Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. moze romatyczne z twoja stara.... ale raczej po tym jak Ciebie widze to nie dałbym rady:thumbdown: Ciesz się że twoja żyje i ma się dobrze z synem przydupem
  2. Medżik szanuj kolegów bo za niedługo zostaną Ci tylko romantyczne noce z tymkiem w nowej altance
  3. Jedźcie to ECUproject. Kawałek dalej jest a będziecie na pewno zadowoleni
  4. Brilliant Female Driver Vs Parking Boot - YouTube
  5. Bez kierownictwa co to za spot
  6. Nie mam czasu żeby z allegro brać. W niedzielę wyjeżdżam więc by pewno nie doszedł olej.
  7. Warto robić tego spota? Puma ma ważny wyjazd i nieszczelność to jest zrozumiałe
  8. Syntetyk Mobil1 5w50 Dziękuje ---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ---------- Ps. A co powiecie na olej Motul x-cess 5W40? ja polecam w 100% Motula jeżdże już dłuższy czas i wg mnie jest lepszy od mobila a od castrola to już wogóle To wlejemy motula, dzięki kolego
  9. Syntetyk Mobil1 5w50 Dziękuje ---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ---------- Ps. A co powiecie na olej Motul x-cess 5W40?
  10. Koledzy chcę zmienić u siebie olej, i oto moje pytanie jakiego najlepiej wlać do mojego aeb? Ktoś mi powiedział że pół syntetyk a w innym sklepie mineralny. Proszę o pomoc
  11. a w czewie na spocie byłes kiedys? jedynie Patryk i Tomasz sie pojawiaja:wink: Ostatnio nikt mnie nie poinformował, a chętnie bym wpadł
  12. Chłopaki wpadacie do nas w piątek o 19:00?
  13. 1 kolega z B7 wpadnie i postara się niebieską B6 zabrać. Do 2 kolegi z B7 z Kochcic będę pisał, może być ciekawie
  14. Powiem ci dzisiaj się tak przypatrzyłem to z tyłu audi ładnie leży
  15. A ty puma co się lansujesz po mieście?
  16. Mnie to jest egal. Ważne żeby zabawa była Proponuje na wstecznym
  17. Ja, ja, ja Za to z tobą bym chętnie poleciał a Ty myślisz czemu adam chce żebyś najpierw jechał z michałem:decayed:, (chce sprawdzić czy ma jakieś szanse z Tobą, zawsze może wtedy powiedzieć że mu coś nie bangla i nie jedzie:polew:) Cwaniaczek
  18. Ja, ja, ja Za to z tobą bym chętnie poleciał
  19. Chciałbym Cię widzieć na tym rowerze No co? Rowerki spalinowe są

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.