Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. przecież już kupiłeś fele Bym zapomniał Fajne masz te felgi i chętnie bym je kupił
  2. Po co wpisywać niższą kwotę na umowie? Teraz i tak urząd skarbowy ma swoje przeliczniki i nie biorą tego pod uwagę. No to sami się załatwiliście bo gość wypłaci ci taką kwotę jaka jest na umowie i ani grosza więcej. Bo udowodnij że dałeś więcej a mniej wpisałeś na umowie to jest będziesz odpowiadał karnie za oszustwo.
  3. W momencie kupna nie mogłeś wejść do silnika. To jest wada ukryta i w tym momencie kolega musi zapłacić za szkody. Ułóż gadane i zadzwoń do niego.
  4. Uszkodzona głowica to wada ukryta. Masz prawo i obowiązek żeby sprzedający pokrył koszta naprawy.
  5. FMIC na podkładzie. Aktualnie zabawa trwa dalej, do piątku będzie skończone to wrzucę zdjęcia. Duds coś wiadomo już?
  6. Zapomniałem To mam co na zdjęciu plus 3 takie duże jeszcze. Aktualnie trwają prace
  7. Bardzo ładne tylko zdjęć nie ma żadnych
  8. Ja bym się też wybrał, szykują mi sie jakieś urodziny ale myśle, że uda mi sie to ze soba jakoś pogodzić :wink: Zapraszam
  9. Panowie takie szybkie pytanko czy w Digitun mają hamownię? Żeby zobaczyć ile tej serii zostało i po programie ile jest.
  10. To wolę do Digitunu jechać
  11. No właśnie gadałem kiedyś z nimi to powiedzieli że zrobią. Jutro będę w Czewie to podjadę zapytać
  12. To jest z Audi Śląsk impreza, ja może się wybiorę Liczę na ciebie
  13. Panowie wybiera się ktoś 2 grudnia do Katowic na 5 mikołajkowy spot?
  14. Panowie ten wasz BestPerformance warty zrobienia programu? Znają się chłopaki?
  15. Jutro ci zrobię zdjęcie po jasnemu i pokażę ci co mam ze złączek
  16. Coolara kupiłem 550x180x65 mm. We wtorek się zabieram za robienie, ale z tego jak patrzę to trochę mało miejsca tam jest. Rozbiorę to się okażę.
  17. U mnie się sama naprawiła i jak na razie jest cicho
  18. Tylko od radia czy całość? Mam całą instalację tylko nie wiem co tam będzie potrzebne. Na pewno od radia mam luzem, ale do tego chyba jeszcze było coś potrzebne co zostało w wiązce, a nie chce mi się tego wyplatać Jak coś to Ci mogę kompletną wiązkę dać, a sobie weźmiesz to co będzie potrzebne. Ale właśnie zważając na to, że ty masz tą elektrykę popierdzieloną to mimo wszystko dałbym to do elektryka, bo tak jak mówię nie jest drogi, a już coś na ten temat wie, bo poprawiał mojego Muszę wymienić kompletną wiązkę audio. Stara się spaliła pod podłączeniu jakiegoś gównianego radia . Masz jakiegoś magika co wymieni mi kompletną instalację w przyzwoitych pieniądzach? Wymieni wiązkę i 2din też ogarnie. Magik to znowu taki nie jest, ale spoko to ogarnie To jak możesz dowiedź się ile sobie życzy za taką zabawę i daj mi znać
  19. Tylko od radia czy całość? Mam całą instalację tylko nie wiem co tam będzie potrzebne. Na pewno od radia mam luzem, ale do tego chyba jeszcze było coś potrzebne co zostało w wiązce, a nie chce mi się tego wyplatać Jak coś to Ci mogę kompletną wiązkę dać, a sobie weźmiesz to co będzie potrzebne. Ale właśnie zważając na to, że ty masz tą elektrykę popierdzieloną to mimo wszystko dałbym to do elektryka, bo tak jak mówię nie jest drogi, a już coś na ten temat wie, bo poprawiał mojego Muszę wymienić kompletną wiązkę audio. Stara się spaliła pod podłączeniu jakiegoś gównianego radia . Masz jakiegoś magika co wymieni mi kompletną instalację w przyzwoitych pieniądzach?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.