Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Kiepskie radio to jedyny powód, tzw. szumołap. Miałem podobnie przy włączonej muzyce czy jak spryskiwacze włączałem to bzyczało. Zmień radyjko to będzie po problemie
  2. Już sprzedałem tą antenkę bo nie robię już tyle tras i przerzuciłem się na magnes, sirio ml 145 i powiem że działa bardzo ładnie
  3. Ja miałem taki uchwyt UCHWYT RELINGOWY CZARNY do anteny CB JAKOŚĆ Łódź (2793703057) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Tylko go przerobiłem. 1. - Najpierw odkręciłem tą śrubę. 2. - Po odkręcenie wyrzuciłem ten kawałek metalu. 3. - Tam gdzie odkręcałem śrubę pod numerem 1 trzeba było powiększyć dziurę na kabel pod antenę.
  4. Ja miałem sirio turbo 2000 do relingu zamontowane. Na allegro masz takie uchwyty
  5. Haha Tomasz weź bo normalnie ramki wyciągnę :decayed:Co ci sie znowu nie podoba? Wszystko się podoba kierowniku Adamie
  6. Haha Tomasz weź bo normalnie ramki wyciągnę
  7. a kim Ty jesteś że tak zapytam? bo nie kojarzę z spotów To jest bolek Nowa twarz wcześniej nie jeździłem na spoty moze teraz zacznę
  8. a kim Ty jesteś że tak zapytam? bo nie kojarzę z spotów To jest bolek
  9. To ty naklej na swój 1.0 :decayed:
  10. zostaw gołe dupsko ! Albo 1.6
  11. Zastanawiałem się nad emblematem na klapę. Kupować czy zostawić pusto? Emblemat Audi 1.8T - Oryginalny 8L0853743H2ZZ (2745807608) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. HIT! ORYG ZNACZEK EMBLEMAT AUDI A3 A4 A6 1.8T NOWY (2753767014) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  12. WhyMe? odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja kupiłem 2DIN tydzień temu
  13. a dlaczego? miałem sirio ml 150 i był za długa dla mnie Długa ale spełniała swoją rolę, a ten mały kikut działa słabo patrząc na jego cenę Dostałem go za darmo A co do Unidena, to masz racę, mój ma hmm z już z 3 lata, a te nowsze się różnią od niego:wink: Bo tego nikt nie chce
  14. a dlaczego? miałem sirio ml 150 i był za długa dla mnie Długa ale spełniała swoją rolę, a ten mały kikut działa słabo patrząc na jego cenę
  15. Mój błąd nie doczytałem. Ja bym w tygodniu mógł podjechać zobaczyć bo i tak nic ciekawego nie mam do roboty.
  16. Temat navi odpuściłem. Kupiłem ori Symphony
  17. Jak laguna napisał Missouri to slaba i droga antena, sirio ,zamiata rynek
  18. Nie warto. Możesz szerzej opisać dlaczego? Niewiele mi mówi to co piszesz, mój kumpel ma i chwali ale to tylko jedna osoba ciekaw jestem jak inni użytkownicy. Wszystko zależy jakiego sprzętu poszukujesz. Jeździsz do sklepu po bułki kup tediego, jak śmigasz trasy to polecam wyższą półkę. Zaletami tego radia to że jest przejrzyste i łatwe w obsłudze. Radio porównywalne do Cobry 19 jednym słowem szumofon. Kolejną sprawą są jest wbudowany filtr ANL gdzie radio powinno pracować mniej więcej na poziomie Jonny III, czy to prawda? Sprawdź
  19. Yosan tani a dają radę
  20. ju łona fajt?! jes aj łont

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.