Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Progi też? Tesz
  2. Na opasce już wisi
  3. Uzbieram więcej to coś wrzucę jeszcze
  4. Tankowałem się tam kiedyś
  5. Orlen autostrada A4, mam rację?
  6. Fakt. Od Matiego nie wygląda dobrze
  7. Ty dawaj moje
  8. jest konkret prawda, czekam na fotki coś tam może będzie z zielonym Mam nadzieje że zielony to zderzak ci chodzi
  9. Piotrek naklejka zrobiona i przyklejona. Czekam na zdjęcia czarnego także jak coś to wrzucę Po za tym obie opony 225 na tyle rozsadziło w drodze do nysy Na piątek wieczór już miałem nowe buty, mianowicie 235/35. W sobotę pojechałem na wulkanizacje ogarnąć temat. I teraz lepiej felga wygląda na tej oponie, lepiej się jedzie no i zajechałem do domu bez problemów
  10. Te, przeciez to nie byl Puma O.o Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk On jeszcze naybany jest :polew::polew:
  11. Widziałem na żywca, jest moc Miło było poznać
  12. Panowie wszystko po weekendzie wrzucę
  13. Przed momentem kręciłem gwintem jeszcze
  14. Nie liczę na to Ja tam jadę się dobrze bawić
  15. Dzięki chłopaki
  16. Niech Piotrek wrzuci to ja z rana jeszcze skoczę do drukarni
  17. Karol jutro wydrukuję parę kartek i na parę drzew przywalę
  18. Popstrykam coś z chłopakami na Nysie a jakieś lepsze zdjęcia w przyszłym tygodniu. Gleba przód 60 cm a tył 61 cm. Jeździ się wygodnie a większa gleba nie potrzebna
  19. Mam ---------- Post dopisany 06-06-2013 at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2013 at 15:55 ---------- No panowie cały dzień walki i się udało. Auto ogarnięte do jutrzejszej Nysy Progi z omegi wyglądają przyzwoicie, ale szału nie No i grill S4 robi robotę Reszta zdjęć po weekendzie
  20. Jest mega
  21. To pitstop robisz w Lublińcu
  22. widze że znasz ten ból :decayed: Co ty ćpiesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.