Treść opublikowana przez WhyMe?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
To dlaczego Cię tam nie było? :decayed: Dzisiaj postrzelamy
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
:thumbdown: za***iście
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Piotrek z botami gra i wrzuca nam zdjęcia
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Sprzedało się za tyle ile chciałeś?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Najlepiej pukawka. Kurde miałem konto z rok temu na jakimś hostingu tylko nie pamiętam na jakim. Było tam z 80 zł wpłacone
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja ci Piotrek pomogę. Hosting wybrałeś już?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nowe gumy na tłumik bo stare obwisły
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
To musimy kreskę zrobić
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
To i tak go słabo objechałeś
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
B8 ile ps?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ale ciężko widzę chłopaki z czytaniem mają ---------- Post dopisany 19-01-2013 at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany 18-01-2013 at 20:01 ---------- Mała zapowiedź a reszta niebawem
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Dobrze będzie nie marudzić
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Gumy nowe trzeba
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Z zakupów co przyjechałem dopiero No trochę rzeźby było przy tym, zostawiłem środek i są zaspawane na około. Przy spawaniu się trochę rozeszły ale wygląda dobrze. Efektu jak dla mnie nie ma żadnego No to jestem k**wa jedyny na tym forum, gdzie te końcówki dały za***isty efekt przy pewnym zakresie obrotów Prawda KOŃCÓWKA WYDECHU, TŁUMIKA - KWASÓWKA PROMOCJA (2907590737) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Po otwarciu obojętnie jakich drzwi zapala się lampka w podsufitce i nogi. Po zamknięciu przygasają oraz przy zamkniętych drzwiach jak włączę lampkę zapalają się nogi Dzisiaj kolejny mod wpadł mianowicie końcówki tłumika. Teraz trochę wisi bo gumy są już wyrobione, na dniach zamontuje nowe i będzie dobrze http://img716.imageshack.us/img716/1164/img0164wb.jpg co tak nisko od zderzaka te końcówki? Czytaj dokładnie co jest napisane
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Nadal Mercedesy pasowały idealnie
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Z zakupów co przyjechałem dopiero No trochę rzeźby było przy tym, zostawiłem środek i są zaspawane na około. Przy spawaniu się trochę rozeszły ale wygląda dobrze. Efektu jak dla mnie nie ma żadnego
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Ogólnie ta felga d*py nie urywa
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Po otwarciu obojętnie jakich drzwi zapala się lampka w podsufitce i nogi. Po zamknięciu przygasają oraz przy zamkniętych drzwiach jak włączę lampkę zapalają się nogi Dzisiaj kolejny mod wpadł mianowicie końcówki tłumika. Teraz trochę wisi bo gumy są już wyrobione, na dniach zamontuje nowe i będzie dobrze
-
Muzyka w naszych autkach
Macklemore vs. Pit Bailay feat. Tosch - Put Your Thrift Shop (Pancza Mash-Up) - YouTube
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Zamontować sobie mogę pod tylną kanapą bo ja używam tego a nie ktoś inny. Montaż indywidualny czyli dopasowany do potrzeb i wygody użytkownika
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
A dziwisz się?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
No panowie brać bo prawie za darmo gość oddaje
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
No to zależy wszystko od żarówek. Mi się śpieszyło z tym i kupowałem na miejscu to co było, są to smd ale wielkości igły Nie świeci super jakoś no ale mi to starcza.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tak, 2 lampki u pasażera i w bagażniku. Jeszcze muszę do przodu 2 żarówki przerobić aby działało. Ogarnę lepszy aparat, posprzątam w aucie i porobię jakieś zdjęcia
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Miskę z polifta potrzebuję bo ciągle sensor pali. A klocki są już zmasowane tylko trzeba polutować jeszcze