Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B6 AVF] Full s line juz na avusie, full elektrikos fotele str 5
Ładna
-
A4 B6 by P-U-M-A
Puma się dostanie bez problemu. Z białą kopertą
-
Siłownia
Najpierw zacznę od 2 tabletek dziennie, jak będzie mało to będę brał 4
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Sprzedał felgi i nie odświeża wątku
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Wyszło :slina:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
I jeszcze frytki do tego
-
Siłownia
4 tabletki przed treningiem?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
:naughty:
-
Siłownia
Dzięki Piotr
-
Siłownia
Koledzy ktoś mi powie jak brać Thermo speed? Na forach wyczytałem że 2 tabletki przed śniadaniem i 2 przed treningiem. Gdzieś znowu ktoś pisał że jedna na dzień a znów gdzieś ktoś napisał że brał 8 dziennie
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
tylko po co Żeby Mirek myślał że ktoś się interesuje jego autem
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Zdjęcia
-
Nie wszystkie głośniki grają - co może być przyczyną ?
Ja miałem tak że jak kupiłem auto (bez radia) po dojechaniu do domu wyciągnąłem radio z drugiego auta i podłączyłem do swojego i nic nie grało. Jakiś czas tak jeździłem bez radia ale przy robieniu 2 dinu rozebrałem pół auta i się okazało że każdy kable przy głośniku był przecięty Nie wiem co sprzedający miał na myśli Stargałem dywan i kupiłem troszeczkę grubsze kable i zrobiłem całą instalację audio od nowa. Teraz wszystko gra i bucy
-
B6 DIVISION
Byli by chętni na takie opony jak: 215/35/19 225/35/19 255/35/19 Po 2 sztuki z każdej
-
Siłownia
Ja od dzisiaj zaczynam. Trzymajcie kciuki
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Super
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Takie rzeczy tylko w łódzkim Mlką można nieźle komuś boleśnie strzelić - także ma też wykorzystanie do samoobrony, zadziwiające jak wiele może mieć zastosowań a taką floridą? można co najwyżej w oko dźgnąć Ja też zawsze jak ściągam bata z dachu to ona w pewnym momencie ma strzała z anteny Kiedyś bym koleżance strzelił
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
też można, ale mam duży kosz w bagażniku i wole ją sobie chować, bo co ładuje do bagażnika to ją wyciągam i kiedyś kumpel który stał obok i mi coś gadał dostał batem od MLki w pape i chodził z pręgą na twarzy pare dni Fajnie się bawicie
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ja normalnie MLkę w bagażniku wożę bez problemów
-
Siłownia
Ogólnie carbo brałem przed i po treningu. Teraz bardziej idę w spalanie tkanki dlatego chciałem abyście coś polecili
-
Siłownia
Panowie co polecicie na spalanie? Przy siłowni 3 razy w tygodniu i basenie 2 razy w tygodniu + dieta. Myślałem albo nad Thermo Speed albo Carbo. Jedno i drugie brałem i szczerze mówiąc bardziej Thermo będzie skuteczne. Co wy na to?
-
Siłownia
Witam wszystkich ćwiczących
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
I super Na drogi którymi się poruszasz i tak jest za nisko
- A4 B6 by P-U-M-A