Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Czyli co polecacie tak zapytam
  2. Properfect typ2 to raczej blowoff a nie DV więc określ się co chcesz a jeszcze lepiej poszukaj. Albo napisz może jakie moce , plany i oczekiwania od zaworu ? Bardziej o bova chodzi. Moc przewidywana ok. 200KM. Chciałbym TIP z piperem ale nie bardzo to do mnie przemawia, dlatego stawiam na bova.
  3. Bez ciecia i spawania na pewno nie pasuje P&P. 1.8 idzie aż do środkowego, a 2,4 kończy sie zaraz za puchą. Mówię o tłumiku końcowym.
  4. Jaką DV polecacie do AEB?
  5. Panowie jaką DV polecacie? Myślałem nad properfekt typ 2
  6. Tunel końcowy musisz mieć z polifta
  7. Z 2.4 V6 podejdzie bez problemu
  8. No ciekawe czy się dostaniesz Na temat 2.7 TDI prędzej bym coś wiedział, niestety nie pomogę
  9. W nysie jak chcecie się rozkładać? Z ludźmi z Lublińca czy osobno? Bo ja też jadę tylko nie wiem jak jeszcze, a można razem się zgrać
  10. Rafał na razie kupił passata B3 do jazdy. Z tego co z nim rozmawiałem to rozgląda się za A3 bądź golfem 5. Ciekawostką jest że golfa w 2 częściach sprzedał za 8 tysięcy w co mi się nie chce wierzyć
  11. Fejspalm złość piękności szkodzi
  12. Będziesz chciał to wpadniesz, proste
  13. Jak zawsze nawet daty nikt nie rzucił a tobie już nie pasuje
  14. Też dorzucam
  15. Też bym chciał zobaczyć zdjęcie jakieś. Na razie ja wrzucę bez dystansu a później się pomyśli
  16. Jak mi tylne koło wyprostują to też wrzucam Może by tak za tydzień jakiego spota zrobić jak już każdy na lato ubrany będzie
  17. To ty nie wiesz jaki tutaj był pocisk na samym początku , grunt to przyjąć wszystko na klatę
  18. Jak się kończą siedzenia z tyłu to w tym miejscu zostaw urwany. A dzisiaj Adam miał stłuczkę na światłach przy BP
  19. To nie wiedziałem Sprawdzę to i dam znać, danke

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.