Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Ładna tylko te ledy psują
  2. :decayed:
  3. Wiem wiem, przepraszam za zamieszanie Wyszukać Ci pokutę czy sam się ubiczujesz na to konto ? Za karę 50 pompek zrobię
  4. Wiem wiem, przepraszam za zamieszanie
  5. Zadam Ci bardzo ważne pytanie.. gdzie widziałeś żebyśmy obszywali szarą skórą ? Hui wie jakie to jest u Gracjana widziałem :grin::grin: A jednak to nie szary Wybaczcie
  6. To wyjdź
  7. APC i umyj poduszkę. A jeśli masz jakieś wątpliwości i masz być później stękająco niezadowolony to po prostu nie wysyłaj http://img204.imageshack.us/img204/9186/0022zvo.jpg Uprzedzam nastepne pytanie: Kierownicy nie masz ze skóry błyszczącej, ona wyślizgała się przez te 300-400 tysięcy kilometrów które zrobił Twój samochód . Nie masz ślizgawki na podłokietniku ? Chodzi po prostu czy to będzie wyglądać jak obszyjesz mi szarą skórą a air będzie czarny. Paczka do ciebie już została wysłana ---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ---------- No chyba że jest możliwość obszycia na czarno?
  8. Chłopie..piszesz, umawiasz się, przekładasz, później w Gracka temacie szukasz obszycia u chłopaków z Carsdreamu.. Jakoś Puma nie ma problemu żeby się skontaktować ze mną. Ja też za nikim biegał nie będę. Pzdr Wszystko rozwiązane. Jutro wysyłam graty do obszycia. Tylko takie zapytanie jak to będzie wyglądać jak poduszkę mam czarną a obszycie będzie jasne? Nie bardzo mi się to widzi
  9. Pisałem z nim i dogadałem się co i jak. Powiedział że ma dużo roboty i będę musiał poczekać. Napisałe do niego parę dni temu czy mogę zaraz po sylwestrze wysłać już graty do obszycia i nie dostałem żadnej odpowiedzi. No ja się prosił nie będę
  10. Ta kierownica nie jest zła. Tą obyszję tylko Raga już nawet na fejsie nie odpisuje
  11. To może być z jakieś A8 bądź A6. Taki znaczek mam:
  12. Dokładnie tak, i jest bardziej jaśniejsza bo moja jest cała czarna. Co wy za bzdury opowiadacie:facepalm: Jakie masz logo na kierownicy? Emblemat S-line. zmyj te litry PLAKa i będzie jak bozia przykazuje:wink: To stare zdjęcia z allegro
  13. Dokładnie tak, i jest bardziej jaśniejsza bo moja jest cała czarna.
  14. RSy 18tki leżą od października i czekają na sezon ---------- Post dopisany at 01:58 ---------- Poprzedni post napisany at 01:16 ---------- Panowie jeszcze pytanko. Czy obszywać tą kierownicę czy lepiej S4 wsadzić? Aktualnie kierownica wygląda o wiele gorzej
  15. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wie ktoś coś? Kumpel mi napisał "Jestem w Zakopanym i po całej nocy stania odpaliłem auto, na fisie po chwili wyskoczyła żółta kontrolka oleju z napisem SENSOR, wczoraj jeździłem i nic się nie działo. Stan oleju jest, co może być powodem" Ktoś wie?
  16. A już myślałem że będziesz miał rywala na kreskę A avant niczego sobie
  17. to mój brat:wink: Chyba że tak
  18. A ja dzisiaj przyczaiłem kolegę z forum na Lublinieckich blachach. Czarny avant B5 z chromowanymi relingami i hakiem. Na klapie znaczek 2.4 i blachy 08WA, kojarzy ktoś?
  19. Kolejny zboczeniec od RS6:decayed::banan: bardzo chętnie bym włożył te felgi do A5, tylko nie wiem jak by to wyglądało ale to prawda Andrzeju, jako jedni z niewielu jesteśmy zboczeni na punkcie tych felg Miał bym dla ciebie na sprzedaż białe prosiaki 19 poka, poka Jeździły sezon w tym beetlu i leżą od roku
  20. Kolejny zboczeniec od RS6:decayed::banan: bardzo chętnie bym włożył te felgi do A5, tylko nie wiem jak by to wyglądało ale to prawda Andrzeju, jako jedni z niewielu jesteśmy zboczeni na punkcie tych felg Miał bym dla ciebie na sprzedaż białe prosiaki 19
  21. Tak. Śmiga wszystko
  22. już od dawna o tym myślę Chcę a3 z silnikiem ASZ i pomodzić z mocą A tam można dość dużo wyciągnąć niedużym nakładem:whistling: A3 Proszę cię. Tobie terapia wstrząsowa by się przydała
  23. Ale chrom będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.