Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Zamilcz :decayed:
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Nie ma czego zazdrościć :decayed:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Miałem kupione tylko matka do pieca wrzuciła bo nie wiedziała co to jest Próbowałem i ni hui ja się da je wrzucić. Już środkowa się trzyma na opaskach bo też ciężko jej było wejść Połowa foruma wrzuciła końcówki wydechu, a Ty miałeś problemy. Z kratkami pewnie też się zbytnio nie postarałeś Końcówki już wracają do mnie :decayed:
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Super
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Miałem kupione tylko matka do pieca wrzuciła bo nie wiedziała co to jest Próbowałem i ni hui ja się da je wrzucić. Już środkowa się trzyma na opaskach bo też ciężko jej było wejść
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Chciałem wypełnić coś tą szybę bo ponuro jest
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Gruba Ameryka się szykuje. Czekamy na dalsze mody
-
[A4 B5 1.8T] Pedał hamulca wchodzi za gleboko
Nic nie robiłem. Tylko klocki zmieniałem i wszystko wyglądało na okej.
-
[A4 B5 1.8T] Pedał hamulca wchodzi za gleboko
Mam tak samo cały czas
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:decayed: ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ---------- Kolejny mod wpadł wczoraj, a mianowicie białe zegarki ---------- Post dopisany 14-11-2012 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2012 at 12:55 ---------- FMIC ukończony. Co prawda ciężko było go upchać ale jakoś dało radę. Jedyny problem to że boczne kratki nie wejdą. Do tego wpadły białe migacze i podświetlanie tylnej tablicy diodami SMD. A po weekendzie rezam środek Z podziękowaniami dla FMIC.pl
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
:nabijasie:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
S4:naughty: gazeta i szpachla.. swoją drogą Przemek ma same rarytasy w tym aucie gratki dyplomu :hi:zasłużony Jakaś gazeta dokładnie? Dziennik czy coś?
-
Navigation
Szukałem już kiedyś i nie widziałem. Do porządku muszę poszukać
-
Navigation
Witam panowie. Poszukuję od dłuższego czasu navi do mojej B5. Ciężko dostać dedykowaną pod B5 dlatego chciałem się dowiedzieć jak jest z innymi navi. Aktualnie mam na oku 2 navki. Pierwsza z A6 C5 a druga z A4 B6. A6: A4: Teraz takie pytanie czy któraś z tych podejdzie bez większych zmian? Co ewentualnie trzeba zrobić żeby to wyglądało? Za wszelką pomoc bóg zapłać
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Na razie tylko program. A na sezon się zobaczy, chciałbym K04
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mała zapowiedź
-
A4 B6 LZ5F by MaxsteRR/Foty środka po czołówce...
Witaj w klubie to nie najlepsze słowa
-
Muzyka w naszych autkach
https://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=KrVC5dm5fFc
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Gdzie Ty tu żart widzisz jechałeś kiedyś za swoim autem? Takie głupie nabijanie. Wasze auta są bezwypadkowe i w bdb stanie
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Puma daj spokój i idź auto umyć
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Wrzuć na luz
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tak zapomniałem tomek że ty każdego możesz obrażać i nie widzisz w tym nic dziwnego. Ale jak ktoś tobie coś zrobi to zaraz jakieś wywody
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Żartujemy to żartujemy
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
chętnie zobaczę te 3-4 ślady na śniegu Twojego auta:decayed: Co za gość
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Robimy tego spota w grudniu?