Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Zastanów się nad tym raz jeszcze co napisałeś :polew: Albo za słabi gracze Wpadaj z kajem będziemy polemiozować Chętnie. Tylko czasu brak Kaju teraz pojechał a ja za 2 tygodnie jadę ---------- Post dopisany 09-01-2013 at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2013 at 22:02 ---------- Panowie takie pytanko. Jakie dystanse mam wsadzić do kół na lato RS6 18, 8J? Myślałem nad 15mm tył a przód 10mm. Nie znam się na tym dlatego wolę zaczerpnąć rady kogoś kto już miał z tym styczność
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Nie ogarnąłem pytania A wracając do pytania to ściąga naprawdę dobrze. Na przestrzeni otwartej jest meksyk
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Podszedł bez opcji otwierania bagażnika
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Jak lecę na de prędkości 160/180 km/h i zbiera normalnie.
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Genau
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Z Q7 bym wrzucił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Z czego masz scyzor?- [B5 1Z] projekt złomek ;]
Ale odgrzebałeś... Auto dawno sprzedane Po Wrocku się buja teraz... Bo patrzę duffy spamuje na batalionie to mówię zobaczę jego parcha- [B5 1Z] projekt złomek ;]
No Michaś kawał dobrej roboty już odwaliłeś patrząc na nią jaka była na początku Motywacji i pieniędzy życzę na dalsze mody- Muzyka w naszych autkach
Michał czytaj temat bo te mandarynki na tej samej stronie wrzucałem- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Albo za słabi gracze- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Po jednej butli tylko? Toć to dla smaku:wink: U mnie na wsi litr JD 88zł U mnie pacjent ma chyba marże na towarach 45%, bo litrowy u niego kosztuje 96zł powiedziałem mu wprost, że chyba z h*ja spadł, generalnie gościu nie dość, że w rodzinie mojej żony, to jeszcze ciepły... Przecież w tym sklepiku u ciebie "abc" litrowy jack kosztował chyba 115 zł W tym abc ma właśnie gościu dobre ceny, 1,5l ma chyba po 115, litrowego nie pamiętam. Dalej w kierunku tej prostej, co Cie zabrałem jest po lewej stronie tak w dole jeszcze sklep, to tam właśnie gościowi mówiłem, że z h*ja zleciał. Ta prosta na której licznik zamykałeś No Rowerem- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Po jednej butli tylko? Toć to dla smaku:wink: U mnie na wsi litr JD 88zł U mnie pacjent ma chyba marże na towarach 45%, bo litrowy u niego kosztuje 96zł powiedziałem mu wprost, że chyba z h*ja spadł, generalnie gościu nie dość, że w rodzinie mojej żony, to jeszcze ciepły... Przecież w tym sklepiku u ciebie "abc" litrowy jack kosztował chyba 115 zł W tym abc ma właśnie gościu dobre ceny, 1,5l ma chyba po 115, litrowego nie pamiętam. Dalej w kierunku tej prostej, co Cie zabrałem jest po lewej stronie tak w dole jeszcze sklep, to tam właśnie gościowi mówiłem, że z h*ja zleciał. Ta prosta na której licznik zamykałeś- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Po jednej butli tylko? Toć to dla smaku:wink: U mnie na wsi litr JD 88zł U mnie pacjent ma chyba marże na towarach 45%, bo litrowy u niego kosztuje 96zł powiedziałem mu wprost, że chyba z h*ja spadł, generalnie gościu nie dość, że w rodzinie mojej żony, to jeszcze ciepły... Przecież w tym sklepiku u ciebie "abc" litrowy jack kosztował chyba 115 zł- [ALL B5] Audi S4
Ileż można go oglądać- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
To nie wiem gdzie to jest. Poszukam w aucie, no chyba że masz takie dziadostwo? Mam.. ale nie na sprzedaż Jak nie na sprzedaż to dorzuć w gratisie- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Po jednej butli tylko? Toć to dla smaku:wink: U mnie na wsi litr JD 88zł Po butelce na dwóch Tym się delektuje a nie jak Karol z gwinta pije- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dorobi się Sam nie masz kłatro- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
To nie wiem gdzie to jest. Poszukam w aucie, no chyba że masz takie dziadostwo? Może nie szukaj bo znowu jakąś ciekawostkę znajdziesz albo zaschniętą materie organiczną Się śmiej Jakie skarby znalazłem w tym plastiku co idzie pod dywanem pod siedzenie pasażera. MP4 nawet było- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
To nie wiem gdzie to jest. Poszukam w aucie, no chyba że masz takie dziadostwo?- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ja ci tam wrzuciłem mieszek który dostałem do 2dinu. Mam też stary a tego byś chyba nie chciał widzieć O jaki ci plastik chodzi bo nie ogarniam- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
A ja zgaduje że ktoś dostanie zaraz w łeb ---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ---------- RS6 zostają gut czojs Pierdziele. RSami się nawet nie nacieszyłem. Przejechałem na nich 10 KM od Pumy dlatego RSy zostają a na sezon w moc się pobawimy A to od Pumy kupiłeś RS`y? To jednak weź flaty:decayed: Za 500 zł byś nie kupił?- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ja nic nie malowałem Dostałeś już rzeczy?- Jakie CB Radio i antena do Audi?
Oczywiście że dach, no chyba że może gdzieś w błotnik przykręcić to nie jest powiedziane że dach będzie lepiej zbierał. - [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !