Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Odradzam Tomiego. Harry zdecydowanie bądź Johnny
  2. Jak swap idzie?
  3. Prace trwają. Aktualnie jestem na etapie kładzenia na nowo wiązki audio. Po czym montaż 2DIN i kratek. Poprzednik dużo kombinował. Przy każdych drzwiach ucięte kable od głośników. Pełno jakiś przewodów bez końca. Na 2 zdjęciu widać taki czerwony kabel z lewej strony, ucięty w pół i zaklejony. Po co to wszystko
  4. Ogólnie sirio swoją ceną trochę odrzucają bo są tanie, a tak naprawdę sprzęt rewelacja i dawno miażdży presidenta
  5. Czy ktoś ze śląska jest wstanie ogarnąć mi zmianę licznika z przedliftowego fis, na poliftowy fis? Kaju mi pomoże tylko mam daleko, jeżeli by ktoś był z okolic niech da znać a w ostateczności odwiedzam Ostrów Wielkopolski
  6. Super laptop. Kolega kupił jakiś miesiąc temu i śmiga aż miło
  7. Kolego może byś tak powiedział pod jakie radio. Ale sirio AS 100 robi robotę
  8. Wiesz ile za 2 mandaty można fajnych rzeczy do auta kupić? Owszem ale mam prawko w kieszeni
  9. Liczniki po lifcie mają białe podświetlenie. Jeżeli chcesz mieć pełny fis to jednak nie taka tania rzecz. Średnio do benzyny w wersji UK da się wyrwać za 300-400 zł. Do tego cały dzień żeby go zamontować Ten licznik co podałeś to przedlift z czerwonym podświetleniem.
  10. Najgorsze to te punkty. Bo mandat zapłacisz i masz spokój. 2 razy za szybko i po prawku, to naprawdę boli
  11. Wydaje mi się że na cb jest to opanowane. Ludzie mówię gdzie i kiedy. Nie miałem ostatnio okazji robić jakiś tras, ale za tydzień jadę głęboko w Śląsk to może natrafię na chłopaków
  12. Ja jeszcze za prędkość nie dostałem mandatu (w Polsce) :decayed:
  13. Panowie mam problem. Podłączyłem climatronic ale nie podświetla się. Kolega coś mi kiedyś wspominał że trzeba pociągnąć plus do jakieś kostki. Może mi ktoś to przybliżyć? Z góry dziękuję
  14. Dla nie wtajemniczonych moją jednostką sterującą jest radio symphony II
  15. Witam panowie. Zamierzam doposażyć moją B5 w sprzęt grający. Przez to że nie jestem zwolennikiem skrzyń, tub w bagażniku chcę tylko uzyskać dobre brzmienie na głośnikach w drzwiach. Dużo podróżuję i nie mogę sobie pozwolić na zmniejszenie powierzchni bagażnika. Mam na oku taki zestaw: Głośniki przód i tył ALPINE ALPINE SPG-17CS 165mm 280W max KOMPONENT gwar24m! (2833394039) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Oraz do tego wzmacniacz HIFONICS TITAN TXi6400 o parametrach http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/28/37/91/31/2837913130_2 I teraz takie pytanie czy to starczy? Chcę aby był także bass aby było słychać tą muzykę a nie. Taki zestaw to grubo ponad 1000 zł dlatego chciałbym porady. Co ewentualnie w tych pieniądzach wsadzić itd.
  16. Jestem jestem, mogę pograć jak coś to piszcie
  17. Czy w drzwiach tylnych jest możliwość takiego zabiegu?
  18. Haha a pisałeś, że sąsiad na herbatę wpada To była herbata z prądem :decayed:
  19. Musiałem flaszkę wypić z sąsiadem. Dzisiaj damy czadu
  20. Ja bym kupił President Harry/Jonny II ASC i antena sirio ml 145
  21. Ja mam między siedzeniami i jest spoko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.