Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
:brawo:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
wywal listwy i jak są w dobrym stanie sprzedaj, może się zwróci Na tych listwach na pewno nie wyjdę Jedna już odpadła moje a4 obok nie płacz, twardym trzeba być Spoko, już mam koncepcję na nowe auto, będzie kosa:banan: No na spota przyjedziesz się pochwalić
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Kaju - No jestem ciekawy jak je założysz bez wyciągania tylnych szyb Magic - Najchętniej to bym wywalił te listwy, no ale drzwi malować to się nie opłaca. Trzeba coś mądrego wymyślić. Mati - Zaślepki nadal nie mają Duds -
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
No panowie, Radimm mi ogarnął małe VT. And Faktycznie trzeba będzie obwódki szyb wrzucić aby to miało ręce i nogi. Sama myśl o wyciąganiu przy tym tylnych szyb dobija mnie
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Komicznie by to wyglądało
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Ładna sztuka
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
O kurfa Jutro tam cisnę. Przepraszam
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
No i chyba je pomaluje tylko. No właśnie na drzwiach kierowcy mi teraz odpadła listwa Na wiosnę ogarniemy
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
To chyba nie warto. Pomaluj teraz 4 pary drzwi
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mówisz żeby z drzwi całkowicie je wywalić? To jest opcja Tylko jak te mocowania usunąć to jest pytanie
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
- [B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Pokaż ją a nie- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dobra to jedno już wiem. A co z malowaniem dokładek zderzaka i ewentualnie listew na drzwiach?- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Chętnie- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Opróżnione Chyba kolejne zero siedem No kurde mam taki zapas rudej po urodzinach że wiesz ---------- Post dopisany 04-02-2013 at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2013 at 17:09 ---------- Panowie mam taki plan i chciałbym zaczerpnąć waszej opinii. Żeby wrzucić progi jak robił Mrogal z omegi i pomalować je pod kolor auta razem z listwami na drzwiach i dokładkami zderzaka przód i tył. Do tego wejdzie 18tka RS6. Relingi chromowane są na aucie i do tego bym jeszcze obwódki szyb w chromie wrzucił. Z drugiej strony zastanawiałem się czy nie targać foli z szyb. Wtedy tym relingom dało by uroku. Jakieś propozycje? Ewentualnie VT- A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Śliczna ta A5- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Miód, cud i orzeszki- [ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Sedan cicho tam- [ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Fajne- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Opróżnione- Jakie CB Radio i antena do Audi?
Żadne w tej kasie- e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
No babeczki za***iste- [ALL B5] Audi S4
Widzę te wasze miny jak na spocie wysiadam z auta z niebieskimi pazurami- [ALL B5] Audi S4
Ładnie wyglądają te niebieskie zaciski Też tak pomaluje- [B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Temat można zamknąć myślę - [B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !