Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Bo u bunara więcej praktykantów jak mechaników czy wulkanizatorów. Poproś aby ci ktoś doświadczony zrobił
  2. Widzę że furka wystawiona na sprzedaż
  3. Ewentualnie president dakota, sirio turbo 2000 lub 5000
  4. A na dziewczyny to pieniądze są
  5. Mało zabawy z tym nie ma, jak jesteś zielony w tych sprawach to sam tego nie ogarniesz
  6. No Marcin ładna sztuka
  7. Zależy do jakiej felgi
  8. Też tak myślałem nad nim, no cóż jutro przejadę popytać
  9. Wszystkiego dobrego ---------- Post dopisany 02-04-2013 at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2013 at 11:14 ---------- Panowie poleci mi ktoś jakiegoś ogarniętego i w dobrych pieniądzach lakiernika z Lublińca lub okolic? Potrzebował bym pomalować parę rzeczy przy aucie i nie bardzo wiem do kogo się udać. Jak ktoś miał do czynienia z kimś i byłby on godny polecenia to niech da jakiś namiar
  10. hej powiem ci że zabieram się za to w tym tygodniu jak już będzie ładna pogoda mam nadzieje, od razu dam ci znać co i jak Super to czekam na informacje
  11. Mati a co z listwami? Malowałeś drzwi czy co robiłeś? Ciekawi mnie bo sam bym chciał je usunąć
  12. Kajtek jaką ty masz oponę z tyłu mi powiedź. I jakie dystanse i jakie et felg
  13. Minimum. Ja bym brał sirio ML 145
  14. WhyMe? odpowiedział(a) na dydo85 temat w Audi
    Gratuluję B7
  15. Ładnie Adrian Co z tą maszynką? Ja na razie nie mam od kogo załatwić ale jak by tobie się udało to nie zapomnij o mnie
  16. Bardzo ładnie
  17. Wszystko w temacie
  18. Jakiś kolor z jajem najlepiej. Pomarańcz, proponuję
  19. 2000 zł to masz 2DIN z RNSe
  20. Inna felga Piotr, ta się gubi w tym aucie
  21. Ładna bo ze śląska
  22. Jak dostanę to napiszę co i jak ---------- Post dopisany 25-03-2013 at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2013 at 22:12 ---------- Niestety kolega nie wywiązał się z umowy i nie wykonał dla mnie pająka. Mimo wiadomości wysyłanych do niego nie potrafił odpisać. Szkoda bo na forum powinno się pomagać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.