Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSxk1KSnyedWX8ko6z3WQUElxydmZfmP66kxe2tkFCLpEKK4FEC O ku..a:polew:. Tomek to jest forumowy jajcarz to dostał w nagrodę niemieckie jajka :decayed:
  2. to już ktoś był? Rano jak dzwonił powiedział że jak jego ojciec skończy prędzej pracę to przyjedzie dzisiaj a jak nie to jutro. Zadzwonił o 16 że przyjedzie jutro Wsadzę na szybko pipercrossa, jak usłyszy te turbo to.. :grin:
  3. Stóweczka!
  4. WhyMe? odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja bym chętnie przyjechał tylko nie wiem jak będę pracował, prawie zawsze pracuję w weekendy. 24/7 idzie hala więc dni pracy są nieogarnięte. Po za tym od 2 dni na urlopie w Polsce siedzę
  5. WhyMe? odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Kiedy to wypada ten zlot?
  6. Przyjechałem autko umyte i wycackane w miarę. No nie powiem bo raczej auto nie zadbane było, na dzień dobry poszła do wymiany turbina, stara była pęknięta w pół i luzy miała. Rozrząd sam się prosił na wymianę, do tego oleje i filtry. Kolejnym krokiem był napinacz z łańcuchem. Wpadły nowe świece a takie tam drobiazgi. Trochę wpadłem ale napalonemu na auto nie wytłumaczysz. Gość do tego oszukał mnie na ubezpieczeniu, kupiłem u niego ubezpieczenie za 150 zł, dał mi kwitek. Po miesiącu dostałem telefon z liberty direct że muszę zapłacić 119 zł za ubezpieczenie. Dzwoniłem do niego wypierał się itd. Bity i malowany z każdej strony to nawet nie mówię, jak zmieniałem lampy na polify, to stare lampy od spodu uwalone na niebiesko, czyli ktoś szybko pomalował i poskładał. Klima nie działała co się okazało, i zawieszenie wywalone. Faktycznie dał 3 wahacze co się okazało nie te były do wymiany. Wymieniłem te które były najbardziej uszkodzone i od jakiegoś czasu znowu wali. Wtopa z autem ale jakoś doprowadziłem to do stanu. Chciałem zaoszczędzić na aucie i tak wyszło że włożyłem drugie tyle co kupno. Nigdy nie kupię już auta od handlarza tym bardziej w gubinie Samo zycie , po fotach widac ze autko trafilo w dobre rece . Moj tez byl od handlarza i troche sie wsadzilo ale nie zaluje. Wiem co mam i czym sie poruszam. Nie oszukujmy sie, kupujac autko kilkunastoletnie zawsze trzeba sie liczyc z tym ze bedzie trzeba w nim grzebac i w pewnym sensie o to chodzi pzdr No dzięki kolego i również miliona kilometrów życzę. Po dzisiejszym spocie chłopaki dali do myślenia żebym zostawił audika i go zrobił. Sam nie wiem co mam dalej robić, ten tydzień trochę zawalony więc od przyszłego będziemy działać.
  7. No tak to kolego bywa. Bo są okazje to nie powiem. Liczyłem na okazję
  8. Jakie wycieraczki od poloneza? To płaskie valeo
  9. No i wiadome było, wszystko było dobrze do puki nie zatankowałem polskiej super benzin. Silnik wali znów jak oszalały i człowiek szału dostaje. Po weekendzie zobaczymy co z tym ciśnieniem oleju
  10. Ty masz TURBOOOOOOOOOOO ---------- Post dopisany 12-10-2012 at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2012 at 20:06 ---------- Pany jak by tak 30 minut wcześniej się spotkać i podyskutować za nim dojadą golfiarze? 14:30 idealnie
  11. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakoś myślałem nad końcówką produkcji. No chyba że starsze a na wypasie Na razie tak się rozglądam, muszę wrócić do PL, sprzedać B5 i wtedy się zacznie szukanie
  12. Ja bym widział jeszcze kreseczkę Dudsa z Tomaszem
  13. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wygląda nieźle na pierwszy rzut oka, ale przy xenonach powinien być zderzak ze spryskami czyli jak na moje auto było walone przodem Już raz wpadłem z aktualną B5 i niechcę popełnić tego samego błędu. Chyba że coś na mobilach wyszukać i samemu kupić
  14. Symbolicznie każdy po 1000 zł Żarty żartami ale chętnie sam pomogę mimo tego że nie znam Bartka
  15. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam kolegów B6 division :hi:Ktoś może zobaczyć dla mnie jedną aukcję i ocenić A4*1.9TDI 131KM *XENON*CHROM*ALU*BEZWYPAD PIĘKNA (2700902322) - motoAllegro
  16. Co tu jest S4 oprócz zderzaka?
  17. Do rewelacji to jeszcze daleko :whistling:Mogę ci je sprzedać
  18. Ja z Michałem przyjedziemy golfami i co nie pasuje ci to?? Adam ty nie kombinuj i przyjeżdżaj audikiem bo kreseczka sama się nie zrobi
  19. W tej cenie co ja dałem + wkład miał bym fajnego polifta Człowiek uczy się na błędach i drugi raz tego nie popełnię
  20. Przyjechałem autko umyte i wycackane w miarę. No nie powiem bo raczej auto nie zadbane było, na dzień dobry poszła do wymiany turbina, stara była pęknięta w pół i luzy miała. Rozrząd sam się prosił na wymianę, do tego oleje i filtry. Kolejnym krokiem był napinacz z łańcuchem. Wpadły nowe świece a takie tam drobiazgi. Trochę wpadłem ale napalonemu na auto nie wytłumaczysz. Gość do tego oszukał mnie na ubezpieczeniu, kupiłem u niego ubezpieczenie za 150 zł, dał mi kwitek. Po miesiącu dostałem telefon z liberty direct że muszę zapłacić 119 zł za ubezpieczenie. Dzwoniłem do niego wypierał się itd. Bity i malowany z każdej strony to nawet nie mówię, jak zmieniałem lampy na polify, to stare lampy od spodu uwalone na niebiesko, czyli ktoś szybko pomalował i poskładał. Klima nie działała co się okazało, i zawieszenie wywalone. Faktycznie dał 3 wahacze co się okazało nie te były do wymiany. Wymieniłem te które były najbardziej uszkodzone i od jakiegoś czasu znowu wali. Wtopa z autem ale jakoś doprowadziłem to do stanu. Chciałem zaoszczędzić na aucie i tak wyszło że włożyłem drugie tyle co kupno. Nigdy nie kupię już auta od handlarza tym bardziej w gubinie
  21. Ja postaram się być, tylko po co golfowcy to ja nie wiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.