Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Jutro chętnie pogram bo dzisiaj zamuliłem
  2. Na dniach nowe gumy na tłumik bo stare obwisły i zmiana oleju na Motul 5W30
  3. :polew:
  4. To zbieraj hajs i bierz moje RNS-E No właśnie zastanawiał bym się nad jakąś jednostką typu co ma kowi. Żeby zapas był pod ewentualną zmianę nagłośnienia
  5. Mi tak samo na razie starczy to co mam Przez 8 miesięcy nie miałem nic więc teraz i to cieszy
  6. Pojadę przez twoją wieś i będę świecił po domach
  7. Dokładnie tak czyli, jeśli zależy mi na dźwięku nie pchać sie w ori 2din? czy rns 2 ogarnia temat? Jak chcesz pograć to nie na symphony
  8. Jeszcze grosza ci lecę
  9. Musti za mnie zapłacił :polew: ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ---------- Posłałem też
  10. Nie przecieka? Moja zaślepka wygląda mniej więcej jak na zdjęciu poniżej. Idealnie zaskakuje a żeby mieć pewność że nie wypadnie to klejem na gorąco z drugiej strony zawalone jest i nie ma prawa wypaść
  11. Muszę go dzisiaj pogonić A co do zaślepki to jak ktoś chcę to mogę kupić komuś i wysłać, wyjdzie parę groszy
  12. Ty, tak BTW, jeśli niepotrzebne Ci te kable, które Ci wysyłałem to sprzedaj na miedź. Wziąłem ostatnio 100 zł za niekompletną wiązkę jeszcze zarobisz:kox: No muszę ją wrzucić do pieca kiedy wieczorem i przepalić Dobra przeleje ci te 2 zł :polew:
  13. A zaślepkę mam gumową kupioną w sklepie u mnie w mieście. Koszt 3,5 zł. Wchodzi idealnie a od drugiej strony zrobiona klejem na gorąco. O tej zaślepce co gada gucio trzeba zostawić silnik wycieraczki aby w niego ją wkręcić, a ja całkowicie go wyrzuciłem
  14. Te to Piotr wyłóż za mnie. Oddam ci tam kiedyś
  15. To trzeba wyrezać Plany na ten rok są niskobudżetowe
  16. Po co Ci stożek? Włóż DP + TIP pod ori puszkę Pod ori? A to ciekawe
  17. 10 osób jest
  18. Amx obowiązkowo ma być. Żeby każde bez problemowo się połapał w menu admina.
  19. Jakiś gość biegał na aim bocie z nickiem "@@@@@@@@@@@" nikt mu nic nie zrobił, porażka
  20. Ta piaskownica nie ogarnięta
  21. Miałem pipera i go sprzedałem To na wiosnę zrobię sobie komplecik. DP + Tip z piperem
  22. Dużo daje DP? Sam się zastanawiałem nad tym
  23. Już się chce wymigać Ciebie zawsze rozwalę, dzisiaj gram Tylko że mnie się klawiatura zacina :polew:
  24. Już się chce wymigać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.