Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. IC brałem dedykowane z fmic.pl więc nie wiem dokładnie ile czego było, musiał byś do nich napisać to będziesz prędzej wiedzieć. A dystanse chcę do 18tek RS6, chociaż mam ładne koła które w tygodniu będę przymierzał, mogę powiedzieć tylko że to są 19tki A ja wiem więcej co to jest i powiem Ci, że jeden i drugi wzór oklepany i zostałbym raczej przy RSach, kolor tamtych 19tek za h*ja do niczego Ci nie podejdzie, musiałbyś je siknąć w srebro, żeby to miało ręce i nogi Muszę małe vt ogarnąć ---------- Post dopisany 05-03-2013 at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2013 at 20:47 ---------- No więc tak. Dzisiaj byłem mierzyć koła które mam na oku na ten sezon, RSy którymi się nie nacieszyłem pójdą na sprzedaż a wejdą oto takie cuda jak niżej. Przód 8,5 J Opona 225/35/19 Tył 10 J Opona 255/35/19 I teraz problem jaki jest. Opona z tyłu jest za szeroka, sporo wystaje i do tego obciera o sprężynę z gwintu. Dlatego muszę coś mądrego wymyślić aby było dobrze. Mam 2 pomysły. Pierwszy to zmiana opon tylnych na 235 bo takie mam akurat, czy w tym momencie przestanie obcierać? A druga to, jak gwint trochę podciągnę na dół to wtedy sprężyna na nim pójdzie do góry i czy jest szansa aby się minął z oponą? W sensie że sprężyna będzie wyżej jak opona. Co panowie polecacie w takiej sytuacji? Do jutra muszę coś wymyślić także proszę o pomoc
  2. musiales nie podlaczyc cisnienia oleju do licznika. od poziomu oleju na duzym fisie nie zapala sie symbol oleju Jak odłączę z kostki pin z ciśnieniem oleju to zniknie błąd? nie zniknie bo nie masz wogole podlaczonego tego kabla albo jest w innym miejscu niz powinien. Czyli co mam zrobić? Tak po prostu zawsze będę miał ten błąd?
  3. Kodowanie mi kaju robił więc nie wiem jakie mam. Ale wracam do pytania jak odłączę pin odpowiadający za olej to w tym momencie zniknie na fisie błąd?
  4. musiales nie podlaczyc cisnienia oleju do licznika. od poziomu oleju na duzym fisie nie zapala sie symbol oleju Jak odłączę z kostki pin z ciśnieniem oleju to zniknie błąd?
  5. Czyli jakie opcje jeszcze zostają?
  6. Ktoś pomoże? http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/licznik-kontrolka-oleju-sensor-263972/
  7. Dla mnie i tak wygląda super bez tego 2DINu
  8. Niby nie wykonalne.
  9. Opiszę swój problem. Wymieniałem licznik w swojej A4 na poliftowy z pełnym fisem. Wcześniej miałem też pełny fis tylko przedliftowy. Po zmianie licznika borykam się ciągle z problemem oleju który ciągle widnieje na fisie i nie mam możliwości korzystania z fisu. W momencie gdy odpalę auto mam możliwość sprawdzenia fisu, ale po przejechaniu 5m jest 3 razy głośne piknięcie i ciągle kontrolka miga. Tak za każdym razem. Szukałem już wszędzie ale nic ciekawego nie znalazłem. Mam taki opis ale jeszcze nie zdążyłem go przetestować. AUDI A4 - Instrukcja kasowania inspekcji serwisowych - Instrukcja.pl Tak jest po odpaleniu auta: Po przejechaniu 5m jest piknięcie i lampa Aladyna zajmuje cały fis Zdjęcia wygrzebane z internetu, tylko poglądowe. Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc to będę bardzo wdzięczny
  10. IC brałem dedykowane z fmic.pl więc nie wiem dokładnie ile czego było, musiał byś do nich napisać to będziesz prędzej wiedzieć. A dystanse chcę do 18tek RS6, chociaż mam ładne koła które w tygodniu będę przymierzał, mogę powiedzieć tylko że to są 19tki
  11. Tak żeby wykorzystać dobrze moc. Te wtryski wrzucę, ogarnę jeszcze DP i wydech i program zrobię i to mi starczy ---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ---------- Czyli wtryski z S4 będą dobre?
  12. Już przelałem
  13. WhyMe? odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Panowie macie jakieś kontakty na pośredników? Praca mi się skończyła i teraz w Polsce siedzę. Próbowałem i do BMW ale teraz ciężko jest, do Audi mogę wrócić ale dopiero w okolicach czerwca. Jak by ktoś miał możliwości to proszę o kontakt
  14. No i tak zrobię. Poczekam jeszcze do programu i później coś będę myślał. Jakie wtryski polecacie?
  15. Zjedź snickersa bo gwiazdorzysz Trochę sobie to wyolbrzymiłeś za bardzo. Nie mam zamiaru żadnych babci straszyć jak to wcześnie pisałem, ale lepiej przeczytać 2 zdania nie czytając reszty i walnąć posta Miałem już pipera ale za tym idzie tip co idą za tym koszta. Chciałem coś ze smakiem zrobić a nie wieś
  16. FMIC już jest a wtryski i program szykuje się niedługo
  17. Tylko jak stożek to idzie tip za tym. Czyli koszt 600 zł. A doładowania niestety nie wiem
  18. Ja nie chcę jakiegoś głośnego psssst na całe miasto, tylko coś wpadające w ucho delikatnie i ze smakiem Taki był pipercross
  19. Czy Forge daje z siebie jakiś dźwięk etc?
  20. Czym to się różni od bova? Zielony jestem
  21. Będę miał to na uwadze Ale bova z forge?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.