Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Kału zamyka
  2. Wczoraj już pisałem i dzisiaj napiszę. Szybkiego powrotu do zdrowia, będzie dobrze Grześ
  3. Kto zamyka ten zamyka
  4. Cieniasy nie chcą grać
  5. Mega te vt wyszło
  6. Tylko po co?
  7. Jeszcze malowanie i będą zdjęcia
  8. ja nie mam tam żadnego modułu, dzienne to jest całkowicie nowa instalacja na 2 przekaźnikach, przycik ON/OFF i własny bezpiecznik, sterowana po kluczyku, gasnie w moemencie zapalenia świateł postojowych, na żarówke idzie pełne 12v, a nie jak w przypadku modułu okrojony voltarz:wink: A więc tak to wygląda. Nic wstrzymam się do czasu bixów. Dzięki
  9. Dobra to jedno już wiem. A jaki moduł do tego? Bo tak szukałem po allegro a zielony w tym jestem
  10. Piotr pytanie dla ciebie. Gdzie kupiłeś Ledy w miejsce długich? Na allegro nie widziałem 68 LED
  11. Pierwsze ofiary
  12. Z tyłu jest okej. Ale jeszcze chyba po pół odboju wrzucę
  13. Panowie udało mi się załatwić kanał na TS. Oto passy IP: multi-gaming.org nr kanału: [22] hasło: wm Później dostanę administratora także hasło sobie zmienimy itd.
  14. Na wylocie z Olesna w stronę Lublińca czarna B5 avant z naklejką na klapie i batem do relingu
  15. I co w związku z tym?
  16. Następnym razem to i ja się załapie Jak dla mnie wyszło bomba
  17. Czekamy na Piotrka
  18. O kurna zapomniałem. Zaraz napiszę do niego
  19. Na TS wbijamy
  20. Haha jasne , pewno jedno się nie zmieniło, że WhyMe będzie zamykał tabele Ja wam kurfa fory daje a wy dalej tego nie rozumiecie
  21. a kiedy było w innym stanie? Tomek już niedługo i będzie wyglądać Ps. Deszcz zaczął padać ---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ---------- Dzięki za spota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.