Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Też szukam maszynki żeby te nadkola zrobić i przy okazji Sysio chciał
  2. Ładnie leży. U mnie to będzie bardziej wystawać tak mi się wydaje. Na razie walczę z kupnem dystansów, ciężko kupić dystanse 5x130 10mm. Znalazłem firmę która prawdopodobnie wytoczy dla mnie takie dystanse Powiedź mi jeszcze ile masz te dystanse mm? Ps. Wróciły czarne relingi
  3. Zamuliłem się i za późno cię widziałem Ustawione już mam lampy
  4. Nie ma się czym chwalić ORI Audi Pw.
  5. Kurcze trochę to nie pasuje, ale wszystko jest do uratowania, po za tym auto ma się tobie podobać
  6. Nie wpadnę bo jeszcze zazdrość cię zeżre
  7. Mati pochwal się felgami
  8. Dzięki jeszcze raz Patryk
  9. Tomaszu koła to oddzielna bajka, trafiła się okazja to kupiłem. Zawsze mogę sprzedać i na nich zarobić także no Kajtek no czekamy na pogodę i będziemy działać, mam nadzieję że się uda zejść na nich i będzie miód
  10. U szafy to ładnie wyglądało
  11. Kajtek była przymiarka na oponie 225 i tak raczej zostanie. Teraz czekam na dystanse i pogodę. Tak wygląda na oponie 225
  12. Klawisz z klawiatury smaczny był?
  13. Panowie jak nie jest dla was problem to proszę o głos do kalendarza. Numer 6, dziękuję http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/luty-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-266584/
  14. Zrobi się cieplej to zobaczę, danke
  15. 7 czerwca w piątek już lecimy
  16. No bardzo się ciesze że zostawiasz Na nysie wypijemy zdrowie naszych staruszków
  17. Arek teraz mi ciężko stwierdzić. Nie jestem specem od takich spraw, co prawda pierwszy raz spotykam się z taką felgą i gwintem Czas pokaże jak do tego przysiądę i zacznę montować czyli coś w okolicach końca marca a początku kwietnia. Zawsze jest jakaś alternatywa jak się nie uda zejść bądź coś będzie nie pasować. Felgi sprzedam i kupię inne dokładnie felga że nabyta hehe, ale na tej jest kosa PS. Dzięki za zaślepkę już siedzi na aucie, na NYSIE masz u mnie 4 paka Damy radę, dobrze że pasuje Adi zobaczymy jak twoje 19tki będą pasować
  18. Arek teraz mi ciężko stwierdzić. Nie jestem specem od takich spraw, co prawda pierwszy raz spotykam się z taką felgą i gwintem Czas pokaże jak do tego przysiądę i zacznę montować czyli coś w okolicach końca marca a początku kwietnia. Zawsze jest jakaś alternatywa jak się nie uda zejść bądź coś będzie nie pasować. Felgi sprzedam i kupię inne
  19. Ładna sztuka i na wypasie
  20. Panowie mam takie pytanie. Po zmianie lamp jakoś dziwnie są spasowane. Co prawda minęło już trochę czasu ale coraz bardziej gryzie to moje oko a ja dostaje szału. Wyciąłem tak jak jest opisane, ale jakoś dziwna luka jest między lampą a błotnikiem. Pokażę jakieś zdjęcie może Druga strona wygląda dobrze. Z tą stroną od początku było coś nie tak. Kiedyś próbowałem spasować to jeszcze raz ale bez skutecznie. Wina błotnika? Czy za dużo wykroiłem tej blachy? Proszę o jakąś radę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.