Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Tomek myślałem już długo nad tym. Ale dorwij listwy na drzwi S4 to jak w Totka wygrać
  2. jakie progi chcesz malować? chyba nie te co masz na aucie:wink: Już do mnie idą progi z omegi. Takie co cymek czy mrogal miał Do tego dzisiaj listwy z drzwi poleciały
  3. Na razie czekam na rolowanie nadkoli. Jak nie popęka to maluję progi, drzwi i dokładki zderzaków i jedziemy z koksem. Jak popęka to wtedy będę myślał A ty Marcinku korekty robisz?
  4. Junior dorabia po godzinach
  5. Nierówne miejsca się wyrówna czy wypoleruje i wsio Dzięki
  6. Genau. Mati widziałeś auto na żywo i sam możesz powiedzieć że lakier w nie najlepszym stanie jest
  7. Dip nie głupi pomysł. Na razie nadkola i felgi spasuję jak mówisz a później będę myślał co dalej
  8. Jest miękki i bez odbojów się nie obejdzie. Tak się teraz zastanawiam bo mam parę rzeczy do pomalowania przy aucie. Do tego nie wiem czy przy rolkowaniu nie popęka nadkole dlatego myślałem nad dipem. Całe auto pomalować za jednym razem i wsio. Jest jeszcze trochę czasu dlatego się muszę zastanowić..
  9. Fk g28
  10. Nie ma innej opcji
  11. Egon widziałem to I tak zrobię
  12. Pytam z czystej ciekawości czy masz malowane tylne nadkola nie boisz się, że ci może szpachla popękać jak przesadzisz z naciągiem nie lepiej by było od razu auto do lakiernika zawieźć i zrobić te nadkola pod koła? Dobre pytanie. Ciężko mi stwierdzić ale na pewno przed takim zabiegiem postaram się dowiedzieć coś więcej. Sysiek pamiętam o tym że ty też chcesz maszynkę, mam znajomego na śląsku koło Mikołowa. Jak mi się uda to mi przyślę maszynkę i od razu ty skorzystasz. Na razie czekam na jego odpowiedź i dam ci znać
  13. Również głosik poszedł
  14. Nadkola będą rolkowane na 100%
  15. Ja wam mówię że posadzę Jedyny Kajtek daje mi jakąś nadzieję
  16. Spróbować można, zawsze mogę sprzedać i poszukać ładnej 18tki. Kaju ty się Yebnij
  17. pier**l się
  18. Karol nie pomagasz
  19. Taką mam myśl. Ale na razie spróbuję go posadzić tak jak jest
  20. Arek wcześniej bez dystansów tarła opona o gwint. Teraz jest opona zmieniona z 255 na 225 + dołożone dystanse. Nie chcę kozy tylko chcę zejść ile się da i dać odboje aby było w miarę twardo. Czas pokaże, teraz mam wszystko aby przymierzyć No mam nadzieję
  21. 11 mm tak jak wysuwa się pierścień centrujący aby idealnie się pokryło
  22. A więc.. Doszły do mnie dystanse zamówione w firmie gitcar. Wykonanie i cena naprawdę super, za co serdecznie dziękuje i polecam każdemu Teraz tak się zastanawiam, bo na tych dystansach nie będzie już trzeć a leżą mi ładne opony 235/35/19. I tak myślę czy nie zamienić tego tyłu 225 na 235. Taka poglądowa różnica mniej więcej jak by to wyglądało.. 235 wyglądało by tak: 225 wygląda aktualnie tak: A na aucie 225 tak: Wydaje mi się że opona 235 bardziej wypełni tą felgę, bo aktualnie średnio mi się podoba tak mocno odbiegający rant felgi od opony. Ktoś coś doradzi?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.