koło Mam 3 wyobrażenia jak to wygląda, proszę każdego o wybór jednej z trzech opcji. 1. Zostają koła RS6 w srebrze, daję chromowane relingi i obwódki na szybę. 2. Zostają koła RS6 i maluje je na biało wraz z relingami i znaczkiem. 3. Zakładam flaty od Kaja w kolorze białym oraz maluje relingi i znaczek pod kolor felg.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Zerknij w mój temat. Jak dla mnie flaty w bieli dają radę ale RSy w 19` białe rwą suty:kox: Gwint masz czy springi jakieś? Jest gwint ale na sezon nowy wpadnie bo ten już swoje przesiedział w tym aucie. ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- Kozie?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
To sam nie wiem
-
[ALL B5] Audi S4
Jak ty mozesz tak oczywiste pytania zadawac ? Staż ponad 1.5 roku na forum.... Do jutra wymysl sobie kare. Staż stażem ale chodzi o czas, lada moment wyjeżdżam do Niemiec i chciałem zrobić to teraz.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
No kurde nie wiem Michał zrób jeszcze te relingi i grill na biało i zobaczymy jak wyjdzie. Nie wiem czemu ale nie widzą mi się felgi białe i grill na czarno. Relingi chromowane to ruchliwy towar także szybko pójdzie ---------- Post dopisany 27-12-2012 at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2012 at 21:26 ---------- Jeszcze była opcja zostawienia RSów i pomalowania ich na biało, ale jakoś d*py nie urywa
-
[ALL B5] Audi S4
Forumowy majster - Ragga To elegancko. Tylko on ma dużo roboty i mi teraz nie zrobi A to patrzałes? Wydaje się całkiem git NOWA kierownica ? AUDI A4 S4 RS4 A6 S6 RS6 TT (2838742733) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. 250 zł za pokrowiec a raga za 300 zł obszyje mi kierownice, mieszek z gałką, ręczny i podłokietnik
-
[ALL B5] Audi S4
Forumowy majster - Ragga To elegancko. Tylko on ma dużo roboty i mi teraz nie zrobi
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan kto ci obszywał kierownice i inne? Teraz tak przeglądam temat i robi robotę te obszycie
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Marcin ile cię kosztował scyzor?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Też miałem tą antenkę do pierwszego zestawu Midlanda Alana 199A. Śmigałem tym na Meganie co prawda nie spadła ale było ciężko się dogadać z tirem na przeciwko. Szumofon straszny. Jak pomyślę to ciarki mnie przechodzą.
-
Navigation plus
Czyli bez sensu kupować navi bez możliwości nawigowania
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
No już myślałem że antenę Sunkera chce pochwalić
-
Navigation plus
Panowie tak się zastanawiam nad wsadzeniem takie wynalazku. Aktualnie mam radio symphony. Pytanie jak kupię takie coś to tylko kości podłączam czy jest jakaś kabelkologia? A drugie czy to się nadaje? Radio Audi Navigation Plus A4 A6 A8 RNS (2898971052) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Pokaż kolego jakieś zdjęcie żeby można było ocenić. A najlepiej oddaj na serwis i niech zrobią oni a ubezpieczalnia niech zapłaci.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ładnie Jarku
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
:polew:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Kierunki białe już są. Mam także relingi chrom i obwódki na szyby. Jak by to zrobić? Chrom czy w czerń bądź biel. Kaju biorę twoje jak coś
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja jutro chcę ogarnąć te świecące klocki i ten olej. Przypomnijcie które piny to były bo zapomniałem