Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
IC brałem dedykowane z fmic.pl więc nie wiem dokładnie ile czego było, musiał byś do nich napisać to będziesz prędzej wiedzieć. A dystanse chcę do 18tek RS6, chociaż mam ładne koła które w tygodniu będę przymierzał, mogę powiedzieć tylko że to są 19tki A ja wiem więcej co to jest i powiem Ci, że jeden i drugi wzór oklepany i zostałbym raczej przy RSach, kolor tamtych 19tek za h*ja do niczego Ci nie podejdzie, musiałbyś je siknąć w srebro, żeby to miało ręce i nogi Muszę małe vt ogarnąć ---------- Post dopisany 05-03-2013 at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2013 at 20:47 ---------- No więc tak. Dzisiaj byłem mierzyć koła które mam na oku na ten sezon, RSy którymi się nie nacieszyłem pójdą na sprzedaż a wejdą oto takie cuda jak niżej. Przód 8,5 J Opona 225/35/19 Tył 10 J Opona 255/35/19 I teraz problem jaki jest. Opona z tyłu jest za szeroka, sporo wystaje i do tego obciera o sprężynę z gwintu. Dlatego muszę coś mądrego wymyślić aby było dobrze. Mam 2 pomysły. Pierwszy to zmiana opon tylnych na 235 bo takie mam akurat, czy w tym momencie przestanie obcierać? A druga to, jak gwint trochę podciągnę na dół to wtedy sprężyna na nim pójdzie do góry i czy jest szansa aby się minął z oponą? W sensie że sprężyna będzie wyżej jak opona. Co panowie polecacie w takiej sytuacji? Do jutra muszę coś wymyślić także proszę o pomoc
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
musiales nie podlaczyc cisnienia oleju do licznika. od poziomu oleju na duzym fisie nie zapala sie symbol oleju Jak odłączę z kostki pin z ciśnieniem oleju to zniknie błąd? nie zniknie bo nie masz wogole podlaczonego tego kabla albo jest w innym miejscu niz powinien. Czyli co mam zrobić? Tak po prostu zawsze będę miał ten błąd?
-
Licznik - kontrolka oleju sensor
Kodowanie mi kaju robił więc nie wiem jakie mam. Ale wracam do pytania jak odłączę pin odpowiadający za olej to w tym momencie zniknie na fisie błąd?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
musiales nie podlaczyc cisnienia oleju do licznika. od poziomu oleju na duzym fisie nie zapala sie symbol oleju Jak odłączę z kostki pin z ciśnieniem oleju to zniknie błąd?
-
Licznik - kontrolka oleju sensor
Czyli jakie opcje jeszcze zostają?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ktoś pomoże? http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/licznik-kontrolka-oleju-sensor-263972/
-
[ALL B5] Audi S4
Dla mnie i tak wygląda super bez tego 2DINu
-
Licznik - kontrolka oleju sensor
Niby nie wykonalne.
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Ładnie tu
-
Licznik - kontrolka oleju sensor
Opiszę swój problem. Wymieniałem licznik w swojej A4 na poliftowy z pełnym fisem. Wcześniej miałem też pełny fis tylko przedliftowy. Po zmianie licznika borykam się ciągle z problemem oleju który ciągle widnieje na fisie i nie mam możliwości korzystania z fisu. W momencie gdy odpalę auto mam możliwość sprawdzenia fisu, ale po przejechaniu 5m jest 3 razy głośne piknięcie i ciągle kontrolka miga. Tak za każdym razem. Szukałem już wszędzie ale nic ciekawego nie znalazłem. Mam taki opis ale jeszcze nie zdążyłem go przetestować. AUDI A4 - Instrukcja kasowania inspekcji serwisowych - Instrukcja.pl Tak jest po odpaleniu auta: Po przejechaniu 5m jest piknięcie i lampa Aladyna zajmuje cały fis Zdjęcia wygrzebane z internetu, tylko poglądowe. Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc to będę bardzo wdzięczny
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
IC brałem dedykowane z fmic.pl więc nie wiem dokładnie ile czego było, musiał byś do nich napisać to będziesz prędzej wiedzieć. A dystanse chcę do 18tek RS6, chociaż mam ładne koła które w tygodniu będę przymierzał, mogę powiedzieć tylko że to są 19tki
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tak żeby wykorzystać dobrze moc. Te wtryski wrzucę, ogarnę jeszcze DP i wydech i program zrobię i to mi starczy ---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ---------- Czyli wtryski z S4 będą dobre?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
jest
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Już przelałem
-
A4-KLUB.GERMANY
Panowie macie jakieś kontakty na pośredników? Praca mi się skończyła i teraz w Polsce siedzę. Próbowałem i do BMW ale teraz ciężko jest, do Audi mogę wrócić ale dopiero w okolicach czerwca. Jak by ktoś miał możliwości to proszę o kontakt
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No i tak zrobię. Poczekam jeszcze do programu i później coś będę myślał. Jakie wtryski polecacie?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zjedź snickersa bo gwiazdorzysz Trochę sobie to wyolbrzymiłeś za bardzo. Nie mam zamiaru żadnych babci straszyć jak to wcześnie pisałem, ale lepiej przeczytać 2 zdania nie czytając reszty i walnąć posta Miałem już pipera ale za tym idzie tip co idą za tym koszta. Chciałem coś ze smakiem zrobić a nie wieś
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piertolisz
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Józek ona jest piękna
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
FMIC już jest a wtryski i program szykuje się niedługo
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tylko jak stożek to idzie tip za tym. Czyli koszt 600 zł. A doładowania niestety nie wiem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja nie chcę jakiegoś głośnego psssst na całe miasto, tylko coś wpadające w ucho delikatnie i ze smakiem Taki był pipercross
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czy Forge daje z siebie jakiś dźwięk etc?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czym to się różni od bova? Zielony jestem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Będę miał to na uwadze Ale bova z forge?