Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Progi też? Tesz
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Na opasce już wisi
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Uzbieram więcej to coś wrzucę jeszcze
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Tankowałem się tam kiedyś
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Orlen autostrada A4, mam rację?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Fakt. Od Matiego nie wygląda dobrze
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
:kox::kox:
-
[B5 APS] by czorny
Ty dawaj moje
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
jest konkret prawda, czekam na fotki coś tam może będzie z zielonym Mam nadzieje że zielony to zderzak ci chodzi
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Piotrek naklejka zrobiona i przyklejona. Czekam na zdjęcia czarnego także jak coś to wrzucę Po za tym obie opony 225 na tyle rozsadziło w drodze do nysy Na piątek wieczór już miałem nowe buty, mianowicie 235/35. W sobotę pojechałem na wulkanizacje ogarnąć temat. I teraz lepiej felga wygląda na tej oponie, lepiej się jedzie no i zajechałem do domu bez problemów
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Te, przeciez to nie byl Puma O.o Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk On jeszcze naybany jest :polew::polew:
-
[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!
Widziałem na żywca, jest moc Miło było poznać
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Panowie wszystko po weekendzie wrzucę
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Przed momentem kręciłem gwintem jeszcze
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nie liczę na to Ja tam jadę się dobrze bawić
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dzięki chłopaki
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Niech Piotrek wrzuci to ja z rana jeszcze skoczę do drukarni
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Karol jutro wydrukuję parę kartek i na parę drzew przywalę
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Popstrykam coś z chłopakami na Nysie a jakieś lepsze zdjęcia w przyszłym tygodniu. Gleba przód 60 cm a tył 61 cm. Jeździ się wygodnie a większa gleba nie potrzebna
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mam ---------- Post dopisany 06-06-2013 at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2013 at 15:55 ---------- No panowie cały dzień walki i się udało. Auto ogarnięte do jutrzejszej Nysy Progi z omegi wyglądają przyzwoicie, ale szału nie No i grill S4 robi robotę Reszta zdjęć po weekendzie
-
[B5 APS] by czorny
- [B5 APS] by czorny
Jest mega- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
To pitstop robisz w Lublińcu- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
widze że znasz ten ból :decayed: Co ty ćpiesz- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
- [B5 APS] by czorny