Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Zastanów się nad tym raz jeszcze co napisałeś :polew: Albo za słabi gracze Wpadaj z kajem będziemy polemiozować Chętnie. Tylko czasu brak Kaju teraz pojechał a ja za 2 tygodnie jadę ---------- Post dopisany 09-01-2013 at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2013 at 22:02 ---------- Panowie takie pytanko. Jakie dystanse mam wsadzić do kół na lato RS6 18, 8J? Myślałem nad 15mm tył a przód 10mm. Nie znam się na tym dlatego wolę zaczerpnąć rady kogoś kto już miał z tym styczność
  2. Nie ogarnąłem pytania A wracając do pytania to ściąga naprawdę dobrze. Na przestrzeni otwartej jest meksyk
  3. Podszedł bez opcji otwierania bagażnika
  4. Jak lecę na de prędkości 160/180 km/h i zbiera normalnie.
  5. Z Q7 bym wrzucił
  6. Z czego masz scyzor?
  7. Ale odgrzebałeś... Auto dawno sprzedane Po Wrocku się buja teraz... Bo patrzę duffy spamuje na batalionie to mówię zobaczę jego parcha
  8. No Michaś kawał dobrej roboty już odwaliłeś patrząc na nią jaka była na początku Motywacji i pieniędzy życzę na dalsze mody
  9. Michał czytaj temat bo te mandarynki na tej samej stronie wrzucałem
  10. Albo za słabi gracze
  11. Po jednej butli tylko? Toć to dla smaku:wink: U mnie na wsi litr JD 88zł U mnie pacjent ma chyba marże na towarach 45%, bo litrowy u niego kosztuje 96zł powiedziałem mu wprost, że chyba z h*ja spadł, generalnie gościu nie dość, że w rodzinie mojej żony, to jeszcze ciepły... Przecież w tym sklepiku u ciebie "abc" litrowy jack kosztował chyba 115 zł W tym abc ma właśnie gościu dobre ceny, 1,5l ma chyba po 115, litrowego nie pamiętam. Dalej w kierunku tej prostej, co Cie zabrałem jest po lewej stronie tak w dole jeszcze sklep, to tam właśnie gościowi mówiłem, że z h*ja zleciał. Ta prosta na której licznik zamykałeś No Rowerem
  12. Po jednej butli tylko? Toć to dla smaku:wink: U mnie na wsi litr JD 88zł U mnie pacjent ma chyba marże na towarach 45%, bo litrowy u niego kosztuje 96zł powiedziałem mu wprost, że chyba z h*ja spadł, generalnie gościu nie dość, że w rodzinie mojej żony, to jeszcze ciepły... Przecież w tym sklepiku u ciebie "abc" litrowy jack kosztował chyba 115 zł W tym abc ma właśnie gościu dobre ceny, 1,5l ma chyba po 115, litrowego nie pamiętam. Dalej w kierunku tej prostej, co Cie zabrałem jest po lewej stronie tak w dole jeszcze sklep, to tam właśnie gościowi mówiłem, że z h*ja zleciał. Ta prosta na której licznik zamykałeś
  13. Po jednej butli tylko? Toć to dla smaku:wink: U mnie na wsi litr JD 88zł U mnie pacjent ma chyba marże na towarach 45%, bo litrowy u niego kosztuje 96zł powiedziałem mu wprost, że chyba z h*ja spadł, generalnie gościu nie dość, że w rodzinie mojej żony, to jeszcze ciepły... Przecież w tym sklepiku u ciebie "abc" litrowy jack kosztował chyba 115 zł
  14. Ileż można go oglądać
  15. To nie wiem gdzie to jest. Poszukam w aucie, no chyba że masz takie dziadostwo? Mam.. ale nie na sprzedaż Jak nie na sprzedaż to dorzuć w gratisie
  16. Po jednej butli tylko? Toć to dla smaku:wink: U mnie na wsi litr JD 88zł Po butelce na dwóch Tym się delektuje a nie jak Karol z gwinta pije
  17. Dorobi się Sam nie masz kłatro
  18. To nie wiem gdzie to jest. Poszukam w aucie, no chyba że masz takie dziadostwo? Może nie szukaj bo znowu jakąś ciekawostkę znajdziesz albo zaschniętą materie organiczną Się śmiej Jakie skarby znalazłem w tym plastiku co idzie pod dywanem pod siedzenie pasażera. MP4 nawet było
  19. To nie wiem gdzie to jest. Poszukam w aucie, no chyba że masz takie dziadostwo?
  20. Ja ci tam wrzuciłem mieszek który dostałem do 2dinu. Mam też stary a tego byś chyba nie chciał widzieć O jaki ci plastik chodzi bo nie ogarniam
  21. A ja zgaduje że ktoś dostanie zaraz w łeb ---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ---------- RS6 zostają gut czojs Pierdziele. RSami się nawet nie nacieszyłem. Przejechałem na nich 10 KM od Pumy dlatego RSy zostają a na sezon w moc się pobawimy A to od Pumy kupiłeś RS`y? To jednak weź flaty:decayed: Za 500 zł byś nie kupił?
  22. Ja nic nie malowałem Dostałeś już rzeczy?
  23. Oczywiście że dach, no chyba że może gdzieś w błotnik przykręcić to nie jest powiedziane że dach będzie lepiej zbierał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.