Treść opublikowana przez WhyMe?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Kału zamyka
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wczoraj już pisałem i dzisiaj napiszę. Szybkiego powrotu do zdrowia, będzie dobrze Grześ
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Kto zamyka ten zamyka
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Cieniasy nie chcą grać
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Miód szafa
-
[B5 APS] by czorny
Mega te vt wyszło
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Tylko po co?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jeszcze malowanie i będą zdjęcia
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ja nie mam tam żadnego modułu, dzienne to jest całkowicie nowa instalacja na 2 przekaźnikach, przycik ON/OFF i własny bezpiecznik, sterowana po kluczyku, gasnie w moemencie zapalenia świateł postojowych, na żarówke idzie pełne 12v, a nie jak w przypadku modułu okrojony voltarz:wink: A więc tak to wygląda. Nic wstrzymam się do czasu bixów. Dzięki
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Dobra to jedno już wiem. A jaki moduł do tego? Bo tak szukałem po allegro a zielony w tym jestem
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Piotr pytanie dla ciebie. Gdzie kupiłeś Ledy w miejsce długich? Na allegro nie widziałem 68 LED
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Pierwsze ofiary
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Z tyłu jest okej. Ale jeszcze chyba po pół odboju wrzucę
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
Flaty bierz.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Panowie udało mi się załatwić kanał na TS. Oto passy IP: multi-gaming.org nr kanału: [22] hasło: wm Później dostanę administratora także hasło sobie zmienimy itd.
-
Spotkania na drodze
Na wylocie z Olesna w stronę Lublińca czarna B5 avant z naklejką na klapie i batem do relingu
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
I co w związku z tym?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Następnym razem to i ja się załapie Jak dla mnie wyszło bomba
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Czekamy na Piotrka
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
O kurna zapomniałem. Zaraz napiszę do niego
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Na TS wbijamy
-
[B5 AQD] Czarny sedan 2.8 v6 30v + KW + prosiaki 19"
Ładnie
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Haha jasne , pewno jedno się nie zmieniło, że WhyMe będzie zamykał tabele Ja wam kurfa fory daje a wy dalej tego nie rozumiecie
-
Muzyka w naszych autkach
- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
a kiedy było w innym stanie? Tomek już niedługo i będzie wyglądać Ps. Deszcz zaczął padać ---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ---------- Dzięki za spota - Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!