Treść opublikowana przez WhyMe?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Bo u bunara więcej praktykantów jak mechaników czy wulkanizatorów. Poproś aby ci ktoś doświadczony zrobił
-
taki srebrny avant
Widzę że furka wystawiona na sprzedaż
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ewentualnie president dakota, sirio turbo 2000 lub 5000
-
[A4 B6] Czarny sedan AVF
A na dziewczyny to pieniądze są
-
Audi A4 B5 by apaczinio ;>
Mało zabawy z tym nie ma, jak jesteś zielony w tych sprawach to sam tego nie ogarniesz
-
[A4 B6] Czarny sedan AVF
No Marcin ładna sztuka
-
taki srebrny avant
Zależy do jakiej felgi
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Też tak myślałem nad nim, no cóż jutro przejadę popytać
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Wszystkiego dobrego ---------- Post dopisany 02-04-2013 at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2013 at 11:14 ---------- Panowie poleci mi ktoś jakiegoś ogarniętego i w dobrych pieniądzach lakiernika z Lublińca lub okolic? Potrzebował bym pomalować parę rzeczy przy aucie i nie bardzo wiem do kogo się udać. Jak ktoś miał do czynienia z kimś i byłby on godny polecenia to niech da jakiś namiar
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
hej powiem ci że zabieram się za to w tym tygodniu jak już będzie ładna pogoda mam nadzieje, od razu dam ci znać co i jak Super to czekam na informacje
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
Mati a co z listwami? Malowałeś drzwi czy co robiłeś? Ciekawi mnie bo sam bym chciał je usunąć
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
Kajtek jaką ty masz oponę z tyłu mi powiedź. I jakie dystanse i jakie et felg
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
:naughty:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Minimum. Ja bym brał sirio ML 145
- [Audi 80 B4] avant US
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Ładnie Adrian Co z tą maszynką? Ja na razie nie mam od kogo załatwić ale jak by tobie się udało to nie zapomnij o mnie
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Bardzo ładnie
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Wszystko w temacie
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Jakiś kolor z jajem najlepiej. Pomarańcz, proponuję
-
Audi A4 TDI 1.9 TDI ;)
- Muzyka w naszych autkach
- [ALL B5] Audi S4
2000 zł to masz 2DIN z RNSe- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Inna felga Piotr, ta się gubi w tym aucie- [B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..
Ładna bo ze śląska- Licznik - kontrolka oleju sensor
Jak dostanę to napiszę co i jak ---------- Post dopisany 25-03-2013 at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2013 at 22:12 ---------- Niestety kolega nie wywiązał się z umowy i nie wykonał dla mnie pająka. Mimo wiadomości wysyłanych do niego nie potrafił odpisać. Szkoda bo na forum powinno się pomagać - Muzyka w naszych autkach