Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. I tak żryj snikersa
  2. Wszystkie amory skręciłeś? Zaraz lecę przód kręcić :hi:Karol zapomniałem Zaraz ogarnę
  3. Dla siebie, dla rodziny i kumpli coś tam modze, ale do np. Vario mi daleko hehe , dokupuje kosmetyki w miarę potrzeb, ale wszystko rozbija się o kase, za dużo wydatków, za mało pieniążków jak zwykle . Ale jakbys wpadł to bym ugościł, nie ma to tamto . A to jest opcja do przemyślenia, tak przed nysą :kox::naughty: ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2013 at 21:54 ---------- No więc. Fura zostaje A tak na poważnie jestem w toku pasowania prosiaków A ty Kaju żryj snikersa bo 10J siadło
  4. Będzie miód
  5. Zobacz kod lakieru
  6. To bardziej granatowy jak niebieski jest
  7. Ładnie
  8. Latasz na tym pipercross'ie? Kiedyś tam miałem 2 dni
  9. Puma spać bo piertolisz głupoty
  10. WhyMe? odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mamy czas
  11. Miłe urodziny przynajmniej Zdrowia jeszcze raz
  12. Pochwal się za co mandat dzisiaj zebrałeś
  13. :kox:
  14. WhyMe? odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    po tygodniu zobaczymy czy dwie tablety będą Cię klepać Czas pokaże
  15. WhyMe? odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie być cipek W sobotę jeszcze raz podchodzę do prosiaków
  16. WhyMe? odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja wam powiem jak z rana przed treningiem wciągnąłem 2 tabletki Thermo Speed Extreme to jak mnie nosiło
  17. WhyMe? odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dlatego ja swoich nadkoli nawet nie ruszałem
  18. To ten kolega od Dudsa Piotr naprowadź go
  19. Climatronic dobry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.