Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Też szukam maszynki żeby te nadkola zrobić i przy okazji Sysio chciał
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ładnie leży. U mnie to będzie bardziej wystawać tak mi się wydaje. Na razie walczę z kupnem dystansów, ciężko kupić dystanse 5x130 10mm. Znalazłem firmę która prawdopodobnie wytoczy dla mnie takie dystanse Powiedź mi jeszcze ile masz te dystanse mm? Ps. Wróciły czarne relingi
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Grill maluj
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Zamuliłem się i za późno cię widziałem Ustawione już mam lampy
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nie ma się czym chwalić ORI Audi Pw.
-
[B5 APS] by czorny
Kurcze trochę to nie pasuje, ale wszystko jest do uratowania, po za tym auto ma się tobie podobać
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nie wpadnę bo jeszcze zazdrość cię zeżre
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mati pochwal się felgami
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dzięki jeszcze raz Patryk
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Ładna
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tomaszu koła to oddzielna bajka, trafiła się okazja to kupiłem. Zawsze mogę sprzedać i na nich zarobić także no Kajtek no czekamy na pogodę i będziemy działać, mam nadzieję że się uda zejść na nich i będzie miód- [ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
U szafy to ładnie wyglądało- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Kajtek była przymiarka na oponie 225 i tak raczej zostanie. Teraz czekam na dystanse i pogodę. Tak wygląda na oponie 225- [ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Klawisz z klawiatury smaczny był?- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
bitte- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Panowie jak nie jest dla was problem to proszę o głos do kalendarza. Numer 6, dziękuję http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/luty-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-266584/- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Zrobi się cieplej to zobaczę, danke- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
7 czerwca w piątek już lecimy- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
No bardzo się ciesze że zostawiasz Na nysie wypijemy zdrowie naszych staruszków- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Arek teraz mi ciężko stwierdzić. Nie jestem specem od takich spraw, co prawda pierwszy raz spotykam się z taką felgą i gwintem Czas pokaże jak do tego przysiądę i zacznę montować czyli coś w okolicach końca marca a początku kwietnia. Zawsze jest jakaś alternatywa jak się nie uda zejść bądź coś będzie nie pasować. Felgi sprzedam i kupię inne dokładnie felga że nabyta hehe, ale na tej jest kosa PS. Dzięki za zaślepkę już siedzi na aucie, na NYSIE masz u mnie 4 paka Damy radę, dobrze że pasuje Adi zobaczymy jak twoje 19tki będą pasować- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Arek teraz mi ciężko stwierdzić. Nie jestem specem od takich spraw, co prawda pierwszy raz spotykam się z taką felgą i gwintem Czas pokaże jak do tego przysiądę i zacznę montować czyli coś w okolicach końca marca a początku kwietnia. Zawsze jest jakaś alternatywa jak się nie uda zejść bądź coś będzie nie pasować. Felgi sprzedam i kupię inne- taki srebrny avant
Ładna sztuka i na wypasie- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Panowie mam takie pytanie. Po zmianie lamp jakoś dziwnie są spasowane. Co prawda minęło już trochę czasu ale coraz bardziej gryzie to moje oko a ja dostaje szału. Wyciąłem tak jak jest opisane, ale jakoś dziwna luka jest między lampą a błotnikiem. Pokażę jakieś zdjęcie może Druga strona wygląda dobrze. Z tą stroną od początku było coś nie tak. Kiedyś próbowałem spasować to jeszcze raz ale bez skutecznie. Wina błotnika? Czy za dużo wykroiłem tej blachy? Proszę o jakąś radę - [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo