Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Czarnuch składaj to do kupy aby na nysę wyglądało
  2. Ładna ładnie
  3. cholerka chce ale kurwaa lakiernik leci w tuja i jak mam oddać to wtedy co nysa i chyba mnie trafi Zmień lakiernika
  4. WhyMe? odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Co za różnica i tak bym nie pojechał Ale chodzi tutaj o jakieś zasady :whistling:Widocznie za wysoki poziom zrobił byś na zlocie
  5. Grubo Maluj ten zderzak
  6. WhyMe? odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    To ciekawe o co chodzi Znajomy tam jechał rok temu a miał tylko gwint i moje prosiaki w beetlu i nic więcej nie zrobione
  7. WhyMe? odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Mówimy o Vag Event?
  8. Ogrze jedź z Krakowa A4 do Gliwic i z Gliwic masz 60 km do Lublińca. Tu się spotkamy i ruszymy razem z Tomaszem na Ostrów. Tak było by najlepiej
  9. Powiedź mi Michał jak długo trwały jest taki efekt?
  10. WhyMe? odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
  11. Zostaw taki zderzak
  12. Najlepiej przed nysą jeszcze, coś na początku czerwca
  13. Można pomyśleć i się na jakieś foty ustawić Michał z tego co wiem też był chętny Również jestem chętny
  14. Może zrobimy jakiegoś spota na śląsku
  15. WhyMe? odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Podobno zakwas to oznaka dobrze przeprowadzonego treningu +1
  16. ciężko będzie za dużo się wysrało, więc będzie cud jak się uda Weź mi tu nawet nie gadaj że nie będziesz będę na 100% tylko że nie wiem czy ogarnę blachę i kosmetykę No masz być
  17. ciężko będzie za dużo się wysrało, więc będzie cud jak się uda Weź mi tu nawet nie gadaj że nie będziesz
  18. Na nysę ma być gotowy
  19. Jak po wsi gnasz to spoko, zobaczymy jak w trasę pojedziesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.