Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Karol :polew: Miałeś nie pić Wiem wieeem....... Nie pteyaj, szwagier to taki chop, że z nim trzeba..... Razem nawzajem się wykańczamy ale dziisaj jeszcze raz panowie przy 3 Jacku... ZDRÓWECZKO Jak literki się dublują to widzę że dobrego szfagra masz Twoje zdrówko Kałrol ---------- Post dopisany 28-11-2012 at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2012 at 02:01 ---------- Przyszedł czas na rezanie środka. Mianowicie 2DIN z radiem Symphony 2, podświetlane kratki nawiewów oraz licznik poliftowy FIS biały. Do tego wszystkiego czeka mnie wymiana całej instalacji audi. Stara instalacja się spaliła bez większych szkód. Czeka mnie sporo pracy i nerwów, muszę całą wykładzinę rwać żeby pociągnąć kable. Do tego całą nową instalację pod głośniki i ori tubę. Kolejnym krokiem jest wygłuszenie drzwi, bo jak na razie przy większych prędkościach jest tornado w aucie. Po skończonych pracach obszycie kierownicy i pakiet LED. A tutaj wstępne foto prac, jednym słowem yebana w hui
  2. Ogólnie antenka bardzo miła. Sam używałem i byłem super zadowolony
  3. Bo tak jest. Nie którym nie przeszkadzają szumy bo są mało wymagający.
  4. Sam miałem midlanda i osobiście nie polecam.
  5. Karol :polew: Miałeś nie pić
  6. Rozmawialiśmy o tym jakieś 1-2 miesiące temu jak byłem w de jeszcze. Bo tam mi to się stało pierwszy raz. Ale dziękuję za pomoc
  7. Brać nowego ori? Czy jakąś używkę? Zaraz to zamówię i będę miał z głowy
  8. Silnik zagrzany tylko wskazówka coś szwankuje i raz działa i raz nie działa. czujnik wody masz yebniety Ile takie coś kosztuje i jak z wymianą?
  9. To już wolę do Minibaru jechać Sysek ostatnio miał trochę białego w schowku
  10. Wszystko będzie Lubliniec zaprasza A dobry macie towar? To Tomasza pytaj o takie sprawy
  11. Lubliniec zaprasza
  12. Silnik zagrzany tylko wskazówka coś szwankuje i raz działa i raz nie działa.
  13. Aktualnie nie mam nic i chciałem coś wypełnić ---------- Post dopisany 26-11-2012 at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany 19-11-2012 at 09:57 ---------- Dzisiaj nagrałem filmik z przyśpieszeniem. Mierzone od 30-150km/h. Jak na serię to nie ma źle
  14. Jaki midland i jaka antena
  15. I później ludzie kupują jakieś najtańsze i się męczą.. Kolega pytał GDZIE można kupić a nie jaki zestaw. Wybacz
  16. Ja myślałem że na biało pomalowałeś
  17. Za 250 zł to kolego jak pisałem dozbieraj i kup porządne niż jakiś szumofon
  18. I później ludzie kupują jakieś najtańsze i się męczą. Z mojej strony mogę ci polecić parę zestawów. 1. - Yosana 120 + Sirio AS 100 2. - Uniden 520XD + Sirio Omega 27/Sirio Turbo 1000, Sirio ML-145 - wszystko na magnes 12cm od Sirio 3. - Intek HR 5500 + Anteny jak wyżej z sirio. [TABLE=width: 100%] [TD=align: left][/TD] [TD=align: right][/TD] [/TABLE] 4. - President Walker + sirio TURBO 2000 albo sirio MAG 145 PL [TABLE=width: 100%] [TD=align: left][/TD] [TD=align: right][/TD] [/TABLE] 5. - President Harry/Jonny II ASC + Antena Sirio Ml 145 albo sirio TURBO 2000 Wiadomo, za 100 zł nie kupisz dobrego zestawu. Lepiej dozbierać i poczekać. Wybrałem ci parę zestawów w których ja bym wybierał. Anteny wg wyboru o różnych długościach.
  19. Spoko Ale dopiero co wydalem kaske na zakup i nie zmierzam.....a te radyjko mi polecano To się będziesz użerał Czas pokarze nie jest to tak czeste bym sie zaraz zalamal i stoje przy swoim ze radyjko nowe troszke kosztowalo i nie wierze ze jest lipne aczkolwiek bede sie staral jak kolega mi poradzil jeszcze raz ulozyc kable od wzmaka itd. Powtarzam to nie jest przypadlosc iz jak wlacze muyke odrazu szumi lecz sporadycznie . Moje pierwsze radio to był midland alan 199 A, tragedia normalnie, widziałem tira z naprzeciwka mówiłem do niego a jak odpowiadał mi to i tak szumiało
  20. Spoko Ale dopiero co wydalem kaske na zakup i nie zmierzam.....a te radyjko mi polecano To się będziesz użerał
  21. Lukas4334 nie mówię ci na złość a chcę pomóc Radio nie najlepsze, jak chcesz w takim przedziale cenowym to kup radio yosan i będziesz na pewno zadowolony
  22. 0.01 WHEEL / 3SDM
  23. Nie wiem czemu ale nie widzi mi się ta felga. Gusty i guściki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.