Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Bo jak opuścisz auto to błotnik położy się na oponie:wink: Musisz zminimalizować skok amora odbojami, a może nawet pokombinować z kątami pochylenia kół (negatyw), moim zdaniem będzie ciężko, 10J to już nie mało:whistling: Tak czy inaczej jeśli się uda spasować to będzie tarmosiło cycka to auto Trzeba dodać że musi spasować zderzak, poprawić FMIC, urwaną dokładkę zamocować porządnie, wymienić błotnik, poprawić lampy wtedy jako tako będzie wyglądało. Moim zdaniem robisz wszystko na odwrót. Jestem ciekawy co z tego co napisałem zrobisz. Nie odbierz tego nie odpowiednio:decayed: Daje sobie rękę uciąć , że w 90% fur na forum coś jest nie tak i każdemu można coś wytknąć . A tu plastyk się ułamie, a tu zderzak po rozrządnie źle spasowany, a jak czasu nie ma to jak to zrobić? Tymbardziej, że jest zima i nikomu się nic nie chce, na szczęście wiosna już powoli idzie, wtedy można się brać za poprawki. A to co wymieniłeś to w większości pierdółki do ogarnięcia w jeden wolny ciepły weekand . Zobaczymy na wiosnę jak będzie:wink: E cwaniak u Ciebie też grube mody a silnik kaput:bag: :polew::polew:
  2. Negatyw odpada. Teraz jest prześwit na kartę z bankomatu między felgą a gwintem
  3. Bo jak opuścisz auto to błotnik położy się na oponie:wink: Musisz zminimalizować skok amora odbojami, a może nawet pokombinować z kątami pochylenia kół (negatyw), moim zdaniem będzie ciężko, 10J to już nie mało:whistling: Tak czy inaczej jeśli się uda spasować to będzie tarmosiło cycka to auto Trzeba dodać że musi spasować zderzak, poprawić FMIC, urwaną dokładkę zamocować porządnie, wymienić błotnik, poprawić lampy wtedy jako tako będzie wyglądało. Moim zdaniem robisz wszystko na odwrót. Jestem ciekawy co z tego co napisałem zrobisz. Nie odbierz tego nie odpowiednio:decayed: Daje sobie rękę uciąć , że w 90% fur na forum coś jest nie tak i każdemu można coś wytknąć . A tu plastyk się ułamie, a tu zderzak po rozrządnie źle spasowany, a jak czasu nie ma to jak to zrobić? Tymbardziej, że jest zima i nikomu się nic nie chce, na szczęście wiosna już powoli idzie, wtedy można się brać za poprawki. A to co wymieniłeś to w większości pierdółki do ogarnięcia w jeden wolny ciepły weekand . +1 dla ciebie Marcin Puma ja wiem że ty jesteś koneserem krytykowania i wypatrywania aby tylko komuś dogryźć. Zauważyłem to od dawna że ty po prostu nie lubisz jak ktoś robi coś tak jak ty albo nawet lepiej od ciebie. Nie jesteś pępkiem świata i patrz też na innych, bo wszystko nie kręci wokół twojej osoby. Jesteś tak idealnym przykładem że z powodu krytyki innych osób usunąłeś temat na forum. Teraz może Tomek, Sysiek wyprzeć wszystkiego aby cię chronić, bo nikt inny za tobą nie stanie. Ja mimo to biorę wszystko na klatę i staram się pokazać że jednak potrafię
  4. Danke
  5. Myślałem o odbojach z golfa III. Wszystko się okaże jak przyjdzie pogoda i oficjalnie będę zakładał wszystko na auto
  6. Dlaczego miałbym nie zejść? Sprecyzuj trochę jak możesz bo troszku zielony jestem w tym całym cyrku
  7. Kaju pisał 225 wygląda dobrze, bo 215 to przesada by była. A dystanse już kupiłem 10mm od Dudsowicza
  8. Tylko się zastanawiam czy dać 10mm dystans czy dla bezpieczeństwa 13mm, będę miał pewność że na pewno nie przytrze
  9. No więc.. Opony 225 na felgach. Wygląda to dobrze wręcz tłusto Założyłem na próbę tylko z dystansem zmieniającym rozstaw i tarło. Dodałem 5mm dystans i dalej tarło, dodałem drugi dystans 5mm czyli razem 10mm i nie tarło już. Czyli jest dobrze. Teraz tylko zakupię 2x dystans po 10mm i czekamy na pogodę aby założyć całość na auto i skręcić gwintem. Do tego odboje na tył aby tyłek był twardy. Parę fot 225 na 10J Jakieś sugestie uwagi?
  10. Ryje beret :kox:
  11. d*pa d*pa d*pa, spasuj to 10 cali a nie do żyda Wydaje mi się że wejdzie ale będzie bardzo szeroko i tłusto
  12. Działaj działaj
  13. Jutro będę zakładał opony i zaraz przymiarka będzie. Jak się nie uda upchać to felgi do żyda i jakieś ładnie 18tki kupię. Ale wydaje mi się że da radę wejść Do tego odboje z golfa kupię aby tył tak nie trząsł na wybojach
  14. Sandu Ciorba - Pe cimpoi - YouTube :polew:
  15. Już są Jutro przymiarka Opony FALKENY
  16. Ładna jest. Duży plus bo polift Znów silnik nie bardzo
  17. No tyle to wiem ale jak bym potrzebował 5-7km zasięgu to np. 70cm styknie? Tak
  18. Mniejsza antena mniejszy zasięg, większa antena to zasięg większy. Zależy czego oczekujesz od radia
  19. Ładny kolor
  20. 400 zł za antenę to wiele za dużo. Za to prawie radio kupisz Ja bym i tak stawiał na antenę dłuższą czyli 145 cm. W twoim przypadku, gdzie dopiero rozpoczynasz przygodę z CB radiem, wybrał bym Sirio AS 100. Krótsza antena mniej śmieci zbiera i na antymiśka 100% wystarczy
  21. Tak średnio za harrego 500 zł trzeba dać. Do tego ML kosztuje 130 zł około. Na jedno i tak wyjdzie. Zastanów się czy chcesz w końcu 100 cm czy 145 cm
  22. Sirio AS 100 będzie dobra. No chyba że coś o 5 cm mniejszego Sirio Omega 27 Metrowa antena jest okej
  23. Radio bym celował dla ciebie jakieś w miarę proste i funkcjonalne. Harry III ASC, Jonny III ASC do tego antena Sirio AS 100 (100 cm) albo Sirio ML 145 (145 cm). Magnesówkę bym brał, nie ma prawa porysować lakieru jak będziesz odpowiednio ją ściągał z auta. ML bez problemu mieści się w bagażniku mojej B5
  24. Zobaczymy jak te 225 przyjdzie. Jakoś 215 mi się nie widzi 215 225

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.