Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Ładna ale musisz trochę popracować nad nią
  2. Źle napisałem. Filtr był uszkodzony a w antenie jeden z dwóch przewodów bym przerwany. Teraz to jest nie ważne bo wszystko działa ale na złość akumulator muszę nowy kupić
  3. Problem rozwiązany. Pojechałem dzisiaj do zaufanego serwisu cb ze swoim problemem. Zostawiłem tam radio i pojechałem do domu. Po godzinie dostałem telefon że radio już naprawione. Pojechałem po nie i okazało się że jakiś filtr w radiu był uszkodzony, został wymieniony na nowy i radio poskładane. Zamontowaliśmy na miejscu radio i znów coś nie halo. Gość wyciągnął radio i rozebrał w serwisie, co się okazało że znów filtr został uszkodzony. Więc zabrał się za antenę, rozkręcił ją i okazało się że w środku anteny jeden z dwóch przewodów został przerwany i co chwilkę się stykał z innymi co powodowało uszkadzanie filtra w radiu. Antena została naprawiona, filtr nowy został włożony po czym zamontowałem wszystko i wszystko wróciło do normy. Cały zabieg kosztował mnie 69 zł.
  4. Ładnie Piotrek
  5. Co? :shock3: Po prostu się zj***ł, czytaj teraz strzela gdzieś w piz*u w sufit Ja też gram
  6. Duds śmigasz na norecoil?
  7. Harry II ASC und Sirio ML 145. Od prawie 2 lat na Harrym śmigam i zawsze bez problemów. Na nowej antenie także brak odbioru.
  8. Tylko sęk w tym że radio było wyłączone.
  9. Do tego wszystkie wchodzę do auta i akumulator dętka Pierwszy raz mi się stało tym bardziej że wczoraj jeździłem sporo. Nie wiem czy czasem radio mi nie wpierdziela cały czas prądu. Mam jedną zapasową antenę, wezmę ją podłączę i zobaczymy czy to wina anteny. A jak będzie radio walnięte to wyrzucę je do kosza i czas na Walkera będzie
  10. Tylko nawet jak by antena była uszkodzona powinno szumieć przy zabawie ASC. Nie chcę gdybać do puki nie pojadę z tym na serwis.
  11. Tyle szpeców tutaj a jak przychodzi do czego to jakoś mało wygadany każdy Tomek przeczytaj co napisałem, jak przez mikrofon mogę nie mieć odbioru? Jak klikam gruszkę pokazuje że nadawania jest ale nikt mnie nie słyszy i ja też nikogo nie słyszę. Dzisiaj pojadę do serwisu i zobaczymy co ciekawego się dowiem.
  12. Trzeba planszę zmienić
  13. No i o to mi chodziło
  14. Wygląda na to że to k03 hybryda czyli rozwiercona część zimna i większe koło kompresji. i teraz coś specjalnie dla Ciebie: TURBOSPREZARKA K03-005 AUDI A6 C5 1.8T (3019185733) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. -to samo tylko nie uszkodzone Ja mam taką z C5 To chyba to samo? ale masz przerobioną stronę zimną bo ta to nie jest seryjna tylko po modach??? Na takiej hybrydzie pociska się spokojnie na 200+ Turbinkę mam z A6 C5 1.8 T 180 KM AJL tak zwany, dokładnie z takiego silnika i nic nie było kombinowane, spawane etc. Pasuje bez problemu więc wydaje mi się że to jest to samo co było w AEB itd.
  15. Była aktualizacja steam i mi się coś dupcy ciągle
  16. Przemek twoja w tym roku 18tkę ma
  17. Wygląda na to że to k03 hybryda czyli rozwiercona część zimna i większe koło kompresji. i teraz coś specjalnie dla Ciebie: TURBOSPREZARKA K03-005 AUDI A6 C5 1.8T (3019185733) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. -to samo tylko nie uszkodzone Ja mam taką z C5 To chyba to samo?
  18. Koledzy mam problem. Wczoraj wieczorem miałem mały wypad do Wrocławia no i jak zawsze antena na dach i jedziemy. Po jakieś chwili coś mi za cicho było. Zero jakiejkolwiek rozmowy ani szumu. Zjechałem na pobocze no i patrzę co się stało. Kilkukrotnie pytałem mobilek czy mnie słychać, niestety bez skutku. Radio nie miało wg odbioru. Wszystko poprawnie podłączone, ciekawostką jest to gdy przekręcałem pokrętło z ASC to nic nawet nie zaszumiało. Normalnie powinno zaszumieć jak z ASC przekręcałem w prawo. Jakieś pomysły co mogło się stać?
  19. No i bardzo ładnie. Czasem małe rzeczy a cieszą ---------- Post dopisany 17-02-2013 at 03:51 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2013 at 00:43 ---------- Puma przez tego maka to wczoraj wieczorem jak strzała przeleciałeś Czemu nie wchodziłeś do środka? Ze Sławkiem kawkę piłem
  20. Coś tam leży Pisz pw.
  21. Znowu Ty hehe No co? Troluje cię na 2 forach
  22. Piastę zmień na 10 śrub
  23. Fajne zdjęcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.