Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. No i ogarnięte. Problemem okazała się źle zamontowana ta płytka w kierownicy, sprężynki zamiast pod były zamontowane u góry i płytka była dociśnięta co powodowało ciągłe TIIIIIIIIIIIIII Jutro wrzucę foty ---------- Post dopisany 17-01-2013 at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2013 at 18:28 ---------- Takie na szybko, na dniach wpadną lepsze
  2. Sirio Turbo w dziurę wkładaj ---------- Post dopisany 17-01-2013 at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2013 at 16:42 ---------- NOWE RADIO CB UNIDEN 520 + ANTENA SIRIO ML-145 (2953710069) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  3. Podejdzie. Wrzucaj zdjęcia za pomocą załączników "img"
  4. Nie ma dziewczyn na zdjęciu
  5. Na jaką cenę cenisz duds swoją gablotę?
  6. Nie takie rzeczy się robiło Tylko ciekawe jaki był efekt tych prac:decayed: Jeszcze dzisiaj jak skończę bawić się w aucie to pokażę Ale ja nie chcę oglądać czym ty się bawisz w aucie:decayed: Gałką zmiany biegów :polew:
  7. Nie takie rzeczy się robiło Tylko ciekawe jaki był efekt tych prac:decayed: Jeszcze dzisiaj jak skończę bawić się w aucie to pokażę
  8. Nie takie rzeczy się robiło
  9. BURNS - Lies (Otto Knows Remix) - YouTube
  10. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Artur nie kumam co za problem w tym że usunąłem wątek. To mój wątek i moja sprawa. masz rację, Twój wątek, Twoja sprawa! Nie możesz komuś narzucać niczego Jego sprawa i po temacie
  11. No nie za darmo ale to lekka przesada. Ja wiem puma że ty nie patrzysz na kasę ale dla mnie to jest przesada, dlatego stwierdziłem że wolę sobie to sam zrobić niż płacić kokosy za głupią wymianę szyby Tu nie chodzi o to czy ktoś patrzy na kasę czy nie bo to trochę błędne myślenie, patrz będziesz musiał kupić klej do szyb i primer no to wyjdzie jakiś 50-60zł nie wiem czy w B5 potrzebujesz też uszczelkę nową bo nie siedzę w tym modelu za bardzo musisz starą szybę wyciąć a tego nożem zwykłym nie zrobisz możesz próbować ale szkoda rąk...no chyba, że masz jakiegoś znajomego co ci pożyczy sprzęt do wycinania szyby teraz policz czas jaki na to poświęcisz no i jeszcze ryzyko, że jak będziesz robił sam czy wszystko będzie ok tzn. czy będzie szczelne...zaoszczędzisz jak odliczysz swój czas 50zł i jeszcze nie wiesz jak to wyjdzie więc ja bym odpuścił temat spróbuj jeszcze zapytać u gościa tu naprzeciwko lentexu na takiej rampie jak zjeżdżasz z wiaduktu to po prawej stronie na wysokości Pizzerii Mamamii:wink: No właśnie gość mi gadał że trzeba będzie wymienić tą uszczelkę która dodatkowo kosztuje tam 20 parę groszy. Nie jestem centuś ale czasem warto samemu zrobić. Tak jak było ze środkiem co każdy krzyczał 700 zł za zrobienie, przysiadłem z kolegą w garażu, siedziałem 25h ale zrobiłem sam i 700 zł zaoszczędzone. Czyli jak mówisz że kleje takie drogie i tyle piepszenia to jednak wolę jechać i zostawić auto i wrócić na gotowe No nie za darmo ale to lekka przesada. Ja wiem puma że ty nie patrzysz na kasę ale dla mnie to jest przesada, dlatego stwierdziłem że wolę sobie to sam zrobić niż płacić kokosy za głupią wymianę szyby Skończysz ty kiedyś głupio pie**olić? Nie
  12. No nie za darmo ale to lekka przesada. Ja wiem puma że ty nie patrzysz na kasę ale dla mnie to jest przesada, dlatego stwierdziłem że wolę sobie to sam zrobić niż płacić kokosy za głupią wymianę szyby
  13. Byłem dzisiaj w szybexie z zapytaniem ile kosztuje samo wstawienie szyby po czym dostałem odpowiedź 150 zł no chyba ich bóg opuścił
  14. Parę małych też bym dodał aby było też śmiesznie, fy pool day etc.
  15. Jestem w trakcie zakładania wszystkiego + oświetlenie led. Tylko mam problem z kierownicą po zamontowaniu przekręcam zapłon i klakson ciągle trąbi. Max kazał abym sprawdził czy dobrze poduszkę podpiąłem także uciekam dalej działać
  16. Na zdrowie Tylko zainwestuj w dobre mleczko ! I nie jaraj w samochodzie bo wszystko śmierdziało fajami z 200 metrów Palę okazyjnie na trasie Paru chętnych do ciebie podrzucę na obszycie
  17. :naughty: Wszystko zrobione pierwsza klasa, dzięki Łukasz jeszcze raz
  18. Małe mapy też są gut.
  19. 1. DudsA4 2. Rafal1988Lodz 3. musti 4. WhyMe?
  20. :polew:
  21. Jakiegoś TP zwykłego się zrobi. Tylko można by zrobić pod klubowego, jakiś baner etc. 3 minuty więcej roboty a cieszy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.