Treść opublikowana przez WhyMe?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Jutro chętnie pogram bo dzisiaj zamuliłem
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Na dniach nowe gumy na tłumik bo stare obwisły i zmiana oleju na Motul 5W30
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:polew:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
To zbieraj hajs i bierz moje RNS-E No właśnie zastanawiał bym się nad jakąś jednostką typu co ma kowi. Żeby zapas był pod ewentualną zmianę nagłośnienia
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mi tak samo na razie starczy to co mam Przez 8 miesięcy nie miałem nic więc teraz i to cieszy
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Pojadę przez twoją wieś i będę świecił po domach
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dokładnie tak czyli, jeśli zależy mi na dźwięku nie pchać sie w ori 2din? czy rns 2 ogarnia temat? Jak chcesz pograć to nie na symphony
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Jeszcze grosza ci lecę
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Musti za mnie zapłacił :polew: ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ---------- Posłałem też
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nie przecieka? Moja zaślepka wygląda mniej więcej jak na zdjęciu poniżej. Idealnie zaskakuje a żeby mieć pewność że nie wypadnie to klejem na gorąco z drugiej strony zawalone jest i nie ma prawa wypaść
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Muszę go dzisiaj pogonić A co do zaślepki to jak ktoś chcę to mogę kupić komuś i wysłać, wyjdzie parę groszy
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ty, tak BTW, jeśli niepotrzebne Ci te kable, które Ci wysyłałem to sprzedaj na miedź. Wziąłem ostatnio 100 zł za niekompletną wiązkę jeszcze zarobisz:kox: No muszę ją wrzucić do pieca kiedy wieczorem i przepalić Dobra przeleje ci te 2 zł :polew:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
A zaślepkę mam gumową kupioną w sklepie u mnie w mieście. Koszt 3,5 zł. Wchodzi idealnie a od drugiej strony zrobiona klejem na gorąco. O tej zaślepce co gada gucio trzeba zostawić silnik wycieraczki aby w niego ją wkręcić, a ja całkowicie go wyrzuciłem
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Te to Piotr wyłóż za mnie. Oddam ci tam kiedyś
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To trzeba wyrezać Plany na ten rok są niskobudżetowe
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Po co Ci stożek? Włóż DP + TIP pod ori puszkę Pod ori? A to ciekawe
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
10 osób jest
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Amx obowiązkowo ma być. Żeby każde bez problemowo się połapał w menu admina.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
:decayed:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Jakiś gość biegał na aim bocie z nickiem "@@@@@@@@@@@" nikt mu nic nie zrobił, porażka
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ta piaskownica nie ogarnięta
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Miałem pipera i go sprzedałem To na wiosnę zrobię sobie komplecik. DP + Tip z piperem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dużo daje DP? Sam się zastanawiałem nad tym
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Już się chce wymigać Ciebie zawsze rozwalę, dzisiaj gram Tylko że mnie się klawiatura zacina :polew:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Już się chce wymigać