Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. No to wiem co to TIP z kwasu Czyli filterek zostawię i wrzucę tipa. Podziękował serdecznie za wszelką pomoc.
  2. Przeczytałem wątek i powiem naprawdę godna uwagi Esa Graty buba
  3. Co to ten TIP? Pytam bo nie wiem a nie chcę zrobić czegoś głupiego później
  4. jeśli będzie ogarnięty Tuner zrobi to na seryjnych gratach Fmic wspomoże wywalony kat też możesz zamontować Tip i Dp ale nie koniecznie Czyli nic więcej? Jakieś wtryski albo coś? Nie znam się dlatego proszę o radę Co Ci dadzą wtryski skoro turbo więcej nie dmuchnie? IC + down pipe + program i jak masz silnik w dobrym stanie to możesz się zbliżyć do 200KM Aha i nie napalaj się na 200 bo i tak nie wyjdzie, chyba że będzie hamownia z d*py Aleś ty miły Czyli zrobię FMIC ogarnę wydech i jadę zobaczyć ile wydmucha
  5. jeśli będzie ogarnięty Tuner zrobi to na seryjnych gratach Fmic wspomoże wywalony kat też możesz zamontować Tip i Dp ale nie koniecznie Czyli nic więcej? Jakieś wtryski albo coś? Nie znam się dlatego proszę o radę
  6. Koledzy proszę o radę do mojego AEB. Chcę wirusa wrzucić ale co najlepiej przed tym zrobić? FMIC już czeka na zamontowanie, kat wycięty. Chciał bym uzyskać 200 KM więc co bym musiał jeszcze zrobić? Proszę o pomoc
  7. Aktualnie śmigam B5 1.8T AEB (seria) i przymierzam się do podniesienia mocy. Chciałbym wyciągnąć coś koło 200 KM wiadomo samym programem to lipa dlatego chciałbym się dowiedzieć co bym musiał jeszcze zrobić. Leży mi FMIC który czeka na zamontowanie ale co jeszcze by było potrzebne? Jak ktoś zna się w temacie to proszę o radę. Kolejna sprawa to gdzie zrobić program. Mam na oku 4 serwisy. Mianowicie Ecu Project, Dyno Soft, Best Performance i Digitun. Co byście polecili? Chyba że gdzieś indziej. Czekam na propozycję
  8. Weź podłącz i nastrój i sam zobaczysz jak będzie zbierać. Ale mogę ci polecić Sirio AS 100, sirio omega 27 ewentualnie president florida
  9. Bierz II o niebo lepsza
  10. Też to chciałem założyć Teraz na spota podjadą 3 B5 z takimi samymi felgami
  11. A tak na poważnie pochwal się co kupiłeś
  12. Jak duds nie chce pokazać to ja wam pokażę
  13. Tobie lepiej nie, bo Ty to podobno kiedyś na komarku w beczce śmierci jeździłeś Dokładnie lepiej jak tylko ja je dostane. To może Cię któraś w końcu rozprawiczy pod remizą Padłem :polew:
  14. Ej ej PUMA miałeś nie gadać o szczurze Niestety ździchu (szczur) chyba skończył swój żywot bo coś jebie w kuchni Nie chodzi także o to że kasę rozpierdzialam a nie wkładam w auto, nie wiem jak wy, ale ja każdego grosza nie wkładam w samochód, będąc tutaj wszystko mam ograniczone. Na razie będę jeździł a za 3 tygodnie jak wrócę do PL zostawię auto u mechanika i się okażę. Nie chce nic gadać bo każdy ma prawo sprzedać auto i nikt nie powinien mu narzucać co ma robić
  15. Pucuś spokojnie Przyjadę do PL od razu odstawię do dobrego mechanika i zobaczymy co jest grane. Pod komputer jak podpinałem żadnych błędów nie wykazywało. Też coś właśnie czytałem że to wina ciśnienia oleju może być. Przy okazji wymienię olej na motula. I tak na pewno do października będę jeździł a co dalej to czas pokażę. Tymczasem dziwki, konserwy i muzyka bez przerwy. Ahoj
  16. No ta, ale miasto + trochę szalenia to jak woda leci W trasie jestem zadowolony nawet. Czytałem co do mojego stukania w silniku to wychodziło by na hydropopychacze. Możliwe czy raczej nie? Ewentualny koszt wymiany itd. Jak się tanio uda to zrobić, to wrzucam gaz i koła i zostaje auto.
  17. 800 km mam do Polski. Za 400 zł w jedną stronę bez problemu. Ostatnio jak jechałem to zatankowałem 465 zł i jak przyjechałem na miejsce to komputer pokazywał na 150 km paliwa czyli nie ma źle.
  18. No ale powiedźcie sami że to nie ma sensu. Przejazd tam i spowrotem to około 800 zł. Zjeżdżając 2 razy w miesiącu bym ocipiał. A tak koszta się zmniejszą, po za tym mam ochotnika który chce dorzucić do auta A z czasem będą pieniądze na wyciągnięcie caddyka z szopy
  19. doprowadz auto do ładu to tez bedziesz miał uśmiechniętą gębę Czas pokażę czy zostanę w DE na dłużej. Jak tak to kupuję jakiegoś ropniaka to audi do żyda.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.