Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jak oddasz mi swoją A5
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Już prawie kończymy..
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Ty lepiej skladaj swojego. Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2 Jutro gwint będzie i malowanie zacisków i we wtorek wyjeżdżam
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Cymek na weekend widzę lepszą sesję
-
[B5 APS] by czorny
:naughty:
-
[B5 A4] 2.4 V6 Srebrny pocisk :)
Przyjemny silnik
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Moze pod koniec sezonu zmienie:kwasny: Przynajmniej wygoda będzie
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Felga zostaje?
-
A4 B6 by P-U-M-A
Gracjan ma rywala Wyszło super
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Kupiłem dzisiaj inny gwint, FK G36 ze względu na brak skompletowania sprężyn do mojego. Teraz czekamy na zawieszenie i możemy składać a w międzyczasie wypolerowałem rury z icka aby się ładnie na sezon prezentowały Po zimie zaśniedziały przez sól na drogach Do tego malowanie zacisków pod kolor nadwozia. Po za tym prawdopodobnie po zamontowaniu nowego gwintu felgi wejdą bez jednego dystansu co spowoduje że schowają się i będą tylko lekko wystawać
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
- Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
:polew:- Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
Dokładnie :hi:Skoda jak skoda ale właściciel :facepalm:- Jakie CB Radio i antena do Audi?
Naprawione :hi:Kabel przy antenie się urwał, do tego filtr w radiu padł. Teraz jest dobrze, wszystko śmiga- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Liczy się zabawa a nie fajerwerki- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Fśiśko w śwoim ćiasie- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Chciałbym tyle Jest na styk teraz, przejeżdżając przez studzienkę która jest 3mm nad asfaltem przyciera ---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ---------- Na razie wszystko staje. Gwint cały wyciągam i idzie do regeneracji. Odświeżę go troszkę oraz zmienię sprężyny z tyłu na węższe i będzie miód- [ALL B5] Audi S4
No Gracjan super Może w niedługim czasie i ja zobaczę na żywo- [ALL B5] Black With Red - na X5
Cymek jest kox- A4 B6 by P-U-M-A
Czemu go nie wyprzedziłeś? Spoko założysz te 19" to będziesz wiedział dlaczego:whistling::whistling: Aż tak nie przesadzaj- A4 B6 by P-U-M-A
Czemu go nie wyprzedziłeś?- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tył już na dzisiaj zostawiam w spokoju Trzeba będzie kupić inne sprężyny bo na tych udało mi się je tak przekręcić aby nie tarło ale to i tak nie ma sensu, bo mocniejszy zakręt i przytrze. Zabieram się teraz za przód ---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- Dystansu mam 30mm także- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tył posadziłem na odbojach, podkręciłem 1cm gwint. Gleba spoko, do tego przy skoku amortyzatora nie obciera o oponę, ale felga trze o sprężynę amortyzatora Idę dalej kombinować- Siłownia
Arek powrotu do zdrowia- [B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Takie czasy przyszły a każdy goni za nowością - Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)