Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. wywal listwy i jak są w dobrym stanie sprzedaj, może się zwróci Na tych listwach na pewno nie wyjdę Jedna już odpadła moje a4 obok nie płacz, twardym trzeba być Spoko, już mam koncepcję na nowe auto, będzie kosa:banan: No na spota przyjedziesz się pochwalić
  2. Kaju - No jestem ciekawy jak je założysz bez wyciągania tylnych szyb Magic - Najchętniej to bym wywalił te listwy, no ale drzwi malować to się nie opłaca. Trzeba coś mądrego wymyślić. Mati - Zaślepki nadal nie mają Duds -
  3. No panowie, Radimm mi ogarnął małe VT. And Faktycznie trzeba będzie obwódki szyb wrzucić aby to miało ręce i nogi. Sama myśl o wyciąganiu przy tym tylnych szyb dobija mnie
  4. Komicznie by to wyglądało
  5. O kurfa Jutro tam cisnę. Przepraszam
  6. No i chyba je pomaluje tylko. No właśnie na drzwiach kierowcy mi teraz odpadła listwa Na wiosnę ogarniemy
  7. To chyba nie warto. Pomaluj teraz 4 pary drzwi
  8. Mówisz żeby z drzwi całkowicie je wywalić? To jest opcja Tylko jak te mocowania usunąć to jest pytanie
  9. Dobra to jedno już wiem. A co z malowaniem dokładek zderzaka i ewentualnie listew na drzwiach?
  10. Opróżnione Chyba kolejne zero siedem No kurde mam taki zapas rudej po urodzinach że wiesz ---------- Post dopisany 04-02-2013 at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2013 at 17:09 ---------- Panowie mam taki plan i chciałbym zaczerpnąć waszej opinii. Żeby wrzucić progi jak robił Mrogal z omegi i pomalować je pod kolor auta razem z listwami na drzwiach i dokładkami zderzaka przód i tył. Do tego wejdzie 18tka RS6. Relingi chromowane są na aucie i do tego bym jeszcze obwódki szyb w chromie wrzucił. Z drugiej strony zastanawiałem się czy nie targać foli z szyb. Wtedy tym relingom dało by uroku. Jakieś propozycje? Ewentualnie VT
  11. Śliczna ta A5
  12. Sedan cicho tam
  13. Opróżnione
  14. Żadne w tej kasie
  15. No babeczki za***iste
  16. Widzę te wasze miny jak na spocie wysiadam z auta z niebieskimi pazurami
  17. Ładnie wyglądają te niebieskie zaciski Też tak pomaluje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.