Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Bo jak opuścisz auto to błotnik położy się na oponie:wink: Musisz zminimalizować skok amora odbojami, a może nawet pokombinować z kątami pochylenia kół (negatyw), moim zdaniem będzie ciężko, 10J to już nie mało:whistling: Tak czy inaczej jeśli się uda spasować to będzie tarmosiło cycka to auto Trzeba dodać że musi spasować zderzak, poprawić FMIC, urwaną dokładkę zamocować porządnie, wymienić błotnik, poprawić lampy wtedy jako tako będzie wyglądało. Moim zdaniem robisz wszystko na odwrót. Jestem ciekawy co z tego co napisałem zrobisz. Nie odbierz tego nie odpowiednio:decayed: Daje sobie rękę uciąć , że w 90% fur na forum coś jest nie tak i każdemu można coś wytknąć . A tu plastyk się ułamie, a tu zderzak po rozrządnie źle spasowany, a jak czasu nie ma to jak to zrobić? Tymbardziej, że jest zima i nikomu się nic nie chce, na szczęście wiosna już powoli idzie, wtedy można się brać za poprawki. A to co wymieniłeś to w większości pierdółki do ogarnięcia w jeden wolny ciepły weekand . Zobaczymy na wiosnę jak będzie:wink: E cwaniak u Ciebie też grube mody a silnik kaput:bag: :polew::polew:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Negatyw odpada. Teraz jest prześwit na kartę z bankomatu między felgą a gwintem
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Bo jak opuścisz auto to błotnik położy się na oponie:wink: Musisz zminimalizować skok amora odbojami, a może nawet pokombinować z kątami pochylenia kół (negatyw), moim zdaniem będzie ciężko, 10J to już nie mało:whistling: Tak czy inaczej jeśli się uda spasować to będzie tarmosiło cycka to auto Trzeba dodać że musi spasować zderzak, poprawić FMIC, urwaną dokładkę zamocować porządnie, wymienić błotnik, poprawić lampy wtedy jako tako będzie wyglądało. Moim zdaniem robisz wszystko na odwrót. Jestem ciekawy co z tego co napisałem zrobisz. Nie odbierz tego nie odpowiednio:decayed: Daje sobie rękę uciąć , że w 90% fur na forum coś jest nie tak i każdemu można coś wytknąć . A tu plastyk się ułamie, a tu zderzak po rozrządnie źle spasowany, a jak czasu nie ma to jak to zrobić? Tymbardziej, że jest zima i nikomu się nic nie chce, na szczęście wiosna już powoli idzie, wtedy można się brać za poprawki. A to co wymieniłeś to w większości pierdółki do ogarnięcia w jeden wolny ciepły weekand . +1 dla ciebie Marcin Puma ja wiem że ty jesteś koneserem krytykowania i wypatrywania aby tylko komuś dogryźć. Zauważyłem to od dawna że ty po prostu nie lubisz jak ktoś robi coś tak jak ty albo nawet lepiej od ciebie. Nie jesteś pępkiem świata i patrz też na innych, bo wszystko nie kręci wokół twojej osoby. Jesteś tak idealnym przykładem że z powodu krytyki innych osób usunąłeś temat na forum. Teraz może Tomek, Sysiek wyprzeć wszystkiego aby cię chronić, bo nikt inny za tobą nie stanie. Ja mimo to biorę wszystko na klatę i staram się pokazać że jednak potrafię
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Danke
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Myślałem o odbojach z golfa III. Wszystko się okaże jak przyjdzie pogoda i oficjalnie będę zakładał wszystko na auto
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dlaczego miałbym nie zejść? Sprecyzuj trochę jak możesz bo troszku zielony jestem w tym całym cyrku
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Kaju pisał 225 wygląda dobrze, bo 215 to przesada by była. A dystanse już kupiłem 10mm od Dudsowicza
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tylko się zastanawiam czy dać 10mm dystans czy dla bezpieczeństwa 13mm, będę miał pewność że na pewno nie przytrze
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
No więc.. Opony 225 na felgach. Wygląda to dobrze wręcz tłusto Założyłem na próbę tylko z dystansem zmieniającym rozstaw i tarło. Dodałem 5mm dystans i dalej tarło, dodałem drugi dystans 5mm czyli razem 10mm i nie tarło już. Czyli jest dobrze. Teraz tylko zakupię 2x dystans po 10mm i czekamy na pogodę aby założyć całość na auto i skręcić gwintem. Do tego odboje na tył aby tyłek był twardy. Parę fot 225 na 10J Jakieś sugestie uwagi?
-
Muzyka w naszych autkach
Ryje beret :kox:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
d*pa d*pa d*pa, spasuj to 10 cali a nie do żyda Wydaje mi się że wejdzie ale będzie bardzo szeroko i tłusto
-
[B5 APS] by czorny
Działaj działaj
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jutro będę zakładał opony i zaraz przymiarka będzie. Jak się nie uda upchać to felgi do żyda i jakieś ładnie 18tki kupię. Ale wydaje mi się że da radę wejść Do tego odboje z golfa kupię aby tył tak nie trząsł na wybojach
-
Moja Zielona Audica :)
Opis
-
Muzyka w naszych autkach
Sandu Ciorba - Pe cimpoi - YouTube :polew:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Już są Jutro przymiarka Opony FALKENY
-
[b5 ANA] a4 b5 lift :)
Ładna jest. Duży plus bo polift Znów silnik nie bardzo
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
No tyle to wiem ale jak bym potrzebował 5-7km zasięgu to np. 70cm styknie? Tak
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Mniejsza antena mniejszy zasięg, większa antena to zasięg większy. Zależy czego oczekujesz od radia
-
[B5 AFN] Zielony avant Ka4mila
Ładny kolor
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
400 zł za antenę to wiele za dużo. Za to prawie radio kupisz Ja bym i tak stawiał na antenę dłuższą czyli 145 cm. W twoim przypadku, gdzie dopiero rozpoczynasz przygodę z CB radiem, wybrał bym Sirio AS 100. Krótsza antena mniej śmieci zbiera i na antymiśka 100% wystarczy
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Tak średnio za harrego 500 zł trzeba dać. Do tego ML kosztuje 130 zł około. Na jedno i tak wyjdzie. Zastanów się czy chcesz w końcu 100 cm czy 145 cm
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Sirio AS 100 będzie dobra. No chyba że coś o 5 cm mniejszego Sirio Omega 27 Metrowa antena jest okej
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Radio bym celował dla ciebie jakieś w miarę proste i funkcjonalne. Harry III ASC, Jonny III ASC do tego antena Sirio AS 100 (100 cm) albo Sirio ML 145 (145 cm). Magnesówkę bym brał, nie ma prawa porysować lakieru jak będziesz odpowiednio ją ściągał z auta. ML bez problemu mieści się w bagażniku mojej B5
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Zobaczymy jak te 225 przyjdzie. Jakoś 215 mi się nie widzi 215 225