Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
Ładna tylko te ledy psują
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:decayed:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Wiem wiem, przepraszam za zamieszanie Wyszukać Ci pokutę czy sam się ubiczujesz na to konto ? Za karę 50 pompek zrobię
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Wiem wiem, przepraszam za zamieszanie
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Zadam Ci bardzo ważne pytanie.. gdzie widziałeś żebyśmy obszywali szarą skórą ? Hui wie jakie to jest u Gracjana widziałem :grin::grin: A jednak to nie szary Wybaczcie
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
To wyjdź
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
APC i umyj poduszkę. A jeśli masz jakieś wątpliwości i masz być później stękająco niezadowolony to po prostu nie wysyłaj http://img204.imageshack.us/img204/9186/0022zvo.jpg Uprzedzam nastepne pytanie: Kierownicy nie masz ze skóry błyszczącej, ona wyślizgała się przez te 300-400 tysięcy kilometrów które zrobił Twój samochód . Nie masz ślizgawki na podłokietniku ? Chodzi po prostu czy to będzie wyglądać jak obszyjesz mi szarą skórą a air będzie czarny. Paczka do ciebie już została wysłana ---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ---------- No chyba że jest możliwość obszycia na czarno?
-
[Audi A4 b5] Srebrny Sedan by adask0
Ładna
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Chłopie..piszesz, umawiasz się, przekładasz, później w Gracka temacie szukasz obszycia u chłopaków z Carsdreamu.. Jakoś Puma nie ma problemu żeby się skontaktować ze mną. Ja też za nikim biegał nie będę. Pzdr Wszystko rozwiązane. Jutro wysyłam graty do obszycia. Tylko takie zapytanie jak to będzie wyglądać jak poduszkę mam czarną a obszycie będzie jasne? Nie bardzo mi się to widzi
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Pisałem z nim i dogadałem się co i jak. Powiedział że ma dużo roboty i będę musiał poczekać. Napisałe do niego parę dni temu czy mogę zaraz po sylwestrze wysłać już graty do obszycia i nie dostałem żadnej odpowiedzi. No ja się prosił nie będę
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Stówka
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ta kierownica nie jest zła. Tą obyszję tylko Raga już nawet na fejsie nie odpisuje
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
To może być z jakieś A8 bądź A6. Taki znaczek mam:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dokładnie tak, i jest bardziej jaśniejsza bo moja jest cała czarna. Co wy za bzdury opowiadacie:facepalm: Jakie masz logo na kierownicy? Emblemat S-line. zmyj te litry PLAKa i będzie jak bozia przykazuje:wink: To stare zdjęcia z allegro
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dokładnie tak, i jest bardziej jaśniejsza bo moja jest cała czarna.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
RSy 18tki leżą od października i czekają na sezon ---------- Post dopisany at 01:58 ---------- Poprzedni post napisany at 01:16 ---------- Panowie jeszcze pytanko. Czy obszywać tą kierownicę czy lepiej S4 wsadzić? Aktualnie kierownica wygląda o wiele gorzej
-
B6 DIVISION
Wie ktoś coś? Kumpel mi napisał "Jestem w Zakopanym i po całej nocy stania odpaliłem auto, na fisie po chwili wyskoczyła żółta kontrolka oleju z napisem SENSOR, wczoraj jeździłem i nic się nie działo. Stan oleju jest, co może być powodem" Ktoś wie?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A już myślałem że będziesz miał rywala na kreskę A avant niczego sobie
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
to mój brat:wink: Chyba że tak
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A ja dzisiaj przyczaiłem kolegę z forum na Lublinieckich blachach. Czarny avant B5 z chromowanymi relingami i hakiem. Na klapie znaczek 2.4 i blachy 08WA, kojarzy ktoś?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Kolejny zboczeniec od RS6:decayed::banan: bardzo chętnie bym włożył te felgi do A5, tylko nie wiem jak by to wyglądało ale to prawda Andrzeju, jako jedni z niewielu jesteśmy zboczeni na punkcie tych felg Miał bym dla ciebie na sprzedaż białe prosiaki 19 poka, poka Jeździły sezon w tym beetlu i leżą od roku
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Kolejny zboczeniec od RS6:decayed::banan: bardzo chętnie bym włożył te felgi do A5, tylko nie wiem jak by to wyglądało ale to prawda Andrzeju, jako jedni z niewielu jesteśmy zboczeni na punkcie tych felg Miał bym dla ciebie na sprzedaż białe prosiaki 19
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tak. Śmiga wszystko
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
już od dawna o tym myślę Chcę a3 z silnikiem ASZ i pomodzić z mocą A tam można dość dużo wyciągnąć niedużym nakładem:whistling: A3 Proszę cię. Tobie terapia wstrząsowa by się przydała
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ale chrom będzie