Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:grin: to Prosięta wrócą na auto, po powrocie z DE? Dokładnie tak Jak przylecę na weekend kiedy to może zabiorę prosiaki tam i tam przerzucę Najważniejsza jest droga, te 900 km przejechać spokojnie i w miarę prężnie
- B6 DIVISION
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:grin:- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
O to chodzi- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
dziecko hamuj bajere bo się zagalopujesz.... Irytują mnie takie wypowiedzi. A minute po tym piszesz w swoim temacie jak to 15tki wsadzisz i ori zawias. A co nie wygodnie na 18tce się jedzie 800 km? Zastanów się czasem co piszesz- [B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
A co, na 18tkach nie da się jeździć? :polew::polew:- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
no a w czym widzisz problem? ja dziś właśnie zrobilem trase 900 km z DE do PL na 18", gwincie i w bagażniku miałem kompletne koła 15", kompletne ori zawieszenie, a na tylnych siedzeniach bagaże. Co ty Arek porównujesz? Na 18tkach 8,5J to bym śmigał aż miło to trzeba było takie kupić, a nie udawać kozaka i kupić 19" na których nie da się normalnie jeździć Chłopie żeś w d*pie był i gówno widział- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
no a w czym widzisz problem? ja dziś właśnie zrobilem trase 900 km z DE do PL na 18", gwincie i w bagażniku miałem kompletne koła 15", kompletne ori zawieszenie, a na tylnych siedzeniach bagaże. Co ty Arek porównujesz? Na 18tkach 8,5J to bym śmigał aż miło- [Audi A4 B5] - [Pelican Blue] - SPRZEDAM
Jeszcze o moim smerfie zapomnieliście- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tomek ale tu już bardziej o szerokości koła chodzi a nie o rozmiar, bo jakby miał na wszystkich kołach 8,5J, to by nie było problemów:wink: kumam chociaż Ogr, ma nawet z 8,5j problemy:grin: :grin: W niedługim czasie jakąś 17 przygarnę na moje jazdy bo ta 15 to faktycznie za mała jest- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tomek ale tu już bardziej o szerokości koła chodzi a nie o rozmiar, bo jakby miał na wszystkich kołach 8,5J, to by nie było problemów Dokładnie tak jest- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ten sezon na prosiakach a za rok 18tki aby nie było takich sytuacji Myślisz że mi się chce z koła co chwile przekładać? Oczywiście że nie. Tylko na prosiakach to jazdy nie ma, uwierzcie mi- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Bo tak jest. Auto dayli to nie auto na codziennie, ni hoo yaa daily, to auto do jazdy na codzień Ale jest nie praktyczne. Najlepiej mieć dwa- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Na 15tce mam trochę miejsca, a na 19 palca nie wciśniesz. Nie wiem od czego to zależy- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Bo tak jest. Auto dayli to nie auto na codziennie, ni hoo yaa- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
ile do błotnika na tym kole? Przód 59 cm, tył 62 cm jak wy to robicie ze macie takie odległości do błotnika,a opona sie nawet nie chowa:decayed: Wydaje ci się. Na progach targam jak bokiem nie przejadę ---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- Szkoda mi tłuc na prosiakach tyle kilometrów. Inaczej jak w PL siedzę i tylko autem śmigam po mieście a co innego robić kilometry do pracy i z powrotem. Wy w tym sensu nie widzicie a ja widzę ---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- wolałbym kupić komplet jakichś 8,5J i normalnie śmigal, bo tak co chwile kola zmieniać i gwintem kręcić Skręcenie gwintem jest to samo, w sierpniu jak na zlot przyjadę to tylko przekładka kół- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
ile do błotnika na tym kole? Przód 59 cm, tył 62 cm- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
moje A4 było na 18 i luzik:wink:, zaraz dzwonię po misiaków by Cię zwinęli za to że się bierzesz za nie letnie 15:decayed: Na prosiakach była by rzeź jechać tyle km A tak wygoda jest- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jasne Tomek 19 tkach na DE- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Na czarnych nie wygląda tak źle, na Niemcy będzie dobre. Skręcenie gwintem to samo co na prosiakach- B6 DIVISION
- Pomarańczowy Avancik!
Kolor mega Przy dobrym kole zrobisz miazgę- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Już trochę osób na forum na nich śmiga Gumowa zaślepka idealnie wchodzi w dziurę po wycieraczce a z drugiej strony klejem na gorąco zrobiłem i trzyma się jak ta lala- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Bardzo dobrze jest Chcesz zaślepkę na wycieraczkę? Gadaj za w czasu puki w PL jestem - [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo